Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Digitalna cektrala+ADSL, ili ISDN...

[es] :: Fiksna telefonija :: Digitalna cektrala+ADSL, ili ISDN...

[ Pregleda: 3299 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zenith

Član broj: 7066
Poruke: 110
*.65.eunet.yu.



+1 Profil

icon Digitalna cektrala+ADSL, ili ISDN...18.11.2005. u 22:35 - pre 224 meseci
Zivim na Banovom Brdu, i prebacuju me sa analogne na digitalnu centralu. Ne znam da li cu dobiti 2 ili 3 ispred sadasnjeg broja, ili ce mi menjati, ali me zanima sta da radim ako mi stave PCM? Zapravo, da li je bolje u tom slucaju da trazim ISDN liniju, ili ako mi ne stave PCM (sto sumnjam) da uzmem ADSL ili i u tom slucaju da trazim ISDN?
Ukratko, da li je bolji ADSL ili ISDN?(posto sam otprilike ukapirao sta je ADSL ali se sa ISDN linijom nikad nisam sretao)
Unapred hvala
 
Odgovor na temu

MentalFloss
Stalno zaposlen na kradji Bogu dana
Beograd

Član broj: 18885
Poruke: 65
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Digitalna cektrala+ADSL, ili ISDN...19.11.2005. u 21:11 - pre 224 meseci
Zivim nedaleko na Julinom Brdu, u Junu o.g. su pustili u rad novu digitalnu centralu dobio sam 3 ispred. Do danas nisu instalirali dodatnu opremu za ADSL u centrali tako da mi je to jos uvek nedostupno.

ADSL je 24h veza fiksna mesecna pretplata, telekom ne meri impulse. ISDN je i dalje dial up veza samo sto su ti na raspolaganju dve tel. linije - tj. dva kanala, svaki 64kb, mozes da biras jedan ili oba istovremeno.Placas telef. impulse. Naravno ako dobijes PCM (ne verujem) zaboravi na ISDN i ADSL.
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: Digitalna cektrala+ADSL, ili ISDN...

[ Pregleda: 3299 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.