Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pigtail kabli sta kako zasto zbog ceka i ubicu se

[es] :: Wireless :: Pigtail kabli sta kako zasto zbog ceka i ubicu se

[ Pregleda: 3347 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

armilian
Stefan Lazarevic
Nis
PsiCoding
Nis

Član broj: 77937
Poruke: 172



+1 Profil

icon Pigtail kabli sta kako zasto zbog ceka i ubicu se28.12.2005. u 13:02 - pre 223 meseci
Klik help?
Ja i moj drug smo se odlucili da se malo razmenimo muziku filmove... no to sad nije bitno.Pokusali smo prvo sa lan kablijem ali komsija jednoga lepog dana isece to jer je islo preko njegove kuce jelte.E sada mi odlucimo preko wireless juce je to bilo oko 16h popodne.Sada nije mi problem da napravim kantenu imam kanicu jedan nkonektor za sasiju kartica neka od 40 eu.Interesuje me kako da privezem antenu za karticu preko pigtail-a sta je pig tail koje konektore ima pretpostavljam n-muski i rp-sma muski gde mogu da ga kupim(zivim inace u Nis(u)).Kako se on prikljucuje samo ubacim n muski u n zenski od antene i sma muski u sma zenski kartice ili je to nesto komplikovanije.
I koji kabli da uzmem posto antena mi je na krovu a dotle je nesto vise od 15m.
 
Odgovor na temu

zveckoo

Član broj: 18432
Poruke: 370
*.tippnet.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Pigtail kabli sta kako zasto zbog ceka i ubicu se28.12.2005. u 17:07 - pre 223 meseci
Sta je pesnik hteo da kaze....

Na anteni ti je zenski N konektor. Na kablu trebas da imas prema tome muski N konektor, a sa druge strane kabla RP-SMA konektor. I to je to...
A posto ti je duze od 15m pitanje je dali ti se isplati kupovati kabel ili staviti AP na krov kuce. Probaj malo da procitas ostale teme na forumu....

[Ovu poruku je menjao zveckoo dana 28.12.2005. u 18:10 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Pigtail kabli sta kako zasto zbog ceka i ubicu se

[ Pregleda: 3347 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.