Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"Intervencija" policije u klubu bigz

elitemadzone.org :: MadZone :: "Intervencija" policije u klubu bigz
(Zaključana tema (lock), by boki)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 27087 | Odgovora: 118 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Marko Medojević
Team leader
Digital ST
Beograd

Član broj: 93659
Poruke: 776
212.200.222.*

Sajt: www.digitalst.rs


+99 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz18.12.2006. u 10:12 - pre 211 meseci
@broker:
Baš bi voleo da jednom odemo zajedno u barutanu. Mislim da bi automatski promenio mišljenje o ljudima koji tamo izlaze. Ko zna kakvim su te pričama zaplašili tamo u Užicu, pa te sa jedne strane i razumem. To je kao kada su za vreme bombardovanja, na američkoj televiziji, pričali da Srbi kolju ljude na trgu u sred bela dana.
Ljudi razumite Brokera! Nije kriv on već oni koji su mu napunili glavu tim praznim pričama!
 
0

japan

Član broj: 34328
Poruke: 480
*.bvcom.net.



+13 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz18.12.2006. u 10:16 - pre 211 meseci
Citat:
broker: Sta trazis u dva ujutru u leglu narkomanije, alkoholizma i kriminala ako nisi propalica?


a odakle ti znas da je to leglo narkomanije? ne kazem da nije, ali, obzirom da si ti "uzoran gradjanin" koji marljivo radi, radi, i samo radi, i ne zalazi po narkomanskim jazbinama, argumentacija ti je ista kao i ovima sto komentarisu tvoj seksualni zivot.

inace, taj tvoj rad, rad, rad, koristan rad, meni nekako deluje kao indikator ozbiljnih problema i nedostataka koje istim pokusavas da nadomestis. bez uvrede, ali neko ko nema balans izmedju rada, relaksacije, socijalizacije i ostalih stvari koje cine jednu socijalno inteligentnu i zdravu osobu, jednostavno ne moze biti socijalno (pa samim tim ni generalno) inteligentna i zdrava osoba.

 
0

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz18.12.2006. u 10:20 - pre 211 meseci
Citat:
mare_bj: Sav svoj bes kanališite na policiju i na navijače!


A sto ne i na propalice koje svojim ponasanjem, decu navode na pogresan i nezdrav nacin zivota, uvlace ih u krug alkohola, droge i kriminala?

Citat:
mare_bjE pa ti si prvi uvredio sve nas ove i sad snosi posledice!


Hajde navedi jednu uvredu koju sam uputio nekome licno? Ja govorim uopsteno, a sta ja mogu kada se neko nadje u tom uopstavanju? To je njegov problem a ne moj.

Citat:

A kakve ti argumente imaš?! Ono što pričaš je u najmanju ruku suludo!


Pa problem jeupravo u tome sto vi uopste i ne pokusavate da razumete sta ko kaze, nego citate ono sto zelite da cujete i onda odgovarate na to sto ste sami zamislili i obavezno to propratite nekom uvredom, kao sto je recimo ova citirana.

Citat:

Brokeru reci mi molim te da se šališ!


Zato bih se salio? Kada se diskusija svodi na glupusti tipa: ma on nije karao... i slicno? Ja godinama imam nik Kaludjer na IRC-u i on,naravno, nema nikakve veze sa tumacenjem koje vi ovde izvlacite, ali iam veze sa tim sto me i n aIRCu svako malo nekos startuje sa "pusi k**** pederu!" i slicnim bljuvotinama, sto samo pokazuje koliko trulezi i bolesnika ima u ovom drustvu. Zasto klince taj nik asocira na razne gadosti, ne znam, ali to svakako pokazuje sta ima u njihovim glavama, a ne u mojoj.

Ili mozda mislis da je normalno da neko misli da ja podrzavam to sto policija bije propalice u dva ujutru time sto ja, navodno, nisam karao pa sam, valjda, zavidan? :)


Citat:
tosa:
@broker
Teško da može da se nadmudruje neko ko misli da milicija može da radi šta hoće.


Hajde procitaj celu temu od pocetka i nadji gde sam ja uopste natuknuo da mislim tako nesto? To su rekli neki drugi ljudi, pa sa njima razresi razmimoilazenje u misljenjima. Ja, naprotiv, mislim da policija ne sme da radi sta hoce.
 
0

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz18.12.2006. u 10:32 - pre 211 meseci
Citat:
mare_bj: @broker:
Baš bi voleo da jednom odemo zajedno u barutanu. Mislim da bi automatski promenio mišljenje o ljudima koji tamo izlaze.


Mare, problem je u tome sto ja ne mogu da nadjem negu blazu rec od propalice a vi je shvatate u njenom najjacem znacenju. Bas sam razmisljao ali ne mogu da nadjem nesto blaze, tako da su sve ideje u tom smeru dobrodosle.

Radi se o tome da neko ko radi posteno ili uci posteno, i vodi neki normalan zivot, taj prosto ne moze da bude u situaciji da u dva ujutru visi u nekoj jazbini (a svaki ugostiteljski objekat koji radi u to doba je jazbina). Ko je u to doba u jazbini, taj sutradan ne moze da funkionise normalno, a to znaci da ne moze da vodi normalan zivot (uci, radi ili sta vec).

Imam ja i dosta prijatelja koje u istom smislu smatram propalicama, jer ih gledam kako redovno docekuju zoru po raznim lokalima, iako znaju da ujutru treba da budu na poslu, u skoli, ili imaju neke druge obaveze. I ne smeta mi sto to rade sebi, ali mi smeta sto daju los primer deci iz svog okruzenja, koja ih kopiraju i rade to isto, a cesto jos i gore, jer za bolje ne znaju.
 
0

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
212.200.119.*

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz18.12.2006. u 10:32 - pre 211 meseci
Citat:
broker: Drustvo nam je i doslo ovde gde je zato sto umesto da ljudi rade nesto korisno, bleje po raznim jazbinama.
Ako je cena dobrog vaspitanja ovolike dece koja tek stasava to da policija propalicama izbija zube, razbija usne ili odbija bubrege, pa ponekad i onima koji medju njih zalutaju, to je sasvim prihvatljiva cena.

Citat:

Neko ko ima stalan posao, ide su skolu/fakultet, nema sansi da moze da sebi priusti (ne finansijski) da bleji u 2 ujutru u nekoj jazbini sa gomilom alkoholicara, narkomana i kriminalaca. Takvog interventna treba prvog da izbebta da se oduci losih navika i da se ponasa normalno kako bi mogao na poslu da radi, a u skoli da uci.

Citat:

Da su interventne jedinice redovno obilazile lokale posle 2h ujutri i lemale sve koji se tamo zateknu, sada ne bi bilo ovakvih incidenata, jer bi svi pametni bili tamo gde i treba da budu - kod svojih kuca, na spavanju, a oni ostali se svakako ne bi mnogo bunili kad ih domca policija.

Brokeru, sve si pogodio, samo ti fale jos 2-3 termina:
- strani placenici
- neprijatelji naroda i socijalistickog poretka
- ubaceni elementi

Ostalo je odlicno! Prepravi samo malo, dodaj ovo sto sam ti rekao i to je to :D

Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
0

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz18.12.2006. u 10:37 - pre 211 meseci
Citat:
broker:
Radi se o tome da neko ko radi posteno ili uci posteno, i vodi neki normalan zivot, taj prosto ne moze da bude u situaciji da u dva ujutru visi u nekoj jazbini (a svaki ugostiteljski objekat koji radi u to doba je jazbina). Ko je u to doba u jazbini, taj sutradan ne moze da funkionise normalno, a to znaci da ne moze da vodi normalan zivot (uci, radi ili sta vec).


Tu je sigurno Necastivi umesao prste...djavolja jazbina, tamo postenih nema, pravo zboris(bogougodno).

Kad je termin kad se neki ugostiteljski objekat pretvara u djavolju jazbinu? Ponoc? 23:30?
Da znamo ubuduce kad da napustimo objekat.
 
0

Nenad Vranjanac
nbg

Nenad Vranjanac
Član broj: 36176
Poruke: 2840
*.beotel.net.



+3 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz18.12.2006. u 10:40 - pre 211 meseci
broker, nemas pravo nikome da se zalis. a ne bi ni trebalo. nisi od juce ovde pa valjda znas da ako pises tako provokativne stvari, moras da popijes flame sa takodje provokativnim prozivkama. to tako funkcionise. ako vec imas tako cvrsto definisane, ortodoxne i stavove, dosledno ih brani i ostani iznad sitnih komentara (t.j. na nivou tog prvog problematicnog posta), nemoj da padas na sitnim stvarima. a ako ne mozes to, onda bolje zadrzi misljenje za sebe.


[cela ova prica me podsetila- pre x godina vracam se ja u pola 12 kroz selo kuci, pesice. napadne me dzukela na ulici, jer nije vezana, a kapija otvorena.
sutradan ja se pozalim komsiji, a on mrtav ladan: "pa koj ****** trazis ti u 12 sati napolju. u to vreme posten svet spava"]


neko ce se tako setiti da treba mlatiti ne posle 2, nego posle 21h.
"an apple a day keeps doctor away"
kad imaš samo čekić, sve ti liči na eksere
postoje dve vrste ljudi: oni koji dele ljude na dve vrste i oni koji to ne cine
 
0

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz18.12.2006. u 10:46 - pre 211 meseci
Citat:
japan: a odakle ti znas da je to leglo narkomanije?


O da, sad cemo da se nadmudrujemo :)

Citat:

inace, taj tvoj rad, rad, rad, koristan rad, meni nekako deluje kao indikator ozbiljnih problema i nedostataka koje istim pokusavas da nadomestis. bez uvrede, ali neko ko nema balans izmedju rada, relaksacije, socijalizacije i ostalih stvari koje cine jednu socijalno inteligentnu i zdravu osobu, jednostavno ne moze biti socijalno (pa samim tim ni generalno) inteligentna i zdrava osoba.


Pa ako je asocijalno, neinteligentno i nezdravo ponasanje to da sto neko ne visi po kafanama do rane zore onda je tvoje tumacenje sasvim na mestu i onda sam ja stvarno bolesnik i izrod u ovom drustvu. I stvarno nije u redu da policija prebije toliki broj normalnih ljudi koji se eto fino zabavljaju uz alkohol, drogu i bodenje nozevima.

Evo, ja cu da predlozim da pokrenemo peticiju da se zakonom regulise da celo ovo izopaceno drustvo u kome se zivi preko dana, okrenemo tako da se zivi nocu a da nas koji radimo i relaksiramo se na tako dosadan nacin preko dana treba sve pohapsiti da ne dajemo los primer deci. Trebalo bi obavezno uvesti u skole predmete koji ce deci da objasnjavaju kako se pravino fiksa, kako piti da mozes sto vise da popijes, a ne bi bilo na odmet i neki kurs koriscenja hladnog oruzja, da se bar bodu kako valja a i da bi mogli lakse da otimaju ono sto im se svidi. Interventna bi trebalo da dezura na ulicama preko dana i svakoga koga zatekne a nije pijan, nadrogiran i nema kod sebe bar mali bodez ubije od batina na licu mesta, apovremeno bi trebalo i da zadje po firmama i istrese iz gaca svakoga koga zatekne na poslu, jer treba da bude kod kuce i da se leci od pijancenja od prethodne noci.

 
0

Mikky

Član broj: 18
Poruke: 1563
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 44582291


+58 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz18.12.2006. u 10:48 - pre 211 meseci
Ja sam mislio da je broker ozbiljan i zreo covek i nikad mi nije bilo jasno zasto ga stalno napadaju ovde pa i u mods forumu, cak sam imao vise simpatija prema njemu kad se svi obruse na njegali ali sad mi polako postaje jasnije zasto je to tako.
-I know UNIX, PASCAL, C, FORTRAN,
COBOL, and nineteen other high-tech
words.
 
0

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz18.12.2006. u 10:49 - pre 211 meseci
Citat:
broker:
Evo, ja cu da predlozim da pokrenemo peticiju da se zakonom regulise da celo ovo izopaceno drustvo u kome se zivi preko dana, okrenemo tako da se zivi nocu a da nas koji radimo i relaksiramo se na tako dosadan nacin preko dana treba sve pohapsiti da ne dajemo los primer deci. Trebalo bi obavezno uvesti u skole predmete koji ce deci da objasnjavaju kako se pravino fiksa, kako piti da mozes sto vise da popijes, a ne bi bilo na odmet i neki kurs koriscenja hladnog oruzja, da se bar bodu kako valja a i da bi mogli lakse da otimaju ono sto im se svidi. Interventna bi trebalo da dezura na ulicama preko dana i svakoga koga zatekne a nije pijan, nadrogiran i nema kod sebe bar mali bodez ubije od batina na licu mesta, apovremeno bi trebalo i da zadje po firmama i istrese iz gaca svakoga koga zatekne na poslu, jer treba da bude kod kuce i da se leci od pijancenja od prethodne noci.


Jel to ona droga sto je "CIA ubacila pa sad prodaju nasoj deci"?
 
0

Nenad Vranjanac
nbg

Nenad Vranjanac
Član broj: 36176
Poruke: 2840
*.beotel.net.



+3 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz18.12.2006. u 10:53 - pre 211 meseci
Citat:
brokerEvo, ja cu da predlozim da pokrenemo peticiju da se zakonom regulise da celo ovo izopaceno drustvo u kome se zivi preko dana, okrenemo tako da se zivi nocu a da nas koji radimo i relaksiramo se na tako dosadan nacin preko dana treba sve pohapsiti da ne dajemo los primer deci. Trebalo bi obavezno uvesti u skole predmete koji ce deci da objasnjavaju kako se pravino fiksa, kako piti da mozes sto vise da popijes, a ne bi bilo na odmet i neki kurs koriscenja hladnog oruzja, da se bar bodu kako valja a i da bi mogli lakse da otimaju ono sto im se svidi. Interventna bi trebalo da dezura na ulicama preko dana i svakoga koga zatekne a nije pijan, nadrogiran i nema kod sebe bar mali bodez ubije od batina na licu mesta, apovremeno bi trebalo i da zadje po firmama i istrese iz gaca svakoga koga zatekne na poslu, jer treba da bude kod kuce i da se leci od pijancenja od prethodne noci.


ovaj, x postova iznad govorio si nesto o tome kako kad ostanu bez argumenata ljudi pokusavaju da te diskredituju? evo ti ovo pa se pozabavi malo. ;)



kad imaš samo čekić, sve ti liči na eksere
postoje dve vrste ljudi: oni koji dele ljude na dve vrste i oni koji to ne cine
 
0

japan

Član broj: 34328
Poruke: 480
*.bvcom.net.



+13 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz18.12.2006. u 11:04 - pre 211 meseci
o bože :)))))
 
0

boki
Boris Prpic
CTO
CodeZen, Cityexpert
Beograd

boki
SuperModerator
Član broj: 2681
Poruke: 2442
217.24.20.*

Jabber: boki@elitesecurity.org
ICQ: 195245022
Sajt: www.goglasi.com


+34 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz18.12.2006. u 11:09 - pre 211 meseci
Sad je pocelo da smara. Mogli bi da se malo vratimo na topic. Sa brokerom ne vredi diskutovati i zamolio bih ga da izbegava ovu temu jer ako se ovako nastavi ide pod lock.
 
0

Hans_D
Dejan Pesic
Ivanel.net
Arandjelovac

Član broj: 44099
Poruke: 358
195.178.58.*

Jabber: hans.lamele@gmail.com
ICQ: 206038758


+21 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz18.12.2006. u 11:13 - pre 211 meseci
Sto se vi osecate prozvanim kad se pomenu alkoholicari , narkomani itd?
BUDIMO LJUDI IAKO SMO SRBI.
 
0

Marko Medojević
Team leader
Digital ST
Beograd

Član broj: 93659
Poruke: 776
212.200.222.*

Sajt: www.digitalst.rs


+99 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz18.12.2006. u 11:18 - pre 211 meseci
Citat:
Sto se vi osecate prozvanim kad se pomenu alkoholicari , narkomani itd?
Pogledaj šta smo sve pisali u temi za legalizaciju marihuane i sve će ti biti jasno! Za alkoholičare ne znam!
 
0

srki
Srdjan Mitrovic
Auckland, N.Z.

Član broj: 2237
Poruke: 3654
..lecom.global-gateway.net.nz.



+3 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz18.12.2006. u 11:18 - pre 211 meseci
Citat:
broker: Hajde navedi jednu uvredu koju sam uputio nekome licno? Ja govorim uopsteno, a sta ja mogu kada se neko nadje u tom uopstavanju? To je njegov problem a ne moj.

Pedja, mnogo filozofiras. Znaci ako ja kazem da oni koji misle da policija treba da ide po tim kako ih nazivas jazbinama u 2 ujutru i da bije koga zatekne su impotentni i iskompleksirani umnobolesnici onda tako nisam nisam tebe uvredio jer sam rekao uopsteno a ti ako se prepoznas u tome onda je to tvoj problem?

Citat:
Radi se o tome da neko ko radi posteno ili uci posteno, i vodi neki normalan zivot, taj prosto ne moze da bude u situaciji da u dva ujutru visi u nekoj jazbini (a svaki ugostiteljski objekat koji radi u to doba je jazbina).


Evo ja imam full-time posao, i ja i poslodavac smo zadovoljni kako radim pa opet svakog vikenda petko ili subotom (ili ponekad oba dana) dolazim kuci tek u 4-5 ujutru. Jednostavno subotom i nedeljom nema posla pa mi ne predstavlja problem da spavam do podneva. Ne znam zasto mislis da me to cini propalicom? Ponekad i radnim danima ostanem duze negde ali opet ustanem kada trebai ne dzabalebarim. To sto me ti indirektno vredjas tu uvredju meni ne umanjuje.

Ako mislis da to ne predstavlja uvredu pa onda neko moze tebe da izvredja i kaze kako mu to samo predstavlja drugarski pozdrav. Ne mozes ti da odredjujes da li nekome neke tvoje reci predstavljaju uvredu ili ne. Jebiga ako nisi znao onda mozda ni drugi nisu znali kada je u pitanju vredjanje tebe.
 
0

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz18.12.2006. u 11:18 - pre 211 meseci
MALO ste licemerni. Uvek ste spremni da pljujete po Pinku i slicnim izvorima nemorala, a kada neko dokaci vas nacin zivota koji nije nista manje los primer za decu, onda okrecete curak :)

A degutantan je nacin na koji diskutujete, umesto da pricate o temi vi trosite vreme na vredjanje i dezavuisanje sagovornika (do sada se uspeli da izmislite i moj seksualni zivot, i moj drustveni zivot, moje psihicko zdravlje, evo sad i politicko opredeljenje), samo da izbegnete da se suocite sa tim da je vas nacin zivota los primer za decu).

Sustina celog problema je sto deca sve vide, sve cuju i upijaju kao sundjeri. I nazalost, mnogo im je prijemcljivije da se loze na pijancenje do zore nego na neke konstruktivne aktivnosti isto koliko je to i vama prijemcljivije.

To se nece promeniti i sve dok ne ukapirate da sve sto radite deca gledaju i kopiraju, bice tako kako je i bice sve gore, jer losi primeri sve vise postaju redovna pojava, i sve je manje pravih vrednosti koje deci treba da budu primer.

Jednog dana, imacete decu, pa cete onda poceti da razmisljate drugacije.
 
0

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz18.12.2006. u 11:22 - pre 211 meseci
Citat:
boki: Sad je pocelo da smara. Mogli bi da se malo vratimo na topic. Sa brokerom ne vredi diskutovati i zamolio bih ga da izbegava ovu temu jer ako se ovako nastavi ide pod lock.


Milsis, posto nemozes da argumentovano diskutujes o temi, onda ces da iskorsitis svoje moderatorske privilegije kao argument u diskusiji? Pa lepo sam zamoliio da ne korsitite taj lazni moral koji propagira ES.

 
0

boki
Boris Prpic
CTO
CodeZen, Cityexpert
Beograd

boki
SuperModerator
Član broj: 2681
Poruke: 2442
217.24.20.*

Jabber: boki@elitesecurity.org
ICQ: 195245022
Sajt: www.goglasi.com


+34 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz18.12.2006. u 11:26 - pre 211 meseci
da.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: "Intervencija" policije u klubu bigz
(Zaključana tema (lock), by boki)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 27087 | Odgovora: 118 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.