Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Otpakivanje (.rar) sa nedostatkom jedne arhive

[es] :: Windows aplikacije :: Otpakivanje (.rar) sa nedostatkom jedne arhive

[ Pregleda: 5082 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Rusi
Novi Sad

Član broj: 64282
Poruke: 292



+5 Profil

icon Otpakivanje (.rar) sa nedostatkom jedne arhive07.01.2007. u 14:11 - pre 210 meseci
Skinuo sam jedan film koji je na 2 cd-ea. Kada sam krenuo cd2 da skidam video sam da fali druga rar arhiva. Kada sam poceo da skidam (rapidshare.com) proverio sam da li su sve arhive tu...sta da se radi sada...

E sad, ja sam mislio, posto ima ukupno za cd2 8 arhiva da raspakujem prvo arhivu jedan (da cekiram keep broken files) a zatim da otpakujem i ostale. Posle toga bi hteo da ih spojim sa nekim Joiner programom.
Problem je sto znam kada ovako na divlje otpakujem neku arhivu onda stalo ispisuje reidex (dugo mu treba da pokrene) i jako se sporo prebacuje sa dela filma na deo filma. Kako bi to mogao da odradim da bi se ponasalo kao da je sve normalno otpakovano i da je ceo film tu?
 
Odgovor na temu

icobh
Igor Pejašinović
Network Admin
Navigo SC d.o.o.
Banja Luka

Član broj: 18738
Poruke: 1319
*.inecco.net.

Sajt: www.nsc.ba


+4 Profil

icon Re: Otpakivanje (.rar) sa nedostatkom jedne arhive10.01.2007. u 18:40 - pre 210 meseci
Rar fajlovi se ne mogu tako sastavljati, jer svaki od tih dijelova ima u sebi Rar header! A jesi li pokušao sa repair?
I ♥ ♀

Ovaj post je zlata vrijedan!
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Otpakivanje (.rar) sa nedostatkom jedne arhive10.01.2007. u 18:58 - pre 210 meseci
Još ako je rađena kao solid arhiva, onda ne postoji način da se opravi. A da skineš tu arhivu koja fali?
 
Odgovor na temu

Rusi
Novi Sad

Član broj: 64282
Poruke: 292



+5 Profil

icon Re: Otpakivanje (.rar) sa nedostatkom jedne arhive11.01.2007. u 00:04 - pre 210 meseci
Ima znaci 8 razdvojenih rar arhiva ali su povezane znaci jedna zavise jedne od drugih. Prvu mogu da raspakujem sa "keep broken files" ali od trece ne mogu jer krece od prve a zatim trazi drugu koja je obrisana. Za pocetak mi je bitno da raspakujem sve pa onda da to sastavim ali da se ne primeti (kada se gleda) neki nedostaci...


Jel moze tu nesto repair funkcija da odradi? Nisam je nikad koristio...
 
Odgovor na temu

chalx
dragan calic

Član broj: 120235
Poruke: 4
*.bvcom.net.



Profil

icon Re: Otpakivanje (.rar) sa nedostatkom jedne arhive11.01.2007. u 00:10 - pre 210 meseci
Ukoliko se radi o torrentu mozes lepo da skines samo tu arhivu koja ti fali. Bilo koji torrent klijent da koristis pruza ti mogucnost da editujes torrent fajl i da selektujes pojedinacno fajlove koji sacinjavaju taj torrent. Sto se tice rara mislim da ne mozes da ga nateras da preskoci nedostajuci fajl. I ja imam povremeno taj problem i nikada nisam uspeo da ga resim posto likovi koji uploaduju filmove ne prave rar fajlove sa recovery rekordom pa ne mogu ni da ih rekaverujem.
 
Odgovor na temu

Rusi
Novi Sad

Član broj: 64282
Poruke: 292



+5 Profil

icon Re: Otpakivanje (.rar) sa nedostatkom jedne arhive11.01.2007. u 12:29 - pre 210 meseci
Sa rapidshare.com je skinuto. Znaci nema resenja? Posto su arhive ravno po 100mb,sem zadnje, da li bi mi nesto znacilo ako bi nasao negde drugde arhivu 2 i probao sa njom da raspakujem, da li moze tako?
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
212.200.155.*



+9 Profil

icon Re: Otpakivanje (.rar) sa nedostatkom jedne arhive11.01.2007. u 12:43 - pre 210 meseci
Pomoglo bi ako nadjes identicnu arhivu.
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Otpakivanje (.rar) sa nedostatkom jedne arhive

[ Pregleda: 5082 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.