Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prebacivanje podataka sa starog na novi comp

[es] :: Windows desktop :: Prebacivanje podataka sa starog na novi comp

[ Pregleda: 4516 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

xploiter

Član broj: 119649
Poruke: 116
*.PPPoE-1228.sa.bih.net.ba.



+1 Profil

icon Prebacivanje podataka sa starog na novi comp16.12.2006. u 10:43 - pre 211 meseci
uskoro uzimam novi racunar pa me zanima postojile neka mogucnost da se prebace svi podaci starog na novi comp, npr. da prebacim instalirane programe(da budu i na novom instalirani) preko jednog kabla ili adsl modema(posto imam 4 ulaza za lan na modemu) ako ne moze sa jednim kablom samo?
 
Odgovor na temu

vid

Član broj: 62495
Poruke: 83
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Prebacivanje podataka sa starog na novi comp16.12.2006. u 14:20 - pre 211 meseci
Kratko: Zaboravi na to.
Danilo M.
 
Odgovor na temu

plavigor
Igor Petrović
Beograd

Član broj: 24239
Poruke: 1551
91.148.98.*



+10 Profil

icon Re: Prebacivanje podataka sa starog na novi comp16.12.2006. u 16:14 - pre 211 meseci
@xploiter

Podatke možeš prebaciti. Pod podacima smatram fotografije, muziku, filmove, mejlove, dokumente itd.

Instalirane programe ne možeš prebaciti tek tako. Moraš ih instalirati, zato se i zovu instalirani jer postoji instalacioni fajl koji će izvršiti tu instalaciju. Sada će neko reći da se neki programi mogu samo kopirati, ali to ne smatram praktičnim niti to treba koristiti kao metod.

Podatke možeš prebaciti na više načina, a verujem da te interesuje ono preko mreže. Imaš nešto za ADSL sa LAN portovima? Verujem da je to ADSL ruter koji u sebi ima integrisan i modem i svič. Možeš oba računara nakačiti na taj ruter i uz malo podešavanja biće umreženi pa prebacuj podatke. Može i bez rutera, direktno kablom, ali opet treba ih podesiti. Svakako oba načina spadaju u umrežavanje pa to treba uraditi po nekim pravilima.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

xploiter

Član broj: 119649
Poruke: 116
*.PPPoE-3640.sa.bih.net.ba.



+1 Profil

icon Re: Prebacivanje podataka sa starog na novi comp16.12.2006. u 19:39 - pre 211 meseci
tnx plavigor mislio sam da se mogu prebacivati instalirani programi
 
Odgovor na temu

tigarrrrr

Član broj: 120824
Poruke: 80
*.tele.net.



Profil

icon Re: Prebacivanje podataka sa starog na novi comp16.12.2006. u 20:03 - pre 211 meseci
Postoji i kablo koje se ukljuci u tvoj stari hard-disk i drugi dio kabla tj. usb ukljucis u novi komp. i ovaj ga odmah prepozna kao Externeharddisk i onda iskopiras sto hoces na novi komp. Mislim muzike,podataka itd. bez instalirani programa.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Prebacivanje podataka sa starog na novi comp

[ Pregleda: 4516 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.