Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Jel ovo normalan event log?

[es] :: Windows desktop :: Jel ovo normalan event log?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 3942 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Binary Mind
11040

Član broj: 28245
Poruke: 13289
*.yubc.net.



+3779 Profil

icon Re: Jel ovo normalan event log?27.03.2005. u 23:26 - pre 232 meseci
Iz prilozenog se vidi da si imao lose CD medije, da si isao u Safe Mode gde odredjeni servisi ne mogu biti stratovani jer se dizu samo osnovni i da si imao Stop Code 8e. Sve je to veoma uobicajno za jednu WinXP kantu. Nista strasno osim ovog stop code-a. Da li ti se racunar tada restartovao sam od sebe ili se pojavio BSOD? I jos me interesuje da li je ovo tvoj sopsveni PC ili jedan iz igraonice? I jos da li na tom kompu imas neki virtual CD? Ako je u pitanju kanta iz igraonice onda ni ovaj stop code nije uopste neuobicajna stvar
 
Odgovor na temu

kUdtiHaEX
Beograd, Yugoslavia

Član broj: 3372
Poruke: 2598
*.etf.bg.ac.yu.

ICQ: 167621705
Sajt: www.webhost.co.yu


+4 Profil

icon Re: Jel ovo normalan event log?28.03.2005. u 11:11 - pre 232 meseci
Kao sto rekoh za CDROM, nije nista strasno. To je uobicajena greska u slucaju da je CD ostcen i CD-ROM ne moze da ga procita.

Da ne bih objasnjavao pojedinacno, u principu ovde nema neke velike frke. Predlazem ti da obrises ceo Event log i onda pratis u sledecih 7 dana koji se errori javljaju najcesce.
Internet ne cini ljude glupima. Internet cini ljudsku glupost dostupnijom (TM by me)

Webhost Hosting Services
 
Odgovor na temu

Dalibor81
Dalibor Zeljkovic
Vulkanizerski servis - vlasnik
Zrenjanin

Član broj: 38601
Poruke: 1464
*.dialup.neobee.net.



+26 Profil

icon Re: Jel ovo normalan event log?28.03.2005. u 16:34 - pre 232 meseci
@binary mind
Nije u igraonici, racunar je moj licno, a nije los predlog da svoj log uporedim sa onima u igraonici.
BTW zasto nije cudno da .evt u igraonici bude u haosu i pun gresaka?
 
Odgovor na temu

Binary Mind
11040

Član broj: 28245
Poruke: 13289
*.yubc.net.



+3779 Profil

icon Re: Jel ovo normalan event log?28.03.2005. u 23:07 - pre 232 meseci
Upravo zbog onoga sto si govorio u onom postu o 4 HDD-a sto si morao da menjas. Klinci kada sednu za kompjuter u igraonici rade svasta i to fakat. Video sam razlicite bahanalije koje izvode poput lupanja monitora, bacanja miseva, pesnicanja tastature, samaranja kucista (tad sam licno morao da otvorim drugov komp da ponovo prikacim hard ).... Imam nekoliko drugara koji drze ili su drzali igraonice pa sam video svakakve bolesnike koji su tamo dolazili, a medju njima je bilo i matorih a ne samo klinaca. Onda ako u igraonici nije dobra ventilacija kao u dve u kojima sam bio dosta puta ce kompovi da restartuju zbog pregrejavanja itd. Faktora za pomalo saren event log po igraonicama je mnogo i to je fakat. Ako je event log po masinama u igraonici kao taj na tvojoj kucnoj masini onda je stanje vise nego odlicno. Ako je jos bolji onda je super
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Jel ovo normalan event log?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 3942 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.