Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako nastaviti download sa GETRIGHT-om??

[es] :: Windows aplikacije :: Kako nastaviti download sa GETRIGHT-om??

[ Pregleda: 4826 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zlatousti
Software developer

Član broj: 20465
Poruke: 504
*.beotel.net



+10 Profil

icon Kako nastaviti download sa GETRIGHT-om??22.02.2004. u 05:49 - pre 244 meseci
Imam fajl velicine 650MB, a do sada je download-ovano 95%. Download do 95% je odradjen na drugom compu (ista verzija GetRight-a), medjutim na mom compu sada nece da nastavi download. Posto je provobitno fajl skidan u segmentnom modu na samom pocetku je alocirao 650MB za velicinu fajla, sto je sada problem, jer kada mu stavim da nastavi download tog fajl, samo se konektuje na server proveri file size i utvrdi da je ceo fajl download-ovan (i ako nije) i samo ga preimenuje iz .GetRight u .iso

Da li postoji neko resenje ?
 
Odgovor na temu

Ivan Starčević
Zrenjanin

Član broj: 11619
Poruke: 470
*.25.EUnet.yu



+1 Profil

icon Re: Kako nastaviti download sa GETRIGHT-om??22.02.2004. u 18:02 - pre 244 meseci
Pokušaj da file nađeš na HDD-u instaliraš FlashGet stavis file u download directory FlashGet-a pokreneš download i trebalo bi da nastavi...
 
Odgovor na temu

zlatousti
Software developer

Član broj: 20465
Poruke: 504
*.mobtel.co.yu



+10 Profil

icon Re: Kako nastaviti download sa GETRIGHT-om??24.02.2004. u 01:16 - pre 244 meseci
Ne radi, opet isto konta da je fajl download-ovan do 99,9% uporedi vlicnu fajla na disku sa velicinom fajla na ftp serveru i zavrsi download, ali fajl koji dobijem nije ispravan. Zar je moguce da GetRight ne moze da nastavi fajl koji je sam kreirao?!! Probao sam i opciju "Recover lost downloads", medjutim ista prica, ne znam kako da ga nateram da skonta da je fajl skidan iz segmenata i da na pojedinim mestima ne dostaju neke informacije...
 
Odgovor na temu

-=k3rn3l=-
BG

Član broj: 20065
Poruke: 395
195.178.35.*



Profil

icon Re: Kako nastaviti download sa GETRIGHT-om??24.02.2004. u 16:20 - pre 244 meseci
nema sanse da ne moze get right evo uradi sada na ovaj nacin i mora da uspe.
pritisni na fajl desnom klikom i klikni na re-download url i on ce da ti otvori prozor kao da hoces da snimis ponovo. fajl kreni da snimis pod istim imenom i onda pritisni save. sada te on lepo pita overwrite ili resume. pritisni resume i wola. trebalo bi da radi u stvari mora da radi ili cemo da ga bijemo.
 
Odgovor na temu

zlatousti
Software developer

Član broj: 20465
Poruke: 504
*.mobtel.co.yu



+10 Profil

icon Re: Kako nastaviti download sa GETRIGHT-om??25.02.2004. u 01:48 - pre 244 meseci
Ne, definitivno ne moze. Koristim GetRight vec dugo, ali sam sada prvi put koristio segmentni download zbog duzine fajla i gorko se pokajao zbog toga. Jedini nacin, cini mi se, da se nastavi download segmentno skidanog fajla na drugom compu je da se na compu gde je fajl prvobitno skidan uradi File->Export List Of Selected Downloads, pa da se na compu gde se zeli nastaviti download uradi Import Download List, jer onda u tom fajlu zapise informaciju o segmentima, dokle je stigao i tako to. A u samom fajlu koji se downloaduje i nosi .GetRight extenziju, nema informacija o segmentima, glupog li programa... :(
No, u svakom slucaju hvala na odgovorima :)
 
Odgovor na temu

VRKY

Član broj: 21087
Poruke: 4690
*.net.hinet.hr



+8 Profil

icon Re: Kako nastaviti download sa GETRIGHT-om??25.02.2004. u 21:25 - pre 244 meseci
Ma dečko moj ostvi se ti GETRIGHTA to je shit od programa,ja koristim download expres,total je jednostavan i još je na Hr jeziku.Koristio sam prije Getright i nisam zadovoljan,mislim nije tako loš ali je opet shit.To je moje mišljenje
 
Odgovor na temu

zlatousti
Software developer

Član broj: 20465
Poruke: 504
*.mobtel.co.yu



+10 Profil

icon Re: Kako nastaviti download sa GETRIGHT-om??25.02.2004. u 22:58 - pre 244 meseci
Slazem se da je shit, jedina namena mu je brzi i sigurniji (mogucnost nastavka kada se prekine) download, i to ne radi korektno. No, problem je sto imam fajl od 650 MB koji sam skidao i skidao, i koji mi treba,a ne moze da se nadje ovako. A sad koliko kontam moram iz pocetka, sto sam vec poceo da radim. :(
 
Odgovor na temu

-=k3rn3l=-
BG

Član broj: 20065
Poruke: 395
195.178.35.*



Profil

icon Re: Kako nastaviti download sa GETRIGHT-om??26.02.2004. u 18:41 - pre 244 meseci
eh pa zasto si ga prebacivao na drugi komp. moras sa kompa gde si skinuo. ja sam koristio segmentno downloadovanje i istti problem sam imao i resio sam ga kako sam ti napisao u proslom postu. A ne bih se slozio sa pljuvanjem get righta. ja koristim i flash get i dap i get right a sada download express i ne bih se slozio da je get right najgori. naime on mi drzi najbolju vezu (bar meni) izlazi mi do 10kb/s sto mi ni jedan od navedenih nije omogucio do sada. pa prema tome ne bih bas odmah pljuvao. a moram i ja da pohvalim download express za sada je dobar.
 
Odgovor na temu

zlatousti
Software developer

Član broj: 20465
Poruke: 504
*.mobtel.co.yu



+10 Profil

icon Re: Kako nastaviti download sa GETRIGHT-om??27.02.2004. u 04:27 - pre 244 meseci
Ne radi se o neosnovanoj kritici, odnosno kako si ti rekao pljuvanju, a evo i zasto. Preneo sam fajl koji sam download-ovao sa compa 1 na comp 2 jer sam imao razloga (ne bih da ulazim u tu pricu), sada nemam pristup compu gde je fajl prvobitno skidan, sve sto imam je fajl koji je GetRight skinuo do 95% u segmentnom modu. Pokusavao sam na sve moguce nacine, ali nisam uspeo da nastavim download. Ne kazem da je Get Right totalno los ili neupotrebljiv, ali je zaista najblaze receno cudno, da ne moze da nastavi fajl koji je sam zapoceo, da nema mogucnost da skenira fajl i da skonta da su segmenti u pitanju i da je potrebno da na nekim mestima "dopuni" fajl podacima. Bilo kako bilo, mislim da nema vise svrhe pricati na ovu temu. :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Kako nastaviti download sa GETRIGHT-om??

[ Pregleda: 4826 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.