Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Moze li da radi ova kombinacija uredjaja??????

[es] :: Wireless :: Moze li da radi ova kombinacija uredjaja??????

[ Pregleda: 2163 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vladakru

Član broj: 11515
Poruke: 1218
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Moze li da radi ova kombinacija uredjaja??????17.08.2004. u 10:52 - pre 239 meseci
na krovu je antena Panel 12dbi od antene ide kabli hfd200(3m)
kabli se prikljucuje u AP (Pheenet WAP-011RT). E sad me interesuje posto AP ima dve antene, u jednu prikljucujem spoljnu antenu a druga antenica bezicno da mi prenosi signal do compa koji ima wireles mreznu karticu D-Link DWL-510. rastojanje izmedju AP-a i compa je oko 6m a prepreka je jedan zid.
znaci moze li AP i kartica bezicno da se povezu ili moram i njih
da povezujem kablom?????

Hvala na odgovorima!!!
by Vladakru
 
Odgovor na temu

Veljko
Beograd

Član broj: 967
Poruke: 1172
*.absolutok.net

Sajt: veljko.net


+1 Profil

icon Re: Moze li da radi ova kombinacija uredjaja??????17.08.2004. u 11:21 - pre 239 meseci
Ako ti pheenet radi u AP modu ne moraš ništa da povezuješ na toj razdaljini možeš da se ukačiš sa dlinkom na AP. Ako ti pheenet radi kao bridge moraš ethernet kablom da se povežeš.


 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Moze li da radi ova kombinacija uredjaja??????17.08.2004. u 11:36 - pre 239 meseci
E bas sam i ja hteo da pitam slicno. AP koji ima dve antene, moze li da se umesto jedne stavi eksterna usmerena antena za link ka udaljenom racunaru a druga da ostane kao omni za lokalno povezivanje (naravno u AP modu).

Cuo sam da neki AP imaju de antene jer rade na dva opsega, ali sta je sa AP koji rade na jednom opsegu a imaju dve antene?
 
Odgovor na temu

vladakru

Član broj: 11515
Poruke: 1218
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: Moze li da radi ova kombinacija uredjaja??????18.08.2004. u 11:18 - pre 239 meseci
ne razumem bas najbolje te modove u kojima moze da radi AP ali konkretno bi ga koristio kao obican AP da ne bi razvlacio mnogo dugacak kabli od antene do compa zbog slabljena signala.
znaci spoljnu antenu prikljucim u AP da mi pojaca signal a on bezicno da prosledi taj signal sa antene do compa.
by Vladakru
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Moze li da radi ova kombinacija uredjaja??????

[ Pregleda: 2163 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.