Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li prolazi PayPal sa VISA-virtuon Raiffeisen banke ?

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: Da li prolazi PayPal sa VISA-virtuon Raiffeisen banke ?
(Zaključana tema (lock), by mungos)

[ Pregleda: 18219 | Odgovora: 13 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vuki68
Serbia

Član broj: 16091
Poruke: 356
195.252.100.*



Profil

icon Da li prolazi PayPal sa VISA-virtuon Raiffeisen banke ?25.12.2005. u 07:59 - pre 222 meseci
Posto VISA Vojvodjanske banke ne moze vise na PayPal, da li neko zna da li prolaze kartice Raiffeisen Bank (VISA-virtual)
 
0

kupidisk
Nis

Član broj: 17196
Poruke: 418
..nis2-nis.customer.sbb.co.yu.

Jabber: pcigrice@gmail.com
ICQ: 244819273
Sajt: www.pcigre.com


Profil

icon Re: Da li prolazi PayPal sa VISA-virtuon Raiffeisen banke ?02.02.2006. u 17:12 - pre 220 meseci
Vise ne. Pre godinu dana sa starom karticom mi je radio. Prijavio sam se sa adresom u Grckoj. Sada mi sa novom kaze da kartica nije iz dozvoljenog podrucja...
 
0

malisha
Dragan Lukic
Novi Sad

Član broj: 2019
Poruke: 676
*.NS-BMP6.WLAN.panline.net.



+7 Profil

icon Re: Da li prolazi PayPal sa VISA-virtuon Raiffeisen banke ?20.02.2006. u 17:53 - pre 220 meseci
nokiaman2010

pazi da ti neko ne bi dao pare.... za tvoju virtualnu (shio mi ga djura) banku...

mada.. dok je ovaca....
Registered Linux user #338733
 
0

websizain@
Marko Savic
Beograd

Član broj: 77663
Poruke: 29
195.252.79.*



Profil

icon Re: Da li prolazi PayPal sa VISA-virtuon Raiffeisen banke ?21.02.2006. u 17:34 - pre 220 meseci
pa virutualnu viza karticu moze da poseduje ko zeli ako ima kreditnu karticu...kakvu ti tu ulogu igras :D

[Ovu poruku je menjao websizain@ dana 21.02.2006. u 18:35 GMT+1]
 
0

vuki68
Serbia

Član broj: 16091
Poruke: 356
195.252.100.*



Profil

icon Re: Da li prolazi PayPal sa VISA-virtuon Raiffeisen banke ?21.02.2006. u 19:10 - pre 220 meseci
Pazi, pazi, ti radis u VOBAN, bolje bi bilo da se potrudis da VONAB podrzi uclanjenje SCG i zvanicno u PayPal
 
0

Bondža
Dejan Bondžić
Novi Sad

Član broj: 87551
Poruke: 4
*.ftn.ns.ac.yu.

Sajt: www.himera.net


Profil

icon Re: Da li prolazi PayPal sa VISA-virtuon Raiffeisen banke ?10.03.2006. u 12:19 - pre 219 meseci
Prolazi Raiffeisen VISA Revolving ali...
------------------------------------------
Ja sam se juče registrovao na PayPal. Zemlja Slovenija. Adresa Novi Sad, Vojovodina - Serbia, pa ispod oni dodaju Slovenia. Pretpostavljam da će se pošta snaći, ako treba da mi stigne nešto... Prihvatio mi je Raiffeisen VISA Revolving karticu.

E sad! Kad sam probao da izvršim uplatu ($30 CDN entry fee za izložbu grafike u Kanadi), PayPal mi je limitirao nalog i da bi ga otključao traži dve stvari:

1. Enter Expanded Use Number
2. Fax documentation

Pošto nisam bio prebacio nikakve pare u PayPal pretpostavljam da je kontao da sam prešao limit od 100 € pa zato traži ovo pod 1. (ako im platim 1,50 € da dobijem neograničene uplate-isplate)

Broj 2 je već problem. Traže da faksiram dokaz o adresi stanovanja - Proof of address: Utility Bill

Kako da rešim stavku 2?

Ako neko ima PayPal koji radi u SCG, nek lepo objasni već jednom koja je procedura da izbegnemo problem što nismo na listi zemalja sa kojima rade!

Pozdrav svima
 
0

Bondža
Dejan Bondžić
Novi Sad

Član broj: 87551
Poruke: 4
*.ftn.ns.ac.yu.

Sajt: www.himera.net


Profil

icon Re: Da li prolazi PayPal sa VISA-virtuon Raiffeisen banke ?10.03.2006. u 13:26 - pre 219 meseci
Čitaj malo pažljivije. Nije mi kartica limitirana. Problem je sa dokazivanjem adrese stanovanja. Takođe, ako ne želiš da podeliš BESPLATNO neke informacije, a da pri tom ne ugrađuješ sebe i svoje famozne usluge, budi ljubazan pa ne zagađuj temu sa reklamom...
 
0

uglavnom_bezopasni
Novi Sad

Član broj: 80709
Poruke: 81
*.adsl.sezampro.yu.

ICQ: 277059164


Profil

icon Re: Da li prolazi PayPal sa VISA-virtuon Raiffeisen banke ?11.03.2006. u 07:17 - pre 219 meseci
Citat:
nokiaman2010: O boze korisim paypal vec tri godine i znam kako disu. Naravno da ti nije kartica limitirana vec ti je limitiran account i mozes da primas novac.. ali nemozes da saljes tj. placas... . A account ti je limitiran zbog kartice jer sam lepo naveo da na osnovu kartice znaju iz koje si zemlje i zbog njihove sumnje da si se lazno predstavio traze ti dokaz adrese, tj. da potvrdis adresu koju si stavio na paypal. Sto naravno nemozes jer si iz Srbije.Is this clear or you need help...uskoro ce biti reklama .


U svakom slucaju ti posle nekog iznosa traze dokaz da si to ti, tako sto ti posalju kod na adresu, tako da mozda neznas bas sve.

Ebay nalog imam godinama, sada isto moze da se registruje vrlo jednostavno, ili uz pomoc katrice ili docekas da ti stigne broj na adresu kojim potvrdis da si to ti.
Do sada nas nije interesovala prodaja i sve sto se tice placanja je funkcionisalo preko paypal naloga kolege iz Nemacke i koleginog brata iz Holandije.

Ako ti stvarno imas neko jednostavnije resenje onda ga ili vise podeli sa svima (sto je u duhu foruma), ili posalji na email koliko to vredi tvoje vreme, kakve garancije dajes, i tvoje zelje sta cu da ti radim ako platim, a ne radi kako treba ;)
Ako budes slao cene onda navedi sve troskove, da nebude posle citanje broja za autorizaciju jos xx para...

Da i sledeca stvar, sta ce da me spreci kad ti platim i kad mi otkrijes u cemu je fazon da to prenesem svima ovde?
 
0

vuki68
Serbia

Član broj: 16091
Poruke: 356
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Da li prolazi PayPal sa VISA-virtuon Raiffeisen banke ?11.03.2006. u 09:33 - pre 219 meseci
I kako ti reče da bi banka a ne država bila podržana na paypal, morala bi da stavi depozit milijardu dolara.Pa ok, čekamo tvoj proizvod.
 
0

dovla1982

Član broj: 96529
Poruke: 3
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Da li prolazi PayPal sa VISA-virtuon Raiffeisen banke ?07.07.2006. u 13:58 - pre 215 meseci

ja sam vrlo nov u ovom online shopping svetu.. vidim da visa virtuon kartica ne prolazi na paypal.. cuo sam da neka grce PIREUSS banka u beogradu izdaje neku VISA PAYPAL karticu koja navodno jedina moze da radi iz nase zemlje.. da li je neko cuo slicnu informaciju?!

pozdrav
 
0

Liquid
Dubai

Član broj: 223
Poruke: 88
*.verat.net.

ICQ: 3744038


Profil

icon Re: Da li prolazi PayPal sa VISA-virtuon Raiffeisen banke ?17.07.2006. u 12:48 - pre 215 meseci
I sta bi na kraju ?!
Uskoro, uskoro, toliko galame i od marta meseca nista...
 
0

redapple
Slavisa Stevanovic
Krusevac

Član broj: 84420
Poruke: 16
*.air.my-its.net.



Profil

icon Re: Da li prolazi PayPal sa VISA-virtuon Raiffeisen banke ?30.08.2006. u 12:46 - pre 214 meseci
Probajte E*trade, www.etrade.com otvaranje računa u Americi za strane državljanje bez odlaska u USA budući korisnik šalje samo fotokopiju pasoša, registracija je Online.
 
0

wolfcafe
Blagoje V

Član broj: 81531
Poruke: 13
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Da li prolazi PayPal sa VISA-virtuon Raiffeisen banke ?03.10.2006. u 02:10 - pre 212 meseci
UPLATI SAM SEBI bez provizije!

-Skini ''HideIP platinum'' ukljuci ga
-Ukljuci Skype klikni na cifru kredita(0.00 verovarno)
-Ispod imas ''Buy Skype Credit''
-Popuni sve kako treba veoma lako (min 10e) sa internet platnom karticom (vojvodjaska banka recimo)
-primices mail sa kodom
-ukucaj zavrsi i uplatio si sam sebi kredit za)ebi sve posrednike imas kredu na racunu bez provizija!

Za normalnu konverzaciju ti treba oko 128/32 recimo na 512/128 veza je bolje od fixni-fixni
 
0

wolfcafe
Blagoje V

Član broj: 81531
Poruke: 13
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Da li prolazi PayPal sa VISA-virtuon Raiffeisen banke ?03.10.2006. u 02:10 - pre 212 meseci
UPLATI SAM SEBI bez provizije!

-Skini ''HideIP platinum'' ukljuci ga
-Ukljuci Skype klikni na cifru kredita(0.00 verovarno)
-Ispod imas ''Buy Skype Credit''
-Popuni sve kako treba veoma lako (min 10e) sa internet platnom karticom (vojvodjaska banka recimo)
-primices mail sa kodom
-ukucaj zavrsi i uplatio si sam sebi kredit za)ebi sve posrednike imas kredu na racunu bez provizija!

Za normalnu konverzaciju ti treba oko 128/32 recimo na 512/128 veza je bolje od fixni-fixni
 
0

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: Da li prolazi PayPal sa VISA-virtuon Raiffeisen banke ?
(Zaključana tema (lock), by mungos)

[ Pregleda: 18219 | Odgovora: 13 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.