Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Opljackana filijala Raiffeisen banke u Novom Sadu

elitemadzone.org :: MadZone :: Opljackana filijala Raiffeisen banke u Novom Sadu

[ Pregleda: 8882 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Blic

Član broj: 99569
Poruke: 23
*.yubc.net



Profil

icon Opljackana filijala Raiffeisen banke u Novom Sadu29.01.2004. u 22:03 - pre 245 meseci
NOVI SAD - Filijala Raiffeisen banke u Novom Sadu, u Fruškogorskoj ulici br. 16, opljačkana je u preksinoć predveče. Tri zasad neindentifikovana maskirana (kape "fantomke") pljačkaša, naoružana pištoljima, ušla su u prostorije banke, pred sam kraj radnog vremena i uz pretnju oružjem primorala službenike banke da im predaju novac. Posle uzimanja novca razbojnici su pobegli u nepoznatom pravcu. U ovoj pljački lakše je povređen radnik obezbeđenja banke, koga je jedan od razbojnika udario u lice.

Pljačkaši su odneli oko 70.000 evra i 1, 5 miliona dinara.

Policija je na lice mesta došla nekoliko minuta posle pljačke, a uviđaj je obavio Savo Đurđić, dežurni istražni sudija Okružnog suda u Novom Sadu. Istraga o ovom razbojništvu se nastavlja, a policija intezivno radi na identifikovanju i pronalaženju pljačkaša.
 
Odgovor na temu

ImPlant
Panajotis Zamos
bgd

Član broj: 730
Poruke: 238
*.vdial.verat.net

Jabber: aqw137@gmail.com
Sajt: weevify.com


Profil

icon Re: Opljackana filijala Raiffeisen banke u Novom Sadu29.01.2004. u 22:49 - pre 245 meseci
PA?
mislim nije ovo prva pljacka neke banke u SCG i zasto bi se isticala od drugih?
look
closer

DON'T
PANIC
 
Odgovor na temu

Nemanja Jakovljevic

Član broj: 940
Poruke: 707
*.ptt.yu



+39 Profil

icon Re: Opljackana filijala Raiffeisen banke u Novom Sadu30.01.2004. u 08:58 - pre 245 meseci
Pa cisto tako, sto se Raiffaizen nije naucio pameti... mislim skoro su ga opljackala tri tipa i odneli brdo para....
Nemanja Jakovljevic
 
Odgovor na temu

NLO

Član broj: 411
Poruke: 876
*.beograd-1.tehnicom.net



Profil

icon Re: Opljackana filijala Raiffeisen banke u Novom Sadu30.01.2004. u 19:28 - pre 245 meseci
mislim da su pare u bankama osigurane.. pa tako nisu nishta izgubili..
 
Odgovor na temu

Lord Storm

Član broj: 853
Poruke: 291
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Opljackana filijala Raiffeisen banke u Novom Sadu31.01.2004. u 15:18 - pre 245 meseci

Nece narod da se muci da radi.
Bolje je kao dosad: zaraditi novac na najlaksi moguci nacin!

 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.neobee.net



+363 Profil

icon Re: Opljackana filijala Raiffeisen banke u Novom Sadu02.02.2004. u 16:58 - pre 245 meseci
Mala vajda od tog obezbedjenja!Otkad su ga uveli ili poostrili opet konstantno "olaksavaju"banke.
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Opljackana filijala Raiffeisen banke u Novom Sadu

[ Pregleda: 8882 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.