Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Recovery podataka - Ajmo jedna radna akcija za omladinca

[es] :: Windows aplikacije :: Recovery podataka - Ajmo jedna radna akcija za omladinca

[ Pregleda: 3510 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

flyer
Zoran Usancevic
Web Designer
YU

Član broj: 5302
Poruke: 28
212.62.47.*



Profil

icon Recovery podataka - Ajmo jedna radna akcija za omladinca06.08.2004. u 17:17 - pre 240 meseci
Sad je oko 17:38. Mislim da cu uskoro baciti peglu. Sedeo sam juce od 18:00-03:00 i danas od 7:30......dok ne resim problem !
Sledeci problem.....
Juce pravim backup...narezem disk sa podacima
(o vaznosti podataka necu da Vas smaram...mislim da Vam je sve jasno),
....znaci narezem disk sa podacima, obrisem fajlove sa kompa (ovde je zaplet) i to je to !
U neko vreme setim se da radim nesto sa tim fajlovima...Iskopiram ih lepo na hard...krecem da otvaram fajlove....kad ono..

NISTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne mogu da ih otvorim. Probao sam sve sto znam da probam (Najpre system restore...nista; onda easy recovery professional - nadje obrisane fajlove sa harda, vrati ih, ali ne mogu da ih pregledam....neke recimo hoce da vidi, a neke nece). Znaci nece da otvori ni jedan fajl, mada sam kao uspeo da uradim recovery.
Pobeleo sam.
Lepo Vas molim za pomoc, ko god nesto zna, ili ima ideju sta bih mogao da uradim. U pitanju je jedno 4 godine rada (u pitanju su flash fajlovi, slike.)
Ja sam ovde do daljnjeg...

Be cool, stay good EliteSecurity
Flyer

____________________________
FLYER.....GIVES YOU WINGS !

FLYER.....GIVES YOU WINGS !
 
Odgovor na temu

techgirl
techgirl

Član broj: 4695
Poruke: 114
195.178.35.*

Jabber: techgirl@elitesecurity.org
Sajt: air-manx.net


Profil

icon Re: Recovery podataka - Ajmo jedna radna akcija za omladinca06.08.2004. u 19:41 - pre 240 meseci
A jel sa Hdd sve OK inace...
Ili bolje pitanje...sa sistemom,
Obzirom da si pravio back-up..
I jesi probao taj CD na nekom drugom racunaru?
Ima nekih toolova za anerase...videh neke ovde ali ne mogu da se setim tacno koji su..probaj da nadjes...
Javi sta je bilo svakako...
evo ti pogledaj ovde mozda:

http://www.elitesecurity.org/tema/8291/0#62326

a evo ti jos jedna Ok tema, nemoj da te zbuni kako se ista zove :)
i govori o tome kako se mogu povratiti podatci sa hdd-a koji je pretpeo quick format a vidim i neke ideje o onima koji su formatirani bezuslovnim...tako da za taj tvoj hdd ne bi trebalo da je tesko uciniti isto:

http://www.elitesecurity.org/tema/56889/0
 
Odgovor na temu

Not now, John!

Član broj: 231
Poruke: 1318
*.blic.net



+4 Profil

icon Re: Recovery podataka - Ajmo jedna radna akcija za omladinca07.08.2004. u 17:45 - pre 239 meseci
Ne razumijem onaj dio: "Iskopiram ih lepo na hard...krecem da otvaram fajlove....kad ono.. NISTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!". Znači podaci nisu dobro narezani na CD? Koji si program koristio? Jesi li koristio Verify Data?
Predlažem ti program Recover4all za oporavak izbrisanih fajlova. Pošto si naknadno radio nešto na računaru, oporavak svih fajlova nije zagarantovan.

"I'd take the awe of understanding over the awe of ignorance any day."
- Douglas Adams
 
Odgovor na temu

flyer
Zoran Usancevic
Web Designer
YU

Član broj: 5302
Poruke: 28
212.62.49.*



Profil

icon Re: Recovery podataka - Ajmo jedna radna akcija za omladinca11.08.2004. u 20:55 - pre 239 meseci
Ladies and Gentlemans,

My files are dead.....totalno.........skroz.......nemam reci.....
Billy, ako te ikada sretnem....hmmmm.......nevermind !

Sve u svemu, mislim da s obzirom na edukaciju koju sam imao u vezi recovery-ja u ovih par interesantnih dana, sada mogu da povratim podatke sa diska koji je nadjen na Titaniku, ili u Two Towers disaster.
......naravno svoje ne mogu.
Umoran sam trenutno da vam pisem sta sam sve probao...sustina je sledeca.....

AKO NA RACUNARU IMATE PODATKE KOJI SU VAM BITNI........NAREZITE IH NA 3-4 CD-A, I NAKON REZANJA PROVERITE SVAKI BITAN FILE (OTVORITE GA SA CD-A, I PROBAJTE DA ISKOPIRATE SVE FAJLOVE. KADA UTVRDITE DA JE SVE U REDU, NASMESITE SE ZADOVOLJNO I PEDALA NA ZEZANJE....

Be cool, stay good ElitePeople

Flyer
FLYER.....GIVES YOU WINGS !
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Recovery podataka - Ajmo jedna radna akcija za omladinca

[ Pregleda: 3510 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.