Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"Intervencija" policije u klubu bigz

elitemadzone.org :: MadZone :: "Intervencija" policije u klubu bigz
(Zaključana tema (lock), by boki)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 27099 | Odgovora: 118 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
*.dialup.neobee.net.



+35 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz16.12.2006. u 13:10 - pre 211 meseci
Citat:
ton_majstor: 1. Ova tema je sa razlogom bila u Arhivi. Boki, tebi na dušu... :(

2. Policija SVUDA tuče i maltretira (opravdano ili ne) građanstvo, osim po selima (tamo je to ipak malo ređa pojava). U raznim gradovima CELE Evrope ovoga trenutka policija "leši" gomilu ljudi. Pariz, Cirih, Lisabon... kakve veze ima? SVUDA je to pojava, kada se brani ustavni poredak i građanska "neposlušnost"!

3. Policija NIJE paravojna formacija. Ima sva ovlašćenja da radi BAŠ to što radi. Prekoračenja ovlašćenja ne smatram u redovno ponašanje.

4. Volim što policija postoji (ovde na ES je to, izgleda, redovan issue... nešto kao "Free B92!!!") i UVEK ću im dati prednost. Procenat "maltretiranih" i nezadovoljnih policijom je u svakoj zemlji u manjini u odnosu na one koji cene njen rad!



Ne, to je "misao" Velje Ilića, keljo. Kao klasičan "domino" lik, on bi prvi sada lešio građanstvo ili barem neistomišljenike , da nije "izlečeni opozicionar"! Na bager se odavno zaboravilo...

Pozdrav!


Cekaj,cekaj...
ja razumem tvoju potrebu da kazes nesto originalno ali sada si preterao..nego sto pomenu Velju???I bager?

Velja je imao problema samo sa 'udbaskim fasciklama'...;-)
 
0

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
212.200.219.*



+4 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz16.12.2006. u 13:50 - pre 211 meseci
Nemam tu potrebu. Inače, ne mrzim policiju po defaultu. Tačka.

Velja Ilić je od nekadašnjeg opozicionara koji ispoljava građansku neposlušnost (2000.), postao ministar koji ispoljava vlastelinsku nadmenost (2006.). Nije jedini, ali mi je sjajan egzemplar. Bager je odavno zarđao...

Ontopic, svuda se praktikuje pravilo da policija PRVO bije, a POSLE pita ko je kriv i zašto! Ako mislite da smo izuzetak (ili biste to želeli) ovde u Srbiji, varate se. Takođe se varate ako mislite da će neki novi ministar policije da uvede praksu da policajci nose cvet u reveru u noćnoj smeni i da interventna ekipa prvo deli bombone, a onda razvozi po kućama.

Živimo u megapolisu, sveka noći su velika i mala sranja svuda unaokolo nas! Kod mene svaku drugu noć prašte bombe ili pištolji, pijani skotovi odvaljuju kola od gasa i proleću na crveno, pijani delikventi vrište po ulicama i biju se međusobno u 3 ujutro!

Jel' treba da se žalim na policiju zbog toga? Preventiva, ne kurativa... ako kapirate.

Pozdrav!
 
0

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz16.12.2006. u 14:18 - pre 211 meseci
Citat:
ton_majstor:
Živimo u megapolisu, sveka noći su velika i mala sranja svuda unaokolo nas! Kod mene svaku drugu noć prašte bombe ili pištolji...


Zvuci ko Irak :)
Kontam gore nego u Harlemu sigurno :)
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
0

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.dynamic.sbb.co.yu.



+1365 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz16.12.2006. u 14:19 - pre 211 meseci
Citat:
Ontopic, svuda se praktikuje pravilo da policija PRVO bije, a POSLE pita ko je kriv i zašto!


Važi.
Pitaću te kad se jednom ti nekim nesretnim slučajem zatekneš tamo gdje ne treba, dobiješ po leđima ni kriv ni dužan - da li je u redu što si popio batine. I da li si možda još trebao da dobiješ? Za svaki slučaj.
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
0

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz16.12.2006. u 14:30 - pre 211 meseci
Malo sam razmislio i kontam da je interventna prejako odreagovala i da to nema veze s bezbednoscu gradjana.
Mislim, ispadne da je shminka (tuche u klubovima itd) najvaznija. A pljacke, gudra i tako to, koga zabole..
Recimo primer...Covek se preselio iz jednog u drugi stan i odma drugi dan po useljenju mu upali pljackashi dok je bio kuci. Ovaj zove ZA VREME PLJACKE policiju i dobija odgovor "Druze nisi ti jedini s problemima"...
Sta reci? Dosli su za 2 sata...
I sta ti da radis onda? Da pucas, ides u zatvor, da ga bodes opet ides u zatvor (prekomerna upotreba samoodbrane-najdebilniji zakon na svetu)...
A da ni ne pricam da se ljudi izvlache sa po 100 eksera i dva dzaka vutre (bukvalno) bez ikakve kazne.

Al nema veze, zato murija reaguje na svaku rech pendrekom, shiba kako stigne, kaznjavaju i kad nisi kriv, opusteno..
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
0

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
212.200.219.*



+4 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz16.12.2006. u 14:31 - pre 211 meseci
Ja ne vidim u mojim postovima da mi se to stanje sviđa, samo konstatujem činjenice.

Smeta mi ovde ovo idealističko zamišljanje "flower-power" pravednosti. Svi idu nedeljom u Crkvu, ne psuju i časte musave Cigančiće na semaforima.
U realnosti, toga nema. Obostrana brutalna surovost, i "građanstva" među sobom i policije sa druge strane.

Tyler, više se plašim pijanih i agresivnih klinaca (skinsa, navijača, lokalaca?) u pola 3 ujutro pred nekom trafikom, nego interventne ekipe. Imao sam oba slučaja na razmatranje...

Pozdrav!
 
0

milke
Dragan Milić

Član broj: 52025
Poruke: 237
*.adsl.wanadoo.nl.



+3 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz16.12.2006. u 14:40 - pre 211 meseci
Citat:
ton_majstor: Kod mene svaku drugu noć prašte bombe ili pištolji, pijani skotovi odvaljuju kola od gasa i proleću na crveno, pijani delikventi vrište po ulicama i biju se međusobno u 3 ujutro!

I šta onda, treba da upadaju u sve stanove u Žarkovu, pa i tvoj, i da te premlate, zajedno sa suprugom i decom? Jbga, možda si ti "pucao i praštao" po komšiluku, pa tek ušao u svoj stan, a možda su tvoja deca pijani maloletni delikventi, tek što se vratili kući sa vrištanja i tuče.

Dajte ljudi, uozbiljite se.
 
0

Mikky

Član broj: 18
Poruke: 1563
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 44582291


+58 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz16.12.2006. u 14:46 - pre 211 meseci
Citat:
venturaJa sam 100% siguran da ako je neko bio prebijen u tom klubu, da to nikako nije bilo slučajno i nasumično...


A u to si tako siguran na osnovu kojih cinjenica? Ili si tek tako "siguran" jer eto ti znas sve najbolje? Jesi spreman da se kladis u zivot da je to bilo tako kako ti kazes? Pazi ako si 100% siguran onda ne postoji mogucnost da izgubis opkladu tako da ne bi trebalo da ti je ova opkladica problem.

Citat:
ventura:
Čudi me da mene nikad tako slučajno i nasumično nikad nije prebio, a dosta često dolazim u kontakt sa njima... Kad bi bio pijana budala i počeo da im dobacujem i da ih prozivam, verovatno bi bio nasumično nalupan...


Pa naravno, takve stvari se uvek desavaju drugima...
To ti je isto kao da neko kaze: Ja sam dobar i uzoran vozac, postujem sve saobracajne propise, iz cega sledi, da ja nikad nisam niti cu doziveti neku saobracajnu nesrecu. To ce se mozda desiti a mozda nece, ti si svojim ponasanjem sigurno umanjio sanse za tako nesto ali definitivno nisi iskljucio tako neku mogucnost. Bilo bi lepo da je to tako ali nije, postoje i neki spoljni faktori na koje ne mozes da utices ma koliko se trudio, recimo pijana budala koja je prosla na crveno i spucala se u tvoj auto.

Sve u svemu bilo bi lepo da se sprovede istraga, da se utvrdi sta se desilo, da se kazne odgovorni. Ne znam zasto ali imam neki osecaj da se nista od toga nece desiti...
-I know UNIX, PASCAL, C, FORTRAN,
COBOL, and nineteen other high-tech
words.
 
0

Acika
Aleksandar Dejanovic
Preduzetnik - Knjigovodja
Nish

Član broj: 33163
Poruke: 606
81.18.59.*

Sajt: www.clubbing.rs


+1 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz16.12.2006. u 15:03 - pre 211 meseci
Citat:
broker:
Ma interventna bi trebalo da redovno, svakodnevno obilazi sve lokale u 2 ujutru i lema sve koje zatekne... samo propalice vise po "klubovima" u to doba.


E slusaj, nemoj ovde da se vredjamo sada, ja posecujem sve zurke (doduse u Nishu) sa techno/trance muzikom, a nisam ni narkoman, ni alkoholicar, studiram, radim i sl. i znam da vecina ljudi (citaj 90%) dolazi tamo da se zabavlja, i da djuska!

To sto kazes da treba da policija ide posle 2H i da lema sve redom nije u redu s tvoje strane.

Ja mislim da je sve ovo uradjeno namerno i sa nekim ciljem, jer se u BIGZ-u spremo ekstra docek nove godine (na kome sam i ja hteo da idem) ali nazalost posle ovog dogadjaja ne pada mi na pamet da odem tamo.
 
0

srki
Srdjan Mitrovic
Auckland, N.Z.

Član broj: 2237
Poruke: 3654
..lecom.global-gateway.net.nz.



+3 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz16.12.2006. u 15:03 - pre 211 meseci
Citat:
ventura:Verovatno znate za onu priču iz devedesetih kada je interventna izvukla iz auta gosn. Marka Miloševića, ovaj se kurebecao, oni mu nalupali par šamara na licu mesta i smirili ga kao bubicu...


I onda je mrmot zavio cokoladu u foliju.

Citat:
Ja sam 100% siguran da ako je neko bio prebijen u tom klubu, da to nikako nije bilo slučajno i nasumično...

Jednostavno si imao srece ili nisi imao dovoljno iskustva sa njima.
 
0

Marko Medojević
Team leader
Digital ST
Beograd

Član broj: 93659
Poruke: 776
*.adsl-1.sezampro.yu.

Sajt: www.digitalst.rs


+99 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz16.12.2006. u 15:11 - pre 211 meseci
Citat:
TON MAJSTOR:Tyler, više se plašim pijanih i agresivnih klinaca (skinsa, navijača, lokalaca?) u pola 3 ujutro pred nekom trafikom, nego interventne ekipe. Imao sam oba slučaja na razmatranje...
I mi na techno žurkama preziremo takve! Jednostavno njima tu nije mesto. Gde ste videli da se na LoveParade neko bije ili da upada murija i da pendreči sve redom.
 
0

Backy
Branislav Đurković
Treptač svetala
Beograd, Zvezdara

Backy
Član broj: 54113
Poruke: 2303
*.scnet.yu.

Jabber: backy@elitesecurity.org
ICQ: 231979809
Sajt: www.elitesecurity.org/o/p..


+121 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz16.12.2006. u 15:45 - pre 211 meseci
jest da malo kasnim, ali par komentara od nekih učesnika

Gad says:
ali sam ono od metar od mene gledao kako na ulazu u bigz
Gad says:
ono kod ulice
Gad says:
pa imaju one stepenice
Gad says:
tu si ispresavijali 3 ribe znaci strasno
Gad says:
prvo pendrecima u glavu
Gad says:
i ove pocele da se deru pedri dajte broj znacke
Gad says:
i onda su uzeli da ih sutiraju niz stepenice


nedge oko 5 staje muzika, nacujem (a i dalo se za pretpostaviti) da su panduri dosli. ok, navikli smo da nas utisavaju, kao i da nam prekidaju zez. masa izbedachena zvizdi
stoletu da nastavi, a posle jedno 10 min skapiramo da je definitivno kraj zhurke.

standardno razvlacenje mase kad se zavsri neka zhurka, gomila njih ispred garderobe.
ja cekao ortaka negde kod ulaza u salu. josh uvek se nista ne desava. onda jedan pripit decko (cenim da nema vishe od 18-19god) krenuo da se dere "p**** pandurske!"

u tom momentu, upada gomila pandura. unezvereno, sa pendrecima krecu da nas biju sve redom, al bukvalno. uopste nisu gledali koga i gde udaraju, bilo je samo udri! dok su nas tukli pendrecima, drali su se "napolje, napolje!" ja sam zaradio vishe pendreka po glavi, a od jednog udarca zacrnelo mi se pred ocima. kada su nas izbatinali porpilicno, krenuli su i da nas teraju ka izlazu iz sale (uz dalje batinanje). nekoliko njih, stajalo je na samom izlazu sale i svako ko je izasao dobio je pendreke; a ja o5 po glavi. silazimo niz stepenice, prolazimo pored jos pandura koji dobatinavaju. kod lifta pokusao sam da izbegnem jednog koji je fazon naplacivao izlaz/silaz niz stepenice, pendrekom. e taj me najgore opalio po faci, posledica: moram na usivanje usne koja se pocepala iznutra.

sliazimo tako peshke i u onom holu na prizemlju stoje ljudi, chekaju se. cekam i ja. dok sam tako cekao, skapiram devojku koja je metar i zilet visoka, a mrsava...imala je majicu na bretele (il kako se vec zove ta majica sa otkrivenim ledjima). sve vreme pricha "ne mogu da verujem da se ovo desava" a onda se u jednom trenutku okrece i tu se bacim u shok najgori. ledja su joj bila u raznim bojama, reljefne masnice u raznim pravcima, X-OX fazon. zatim prolazi neki lik krvav u faci, a zub tjao. prosao je i hallucinoman, ispruzio krvavu shaku...cekam i dalje, masa koja silazi u jednom momentu krece da bezi i tu nastaje stampedo koji je pokusao da izadje na ona vrata zgrade bigza...

niko ne zeli da dobije batine, svi zelimo da pobegnemo...izadjemo ti mi iz zgrade bigza; kad ono medjutim josh veca gomila pandura stacionirana. e oni su nas pratili/terali sve do bas stanice kod sajma. nisu nam dali da se zadrzimo, a kad smo dosli do stanice...ja kupujem pljuge, neki lik guaranu. jedan pandur meni vice "nema zadrzavanja, na stanicu!" ovom liku zalupili frizider, izvukljali ga i docimali ga do stanice.

to bi bilo to..


Dushan
STS Music

PostPosted: December 10 2006, 07:44 Post subject: OUP Savski Venac @ Bigz__
I ako nisam bio, do detalja sam informisan sta se desilo ... Meni bliski ljudi su trenutno u 'apsu zato sto su stali protiv pandurskog izivljavanja. Svi se trudimo da ih sto pre izvuchemo iz mardelja, a vise o ovome u toku dana. I negde sam procitao da je neko pitao "ZASHTO?" ... U narednim danima sve ce se iskristalisati, i ako je vec sad poprilichno moguce dati odgovor na to pitanje. A odgovor nema veze ni sa zurkom, ni sa ljudima, ni sa stanjem u klubu, jel je sve bilo u najboljem redu ...


GoATrAnCe

PostPosted: December 10 2006, 10:43
da je sve bilo u najboljem redu to znamo i sami. apsolutno se nista nije desilo, sto bi ove nateralo na onakav krvolocni chin (izmedju ostalog, dete od 16 god. sa polomljenom lobanjom, ej!). znaci, u pitanju je nesto "iza"...a iskreno ne verujem da ce se to "iza" iskristalisati. josh uvek sam konfuzan da bih razmisljao o tome...


Manifest

Posted: Danas 7:56
shok, al bukvlano. ne znam sta da kazhem, osim da pitam: zashto? znachi ne mogu da se saberem, ne mogu da verujem sta nam se desilo. jedno je sigurno, ovo me nece sprechiti da idem i dalje na zhurke u bigz; ako ih uopste bude bilo.
voleo bih da je neko slikao ljude koji su bili bash povredjeni; recimo devojka koju sam video (stina, vetar da je oduva) imala je, bez preterivanja, izubijana ledja. voleo bih da ovo izadje u javnost. i josh jednom da pitam: zasto?
aka Vitez Koja
::
日本光学工業株式会社 :: One photo out of focus is a mistake, ten
photo out of focus are an experimentation, one hundred photo out of focus are a
style.
 
0

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz16.12.2006. u 17:32 - pre 211 meseci
Vama se ne može ugoditi, onaj prvi me pljuje što "odobravam policijsku brutalnost", ovaj me pljuje što "ne odobravam"... a to nigde ne piše!

Citat:
onda jedan pripit decko (cenim da nema vishe od 18-19god) krenuo da se dere "p**** pandurske!"


Eto...




Uozbiljio sam se... neću da vas više "ložim", jer tako to prepoznajete!

Zbogom.
 
0

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9516
*.eunet.yu.



+10255 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz16.12.2006. u 18:38 - pre 211 meseci
Ja sam oduvek govorio da je njihov posao najteži. Kad ja odem na posao, sve šta mi se može desiti je "da padnem sa stolice". A njemu je svaki dan glava u torbi, svaki odlazak na posao znači da će biti u kontaktu sa krimosima i da može i da pogine. ALI TO IM NE DAJE PRAVO DA PENDREČI KOGA STIGNE, BEZ RAZLOGA

Specijalci, koji imaju napismeno veća ovlašćenja od "poštara" (a nepisano još veća) treba da prođu i psihičke testove. Ako nije u stanju da razlikuje opasnog izgrednika od slabašne devojke, onda ni nije za taj posao. Jer, dok je pendrečio sitnu devojku mogao je da bude ranjen nožem od nekog opasnog.

Sasvim je normalno da u grupi od 500 ljudi bude desetak onih koji će da viknu "pi*ke pandurske". Ali nije normalno da zvog toga specijalci ispendreče ni jednu nevinu osobu. ONI MORAJU DA BUDU ISTRENIRANI DA RAZLIKUJU, NAUČENI KAKO DA NE DOZVOLE DA BUDU ISPROVOCIRANI. A ako je "faca" "baja", neka se dokaže time da nađe baš onog jednog koji je viknuo. Dakle, (žestoko) kazni izgrednika, ali nemoj ni da takneš nevinog.

Ovo pendrečenje je u praksi srpske policije decenijama. I nemogućnost razlikovanja krivog od nevinog, bitnog od nebitnog. Da su na Kosovu, još '80-tih sredili desetak opasnih (za par meseci), ne bi morali godinama da pendreče hiljade zavedenih demonstranata.

Citat:
onda se u jednom trenutku okrece i tu se bacim u shok najgori. ledja su joj bila u raznim bojama, reljefne masnice u raznim pravcima, X-OX fazon.


Ja se i danas sećam jednog dokumentarca o studentskim demonstracijama '68, i o akciji "narodne milicije". Scena: studenti se razbežali, jedna trudna mlada žena pokušava da se skloni, sustiže je pandur, s leđa udara, ona pada, instiktivno se okreće da padne na leđa, da bi zaštitila stomak, pandur prilazi i penrekom je tuče po stomaku ! Te su mi slike i danas u glavi.



OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
0

Marko Medojević
Team leader
Digital ST
Beograd

Član broj: 93659
Poruke: 776
*.adsl-1.sezampro.yu.

Sajt: www.digitalst.rs


+99 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz16.12.2006. u 19:00 - pre 211 meseci
Citat:
svaki odlazak na posao znači da će biti u kontaktu sa krimosima i da može i da pogine.
Najveći krimosi su im svakako kolege!!

Nego pada mi nešto na pamet! Da mi kao država izvršimo jedan eksperiment, i ovako smo jadni tako da nema šta da izgubimo. Ideja je da se interventim jedinicama oduzme povlastivca da ne odgovaraju za svoje postupke, već da im se sudi za bilo šta što urade kao i svakom normalnom građaninu. Dalje, da se postave kamere u svim policijskim stanicama (u prostorijama gde se vrši ispitivanje privedenih) i da ljudi imaju uvid u to! Takođe kamere treba postaviti i u zatvorima.
Definitivno treba raditi na institucijama koje kontrolišu i sankcionišu policiju, jer mislim da za sada nemaju veliki uticaj. Mi građani treba da se borimo za to!
 
0

ZaMpA
Marko Kaćanski
Srbistan

Član broj: 73700
Poruke: 171
80.74.160.*



+226 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz16.12.2006. u 19:23 - pre 211 meseci
E, ljudi meni stvarno nista nije jasno, ispada da je bilo ovako:
Svi su se lepo provodili, onda je u 2.00 doshao neki navijac i hteo da udje s nozem. Klub zvao policiju, oni ga oterali. Zurka se nastavila i svi su se lepo provodili do 4.00 kad je policija doshla i tek tako sve prisutne pretukla pendrecima?
Stvarno ne ljubim bash neshto murjake, al' jel ste vi sigurni da je tamo bio u pitanju samo taj navijac?

Vidim da je dosta ljudi imalo pozitivna iskustva sa interventnom, pa moram reci da me je par puta zatekla racija u nekim klubovima i da su bili potpuno fer i ljubazni! Lepo su ugasili muziku, jedan murkan je rekao da da je "ovo racija krenite da izlazite polako, kolege ce vas legitimisati na izlazu". Posle racije, otisli su, upalila se muzika i sve kul.

Ispada da su celu brigadu pokrenuli da pociste tog jednog navijaca. Jeste, murkani oce da se *urce ponekad, kad ih ima dvoje troje ili jedna kola, ali da pokrenu onoliku silu (koliko ste opisali) mora da se ide kroz zvanicne kanale, mora da se ima debeo razlog! Stvarno zvuci bizarno da su izvlacili slamke gde ce da isprebijaju stotinjak ljudi veceras, i izvukli bigz. Tako to zvuci iz vase price.
'rani bota pa šalji na forum
 
0

Marko Medojević
Team leader
Digital ST
Beograd

Član broj: 93659
Poruke: 776
*.adsl-1.sezampro.yu.

Sajt: www.digitalst.rs


+99 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz16.12.2006. u 19:31 - pre 211 meseci
Moguće je! Takve stvari su se dešavale X puta do sada i dešavaće se sve dok mi budemo tako hteli. Kad budemo jednom shvatili da nismo mi stvoreni da služimo sistemu i policiji već da su oni tu da služe nama možemo da očekujemo bolja vremena, a dotle ćuti i trpi!
 
0

DjoleReject
Djordje Knezevic
Zvezdara

Član broj: 85258
Poruke: 309
*.dynamic.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz16.12.2006. u 19:54 - pre 211 meseci
Voli Srbin silu... pa nek je i po njegovim ledjima.

Koliko mi se gade neki od ljudi ovde, da nemam reci to da opisem. Ta bolesna teza da imamo dve opcije - prva, da nas murija gazi kako i kad hoce i druga da nas maltretiraju narkomani i klosari je produkt jednog jadnog uma kakav je moguce razviti samo u Tito-Sloba-Kvazi demokrate drustvu. Ako ja kazem panduru da pusi k**** dok je na zadatku on ima tacno propisane korake koje MORA preduzeti! Znaci to je privodjenje i podnosenje prijave za vredjenje sluzbenog lica na zadatku, pri cemu je privodjenje izuzetno detaljno definisano i ne ukljucuje nikakav pad sa stepenica.
Ako se gradjani slazu da policajac moze ignorisati ovaj zakon, hajde onda da se dogovorimo koje jos zakone ne mora da postuje. Na primer ako pozeli da vam siluje sestru, neka to i uradi, a kad se budete zalili neka se nadje neko pametno djubre koje ce reci - "ko joj `ebe mater ionako je imala kratak minic, a i policajci imaju tezak posao, pa je i red da se malo opuste..."

Svima koji ste stali u odbranu SILE na ustrb KLINACA zelim da iz prvog lica naidjete na dobrotu interventnog policajca koji je bas te veceri saznao da ga zena vara. Pa neka on tumaci zakone kako mu se digne, a vi shenite kao psi, jer samo takav zivot i zasluzujete. Samo mi se place kad se setim da su za ovo stanje krivi moji sugradjani i moja okolina

P.S. i ako vam primer u kome opsujete policajca, a on postupi shodno pravilima sluzbe deluje previse radikalno, dodatno mozete uzeti u obzir da je nemoguce da je cela sala horski psovala. Bez razlike su dobili batine, jer je taj dan vazio taj zakon. A znamo da su najbolji tumaci zakona srednjoskolski obrazovani grmalji sa pistoljima.
De si Deda...
 
0

ZaMpA
Marko Kaćanski
Srbistan

Član broj: 73700
Poruke: 171
80.74.160.*



+226 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz16.12.2006. u 19:58 - pre 211 meseci
<offtopic>
A da vas pitam, jel u Bg-u postoji ogranicenje rada klubova? ili rade celu noc? Jedno vreme se vrtela ona prica da je maloletnicima dozvoljeno samo do ponoci da budu napolju bez pratnje, i da ce se ograniciti radno vreme lokala? jel to na snazi? ovde u mojoj okolini fajront je u 2.00, nema izuzetaka (do sad ih nije bilo).
</offtopic>

Citat:
izmedju ostalog, dete od 16 god. sa polomljenom lobanjom, ej!)

otkud neko od 16god u kafani u 4.00 ujutro?

ne opravdavam ja njih, nemojte me pogresno shvatiti, samo me jako interesuje sta se desilo, pa moram da budem 'advocatus diaboli'
'rani bota pa šalji na forum
 
0

Trikki

Član broj: 75366
Poruke: 94
..2-r.retail.telecomitalia.it.



+1 Profil

icon Re: "Intervencija" policije u klubu bigz16.12.2006. u 20:17 - pre 211 meseci
Jedva cekam da ovi iz interventne nalete na neke manijake koji ce ih nalemati.
Tu verras, tu te reconnaitras !
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: "Intervencija" policije u klubu bigz
(Zaključana tema (lock), by boki)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 27099 | Odgovora: 118 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.