Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Propast resellera hostinga i domena

[es] :: Hosting :: Propast resellera hostinga i domena

[ Pregleda: 2681 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Thumbsucker

Član broj: 33437
Poruke: 96
*.rb.b.2-3.14.bih.net.ba.



Profil

icon Propast resellera hostinga i domena09.02.2006. u 13:15 - pre 221 meseci
Imam stranicu koju sam pravio za jednu firmu a domenu i hosting sam uzeo kod jednog lokalnog resellera(preprodavaca) tih usluga.
Toj firmi(reselleru) prijeti rasformiranje sto znaci da se ljudi vise nece baviti sa tim poslom. Oni su vjerovatno imali account na godaddy.com i na njemu su drzali sve domene koje su kod njih kupljene, a to su vjerovatno placali svojom kreditnom karticom.
Kakva je procedura da ja sad uzmem neki drugi hosting tj da se obratim drugoj firmi i da domenu placam zajedno sa hsotingom preko te nove firme?
 
Odgovor na temu

crews_adder
Serbia

Član broj: 28500
Poruke: 2159
*.82.EUnet.yu.

ICQ: 302374108


+2 Profil

icon Re: Propast resellera hostinga i domena09.02.2006. u 17:36 - pre 221 meseci
Mozes da trazis svoj domen. Da li je on registrovan na tebe ili na njih? To mozes da proveris preko www.whois.sc ili www.dnsstuff.com

Ako je domen registrovan kod GoDaddy, otvori sebi GoDaddy account i trazi od tih reseller-a da ti ga prepuste (trebalo bi da postoji opcija "push"), zatim produzi registraciju domena i onda odaberi drugo mesto gde ces da kupis webhosting.

 
Odgovor na temu

Noe
Stanisa S
PTR

Član broj: 6010
Poruke: 306
212.200.27.*

Sajt: www.istanco.rs


+6 Profil

icon Re: Propast resellera hostinga i domena09.02.2006. u 17:44 - pre 221 meseci
kad vec uzimas na drugom mestu hosting onda lepo prepusti to njima da medjusobno rese. Starom hostingu najavi da ce druga kompanija da ih kontaktira u vezi tvog domena, i da odrade sta je potrebno za transfer i sl.
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: Propast resellera hostinga i domena

[ Pregleda: 2681 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.