Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Transfer osvojenog novca na pokeru u Srbiju

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: Transfer osvojenog novca na pokeru u Srbiju

[ Pregleda: 6607 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BOOGI3MAN

Član broj: 65947
Poruke: 35
194.106.174.*



+2 Profil

icon Transfer osvojenog novca na pokeru u Srbiju24.08.2006. u 20:55 - pre 214 meseci
Hocu da igram poker preko interneta i pre nego sto pocnem, da se raspitam kako da podignem novac koji eventualno osvojim.

Novac za igranje bih uplatio Visa Virtuon ili Internet karticom Vojvodjanske Banke,
ali koliko sam shvatio, oni ne mogu da mi uplate osvojeni novac nazad na te kartice ?
Evo sta kazu za uplatu:
Code:
Currently, real money deposits into your poker account are accepted in several ways shown below. 
Please click on the corresponding option for more details.
    * NETeller - NEW, Deposit in US$, CAN$, EURO or GBP,  No charge for InstaCash, Minimum deposit only $25
    * eChecks (available to US and Canadian players only)
    * FirePay
    * CentralCoin
    * VISA / VISA Delta / VISA Electron / Gift and Prepaid VISA
    * MasterCard / Gift and Prepaid MasterCard
    * Diners Club International
    * Solo / Maestro / Switch (available to UK players only)
    * Cashier's Check / Money Order / Bank Draft
    * - Minimum deposit only $100 Local Bank Wire Transfer (available to German, ... and Portuguese players only)


Evo sta kazu na njihovom sajtu o nacinima isplate:
1. Switch, Maestro, Solo, and VISA (CFT eligible VISA cards only, not all deposits qualify)
2. FirePay
3. CentralCoin
4. NETeller
5. eChecks

Ima li neko iskustva sa ovim ili zna koji od ovih ponudjenih nacina funkcionise u odnosima Srbija - Spoljni Svet ?
Ako moze uplata/isplata preko neke kartice, bio bih zahvalan da mi neko kaze koja,
i uputi na banku u kojoj moze da se izvadi ista.
"If something is hard to do than it's not worth doing" - H.J. Simpson
 
Odgovor na temu

tosa
上海, 中国

Član broj: 1811
Poruke: 1342
*.ubisoft.com.cn.

ICQ: 14293955
Sajt: https://github.com/milost..


+48 Profil

icon Re: Transfer osvojenog novca na pokeru u Srbiju26.08.2006. u 06:29 - pre 214 meseci
Nemo' se brineš, nema od dobitka ništa..
 
Odgovor na temu

spngbby
Sundjerbob Kockalone
Belgrade

Član broj: 109798
Poruke: 4
*.beotel.net.

Sajt: uniatt.com


Profil

icon Re: Transfer osvojenog novca na pokeru u Srbiju04.09.2006. u 13:36 - pre 214 meseci

Uzmi Visu Virtuon Raiffeisen banke. Iako ce ti oni reci da ne moze na nju da se uplacuje - MOZE.
Ja je koristim i uplacuju mi pare na tu karticu bez problema. Banka kaze da ne moze samo da bi
sebe zashtitila.

Kada uzmesh karticu - posle mozesh da otvorish i nalog na Moneybookers.com i tako ces pokriti
vecinu online poker siteova - i za uplatu i za isplatu.


--------------------------
MAY THE FLOP BE WITH ME
--------------------------
 
Odgovor na temu

BOOGI3MAN

Član broj: 65947
Poruke: 35
*.smin.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Transfer osvojenog novca na pokeru u Srbiju12.09.2006. u 00:35 - pre 214 meseci
Tnx, izvadio sam Virtuonku i otvorio MooneyBookers account kao od sale za 5 minuta.
Medjutim, PokerStars.com ne saradjuje sa MooneyBookersima tako da ne znam sta da radim.
Pretpostavljam da mogu da uplatim novac preko Visa Virtuon kartice kod njih, verovatno cu i probati
u skorije vreme ... a za isplatu, daj Boze samo da je bude, naci ce se vec nekako nacin :)

"If something is hard to do than it's not worth doing" - H.J. Simpson
 
Odgovor na temu

spngbby
Sundjerbob Kockalone
Belgrade

Član broj: 109798
Poruke: 4
*.beotel.net.

Sajt: uniatt.com


Profil

icon Re: Transfer osvojenog novca na pokeru u Srbiju12.09.2006. u 14:11 - pre 214 meseci

PokerStar i FullTilt NE prihvataju uplate sa nashih prostora (citaj Srbije) - i jedini nachin da se kod njih igra je se
otvori nalog na epassporte-u, ali oni su mi trazili da im posaljem i kopiju pasosa i kartice i racuna iz banke i potvrde
prebivalishta (ma samo shto me nisu pitali shta sam jeo to jutro) - i od tada ih nema da se jave!!! Pi**e!
Ako budem uspeo - javicu.

Neverovatno! Nemaju poverenja prema nama Srbima?!?!?! lol

Usput - na DreamPoker imash bonus 10usd - sve sto treba je samo da registrujesh karticu - ne morash da vrsis
nikakav depozit. Eto 10usd od mene ;)
--------------------------
MAY THE FLOP BE WITH ME
--------------------------
 
Odgovor na temu

spngbby
Sundjerbob Kockalone
Belgrade

Član broj: 109798
Poruke: 4
*.beotel.net.

Sajt: uniatt.com


Profil

icon Re: Transfer osvojenog novca na pokeru u Srbiju12.09.2006. u 14:17 - pre 214 meseci

p.s. Ako pocinjes da igras i ako hoces da igramo zajedno po nekad, pisi na [email protected]
ili jos bolje ako koristish skype dodaj UNIATT - ima nas nekoliko koji igramo i prichamo preko skype
svaki dan...

--------------------------
MAY THE FLOP BE WITH ME
--------------------------
 
Odgovor na temu

spngbby
Sundjerbob Kockalone
Belgrade

Član broj: 109798
Poruke: 4
*.beotel.net.

Sajt: uniatt.com


Profil

icon Re: Transfer osvojenog novca na pokeru u Srbiju13.09.2006. u 00:13 - pre 214 meseci
Citat:
........Gde vi momci i koliko vec dugo igrate ? Koristite li neke online calculatore i sl. ... ima li neke vajde ?


{Ne mogu da shaljem privatne poruke, jer nisam drug clan duze od 2 nedelje! :( }

Ne znam koliko dugo igrash i da li si igrao ranije uopshte... Vajde ima - naravno, a moze i da je nema - sve zavisi od stila i pristupa igri. Da cesh se obogatiti brzo - to je teshko ;) , za to je ipak potrebna sreca. Samo lagano, ne zuri, ne brzaj, razmishljaj, nadji neki svoj stil (koji ces vremenom menjati veruj mi) i drzi se zlatnog pravila kojeg se ja nisam u par navrata drzao i skupo me je kostalo: KAD TE NE IDE - STANI!!! Idi shetaj, odmori, napravi pauzu! Dan, dva, tri ako treba - samo nemoj da igrash josh da bi se 'izvukao'!

Nas trojica igramo: Cobra je poceo pre skoro 2 godine, Srki pocetkom ove godine, ja u Aprilu. Igrali smo na gomili siteova: PokerHeaven, Poker770 (isto shto i Noble i Titan - to je iPoker mreza), Expekt, Absolute, Dream, Paradise... Cobra je igrao i na PokerStarsu. Njih dvojica igraju trenutno na FullTilt-u jer su u inostranstvu pa im se moze, a svi zajedno igramo na Poker.com. Ja igram i na VCPoker i na Celeb-u itd itd... Da ne smaram vishe...

Ako hoces da se prikljucis i ako zatreba neshto baci poruku na mail... Htedoh u poruci da ostavim i broj mob - al ne bih ovde... Sta ako neka dobra riba pochne da me spopada - shta cu onda? ;))))

p.s. Ako neka dobra riba chita ovo - neka kaze - naravno da cu joj ostaviti broj... Aaaah, zene...
--------------------------
MAY THE FLOP BE WITH ME
--------------------------
 
Odgovor na temu

Sheetah
Beograd

Član broj: 131205
Poruke: 19
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Transfer osvojenog novca na pokeru u Srbiju02.03.2007. u 17:28 - pre 208 meseci
Citat:
spngbby: PokerStar i FullTilt NE prihvataju uplate sa nashih prostora (citaj Srbije) - i jedini nachin da se kod njih igra je se
otvori nalog na epassporte-u, ali oni su mi trazili da im posaljem i kopiju pasosa i kartice i racuna iz banke i potvrde
prebivalishta (ma samo shto me nisu pitali shta sam jeo to jutro) - i od tada ih nema da se jave!!! Pi**e!
Ako budem uspeo - javicu.


BUMP!

Samo da javim da sam sinoc uspesno uplatio 10$ na Poker Stars preko Visa Virtuon kartice. I to slucajno ... palo mi na pamet da probam ponovo. Do pre nekog vremena provereno nije radila. A PStars sam bas jurio zbog povelike baze korisnika (najveci su) gde uvek moze da se nadje 'dobra igra' iliti losi igraci. I onako bez veze 'ajd da probam' - kad ono: Uspesna transakcija! i odmah nakon toga stize SMS (usluga koji sam aktivirao) od Raiffeisen banke da su sa moje kartice prebacene pare na PSTARS. Nema lazi, nema prevare. Inace po stranim forumima ima gomile postova gde neupuceni kukaju kako sa njihove VISA-e ne mogu da se prebace pare na 'Gambling' firme. E sad, uzevsi u obzir koliko se ljudi ovde zale na Virtuonku kako ne prolazi ovde / vise ne prolazi ni ovde, deluje mi kao 'Twighlight Zone' da sad odjednom radi sa kockarskim sajtovima (nije da se zalim - samo kazem onako ).

Uzgred, ono sto spngbby kaze da na Virtuonku mogu da se uplacuju pare je tacno. Bas skoro sam sa VC Pokera povukao nekih ~30$ koje sam imao tamo DIREKTNO na VISA VIRTUON i to ne na racun koji ide uz vizu nego na samu karticu - popunio broj vize, cvv, expire. Pare stigle za dan i po. A najbolja fora je: kad sam primao preko SWIFT-a, pre nego sto podignem pare moram da banci platim proviziju, minimum 300din. A potrefilo se da sam bas primio i swiftom i vizom i odem ja u banku, platim proviziju, podignem kes i pitam operatera da li treba da platim proviziju i za 'onu' transakciju na kartici. Covek me gledao zbunjeno (prvo uopste nije ni primetio da je bilo uplate na karticu) "Ali na ovu karticu ne mogu da se primaju uplate" (cuj ), onda je zvao svoj interni 'support' da bi zakljucak bio: "ne, ne, ne treba nikakva provizija, u redu je ... SLEDECI ...". A meni ne da djavo mira: "A da li to znaci da ako primam pare na karticu umesto swift, da onda ne moram da placam proviziju?" - "ne, ne, ne ovo je nesto drugo ... SLEDECI..." hehehe
 
Odgovor na temu

markoni22
beograd

Član broj: 265085
Poruke: 4
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.pokerstrategy.com/uT4..


Profil

icon Re: Transfer osvojenog novca na pokeru u Srbiju26.07.2010. u 16:48 - pre 167 meseci
pre nego sto pocnes da igras za novac probaj alternative kao sto su free money evo link

http://www.pokerstrategy.com/uT4APA

ovde mozes dobiti 100% 50 dolara besplatno ali moras prvo da odgovoris na kviz koji ti postave (mada odgovori su ti tu)
kad dobijes novac na poker klijent mozes da biras da ocistis bonus ili da podignes sve preko toga sto zaradis sto i njie tako lose

http://www.pokerstrategy.com/uT4APA

srecno
72
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: Transfer osvojenog novca na pokeru u Srbiju

[ Pregleda: 6607 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.