Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Trebam vjerovatno preko 10 wordpress UNIKATNIH tema, naravno placam...

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Trebam vjerovatno preko 10 wordpress UNIKATNIH tema, naravno placam...

[ Pregleda: 2473 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

crni-x

Član broj: 58939
Poruke: 142
217.23.201.*



+1 Profil

icon Trebam vjerovatno preko 10 wordpress UNIKATNIH tema, naravno placam...03.12.2006. u 22:46 - pre 211 meseci
Pozdrav svima,
interesuje me da li ovdje ima jedan ili mozda vise web dizajnera koji bi bili zainteresovani za ovu ponudu?
Meni treba sledece:
- vjerovatno oko 10 pa mozda i vise wordpress tema koje bi naravno bile unikatne i radjene samo sa mene i naravno da ja imam sva prava vezana za njih, moje je za sta cu ja da ih koristim i kako, a broj tema naravno zavisi od kvaliteta i dogovora

- moraju biti u skladu sa svim web standardima i naravno u skladu sa wordpress standardima za postojecu verziju i za bar nekoliko proslih verzija

- treba mi osoba ili mozda tim koja bi to mogao profesionalno odraditi

- nikakav potpis uz teme

- i jos jednom moram da napomenem, bez bilo kakvih kopiranja bilo koga (dizajn, slike...), ne bi da imam bilo kakvih problema vezanih za copyright bilo cega!


I na kraju, interesuje me koja bi bila cijena?!

Pa eto, nadam se da ima zainteresovanih za ovaj posao...

Hvala
 
Odgovor na temu

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Trebam vjerovatno preko 10 wordpress UNIKATNIH tema, naravno placam...

[ Pregleda: 2473 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.