Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Petnica 2005 - Utisci

elitemadzone.org :: MadZone :: Petnica 2005 - Utisci

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 55903 | Odgovora: 324 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Milos Maric
Miloš Marić
Student
Novi Sad

Milos Maric
Član broj: 29778
Poruke: 63
*.pat-pool.nsad.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci23.09.2005. u 20:56 - pre 226 meseci
A da, u pravu si....... Ovi moji su se vratili dan pre mog odlaska.....
 
Odgovor na temu

Come_Una_Fragolla
Nevena V
Belgrado

Član broj: 50424
Poruke: 21
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci25.09.2005. u 11:39 - pre 226 meseci
Mi seminar imamo krajem oktobra. nagadja se da je to od 26. al pozive jos dobili nismo.
Inace, na psihologiji je xm..pa naravno ---EXTRA!!!!!
Predavanja su uglavnom odlicna, ljudi su fenomenalni...Mislim,naravno, ima nas raznih..al upravo taj spoj svih tih razlicitih, originalnih ljudi je ono sto je VRH! (a mislim da je to jedna od odlika ISP, uopste,zar ne)
Naravno, mi psihici smo ipak the best!:)
Imamo zanimljive radionice ( a svide se i svima koji nam se pridruze sa strane)
Najinteresantnije je sa nama igrati mafije. Pogotovo kad igra Anja ( a ona igra skoro uvek).
A i ljudi koji nose zute id kartice su skrOz ok. Kao i vodja seminara.

Projekti. Oni koje nam predloze da radimo, uglavnom su jako zanimljivi. A ako sam predlazes nesto, zanimljivost,.. etc .zavisi od tvoje kreativnosti.....uglavnom.
Anyway..PRIJAVI SE, naravno
:)

pozz svima!
P.S. ja sam takodje sa NBGD-a.
zdi menja i ja vernus toljka ocenj zdi Zdi i kagda navodjat grust,zoltie dozdi..:)
per un'amore grande grande piu del mondo
 
Odgovor na temu

Bratstvo Jedinstvo
Nikola Markovic
NBGD

Bratstvo Jedinstvo
Član broj: 43954
Poruke: 73
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci25.09.2005. u 14:46 - pre 226 meseci
Mafia ... heh
na zimskom (inf, bio i mat) mi je bilo zabranjeno da igram jer je gospoda bila nemocna.
Ok, hvala na informacijama ... 99% se prijavljujem, pa se vidimo tamo komsinice

Pozdrav
 
Odgovor na temu

Come_Una_Fragolla
Nevena V
Belgrado

Član broj: 50424
Poruke: 21
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci26.09.2005. u 20:37 - pre 226 meseci
Citat:
mrWolf

e, znači veruj mi prijavi se na psihologiju :) a reći ću ti i zašto kad budem svratio ovih dana do tebe i dex-a. :D



a aj reci i meni zasto? :)
zdi menja i ja vernus toljka ocenj zdi Zdi i kagda navodjat grust,zoltie dozdi..:)
per un'amore grande grande piu del mondo
 
Odgovor na temu

UrosMG
Uros Delic
student
Beograd

Član broj: 63439
Poruke: 49
*.246.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci26.09.2005. u 20:38 - pre 226 meseci
Ah, kolega Markovicu, pa definitivno se prijavi za Petnicu.

Nevena, alias Come_Una_Fragolla, mislim da cemo se videti uskoro. Ja sam Uros sa fizike, ne znam da li me se secas. Bili smo sa vama na jesenjem prosle godine. Secas se verovatno Stojana KG, ja sam inace onaj lik koji je perfektno znao sva moguca sazvezdja. A kaubojski sesir ti je bio odlican. Koliko se secam, ti si isla u OS sa Mihajlom Zeljkovicem, s kojim ja sedim u klupi. To je ta Branko Radicevic.

Vidimo se, inace, 25. oktobra(traje do 29.), ako dolazis. Mozda je za vas seminar malo kraci period, ali videcemo. I ja sam takodje sa Nbgd
There exists only 10 kind of people in the world; those who understand binary numbers and those who don't understand binary numbers.
 
Odgovor na temu

angelics_89
gradska cistoca
Belgrade

Član broj: 39873
Poruke: 17
212.200.120.*

Sajt: www.beograd.org.yu/cms/vi..


Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci26.09.2005. u 20:59 - pre 226 meseci
Citat:

joooj STEVANE, stevane...pa ako si hteo da se zenis mozes oglas da das i u novinama...
da dopunim njegovo opisivanje sebe:
ima plave oci, plavkastu kosu,svira saksofon (zbog toga su mu usta izuzetno razradjena i njima moze svasta da radi, npr da ispija crno pivo, koje je, jelte ,najbolje u Tramvaju:))), nije romantican, realan je, mnogo je sladak u majici sa Sundjer Bobom...

i da...polaznice-cuvajte se...
xexe


a cega to da se cuvamo?? :P zaboravila si da dodas da muzika koju najvise voli da slusa je iz mangi i sl. japanskih crtaca... ali dobro hvala bogu te faze "mladji saradnici su zgodni/slatki/lepi/stariji ili sta vec" sam prosla, medjutim plasim se za ove nove jadne neiskusne polaznice, tako da bi se slozila sa konstantacijom da se cuvaju..

Citat:

Jel ima nekog sa fizike ili istorije? Izgleda da jesenji imamo zajedno, negde krajem oktobra...


ne seri stvarno? uh hvala bogu, bez uvrede svima sa arheologije i geologije al zimski sa nijima, to je bio uzasan spoja.. doduse bilo je zabavno kad je jedan lik upao na geologiju dok su ovi branili radove,lol

@ aatpuuii: e bre de si Ivana, javi mi mailom tvoj broj moba pliz ( opet mi se obrisala kartica, mislim sta retji), u svakom slucaju vidimo se na jesenjemo, pozvali me! znaci eeeeekstra, danas mi stiglo, htela sam da se bacim sa zgrade posto sam sumnjala da ce me pozvati zbog vezbovnog al dobro...
Savicu jel dolazis na jesenji iz fizike? Da znam dal da nosim fotoaparat pa da jurcam okolo za tobom da te slikam (ponestalo mi materijala za kacenje po forumima ..) i sledeci put kad nam budes dolazio u skolicu, daj vidi da promasis veliki odmor, mora nesto i da se zdere...
~Smile, tomorrow will be worse!
~If everything is going right, something is wrong!
**Life is ours, we live it our way**
"I walk a lonely road
The only one that I have ever known
Don't know where it goes
But it's home to me and I walk alone"
 
Odgovor na temu

Come_Una_Fragolla
Nevena V
Belgrado

Član broj: 50424
Poruke: 21
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci27.09.2005. u 07:59 - pre 226 meseci
ma angelics_89...znam i ja da je mnOgo bolji spoj mi sa vama+istoricari nego BILO KO..:) tako da ce ti 100% biti super..

[a ono sa jurenjem mladjih saradnika --nee, ja nikad ne bejah u tom vazonu..
Nego, Stevan je Unicorn...;)

Urose sa fizike, videcemo se uskoro. Odprilike mislim da te se secam, ali nisam bas sigurna (posto ja MNOGO bolje pamtim lica, nego imena...)
Jesi li i ti iz Branka?
& grazie za sesiric kaubojski moj

P.S. ja znam da je ovo mnogima u "bilo-pa-proslo" ili "ko-to-jos-gleda" fazonu, ALI ja sam bila taaako pukla zbog onih kosarkasa (mislim, kad ides da ix gledas u Spensu i NARAVNO planiras da ih nastavis gledati u Areni -koja je by the way sagradjena zbog ovog prvenstva i kosarkasa- a oni ne stignu do te Arene.....)

pozz
zdi menja i ja vernus toljka ocenj zdi Zdi i kagda navodjat grust,zoltie dozdi..:)
per un'amore grande grande piu del mondo
 
Odgovor na temu

UrosMG
Uros Delic
student
Beograd

Član broj: 63439
Poruke: 49
*.245.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci28.09.2005. u 08:56 - pre 226 meseci
Joj, ala se ovde tracari o Stevi alias Unicorn. I nemam vise nista da kazem o tome. Ipak, on mi je prijatelj, i bivsi partner na projektu.

Kao_Jedna_Jagoda, nisam isao u istu skolu sa tobom. Ja sam bio malo istocnije, u Sedam sekretara SKOJ-a, iliti Laza Kostic od ove skolske godine. I imas pozdrav od Mihajla.

p.s. Kome pricas za kosarkase, a ja gledao ih i protiv Spanije, i protiv Letonije, i protiv Francuske, a imao i karte za Arenu. Mislim, sta da ti kazem. Barem sam otisao na finale.

There exists only 10 kind of people in the world; those who understand binary numbers and those who don't understand binary numbers.
 
Odgovor na temu

Come_Una_Fragolla
Nevena V
Belgrado

Član broj: 50424
Poruke: 21
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci28.09.2005. u 20:01 - pre 226 meseci
EEJ ,ne ,to se ne bi zvalo tracarenje da je nas dragi Steva malo manje lenj i da se cesce kaci na net..pa bi on onda mOgao da se brani (ali posto o njemu pricaju devojke..ne verujem da bi se branio posto on i ne voli da se brani od devojaka..verovatno :)
i moj je prijatelj Steva!

pozz i ti Mihajla

uopste nisam znala da se sad tako zove tvoja skola..

UMRLA sam zbog tih kosarkasa!!! mislim, MENI je bilo bitno da oni pobede bre~~~ Zanemarivsi sve ostale razloge = ali ONAJ OSECAJ kad hodas Beogradom i OSECA se da su skoro svi PRESRECNI i PONOSNI(seti se samo posle Indijanapolisa)...neopisiv je ...i def za taj osecaj bar, vredi osvojiti zlato...

sad sam se videla sa Tamarom isto sa psihologije, ne znam da li je neko zna...

pozz svima
P.S. eto choveche ti znas italiano? xe
zdi menja i ja vernus toljka ocenj zdi Zdi i kagda navodjat grust,zoltie dozdi..:)
per un'amore grande grande piu del mondo
 
Odgovor na temu

unicorn
Bgd

unicorn
Član broj: 62138
Poruke: 56
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci28.09.2005. u 20:36 - pre 226 meseci
Citat:
mrWolf: e, znači veruj mi prijavi se na psihologiju :) a reći ću ti i zašto kad budem svratio ovih dana do tebe i dex-a. :D

Pogreshan razlog... Mnogo je bolje da budesh na seminaru koji ima 100% mushkih nego 100% zenskih dusha...

Citat:
angelics_89: ali dobro hvala bogu te faze "mladji saradnici su zgodni/slatki/lepi/stariji ili sta vec" sam prosla, medjutim plasim se za ove nove jadne neiskusne polaznice, tako da bi se slozila sa konstantacijom da se cuvaju..

Ko te ne bi pozeleo tako mladu, a vec tako isqsnu...

Citat:
Come_Una_Fragolla: [a ono sa jurenjem mladjih saradnika --nee, ja nikad ne bejah u tom vazonu..
Nego, Stevan je Unicorn...;)

Mi smo se beshe upoznali dok sam ja bio polaznik?

Citat:
UrosMG: Joj, ala se ovde tracari o Stevi alias Unicorn. I nemam vise nista da kazem o tome. Ipak, on mi je prijatelj, i bivsi partner na projektu.

Respect!

Citat:
Come_Una_Fragolla: EEJ ,ne ,to se ne bi zvalo tracarenje da je nas dragi Steva malo manje lenj i da se cesce kaci na net..pa bi on onda mOgao da se brani (ali posto o njemu pricaju devojke..ne verujem da bi se branio posto on i ne voli da se brani od devojaka..verovatno :)
i moj je prijatelj Steva!

Od chega da se branim?
Volim i ja tebe, Nevena...
Chuck Norris’ tears cure cancer. Too bad he has never cried...
The chief export of Chuck Norris is pain...
If you can see Chuck Norris, he can see you. If you can’t see Chuck Norris you may be only seconds away from death...
There is no theory of evolution, just a list of creatures Chuck Norris allows to live...
Chuck Norris has two speeds: walk and kill...
 
Odgovor na temu

UrosMG
Uros Delic
student
Beograd

Član broj: 63439
Poruke: 49
*.203.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci28.09.2005. u 21:37 - pre 226 meseci
Pa znas, da, perfektno pricam italijanski. Pa dobro, ajde, nije u redu da lazem. Ne, ne znam italijanski, osim nekih osnova. Mali broj reci itd. Ali zato imam u kuci nekog ko zna. I otud prevoda. A pretpostavljam da ga ti ucis vec godinama?

Mislim da niko osim samih ucenika te skole ne zna da je sada Laza Kostic. Tako da ti se oprasta.

Sta ja da ti kazem povodom kosarkasa. Ispustio sam dusu navijajuci. Al' sam barem zato navijao posle za Slovence protiv Hrvatske. Svom snagom.

Ta Tamara, jel' bese ona radila sa Djericem neki rad?

Dje si Stevo, sto cinis? Pa nismo se dugo culi. Ti to mislis da ti mere vreme za koje ces da odgovoris na neku prozivku("i da se cesce kaci na net")? I da, bio si polaznik kada si upoznao Nevenu, seti se jesenjeg 2004. Inace, dolazis na ovaj jesenji? Mislim, bice odlicno drustvo (ako ti dodjes, jos bolje:) ) na fizici, mozda i najbolje u poslednje tri godine.

Valjda Savic dolazi na jesenji, bez njega je ispijanje piva prosto nezamislivo. Mislim, u cemu je zar bez njega koji svaki cas upada u sobu?
There exists only 10 kind of people in the world; those who understand binary numbers and those who don't understand binary numbers.
 
Odgovor na temu

unicorn
Bgd

unicorn
Član broj: 62138
Poruke: 56
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci28.09.2005. u 21:48 - pre 226 meseci
Nevena mi zvala i rekla mi da se pojavim na temi i da kazem da je Volim...
Najverovatnije dolazim i donosim neki instrument, jadne mlade polaznice ostalih seminara...

Chuck Norris’ tears cure cancer. Too bad he has never cried...
The chief export of Chuck Norris is pain...
If you can see Chuck Norris, he can see you. If you can’t see Chuck Norris you may be only seconds away from death...
There is no theory of evolution, just a list of creatures Chuck Norris allows to live...
Chuck Norris has two speeds: walk and kill...
 
Odgovor na temu

boki
Boris Prpic
CTO
CodeZen, Cityexpert
Beograd

boki
SuperModerator
Član broj: 2681
Poruke: 2442
*.COOL.ADSL.VLine.verat.net.

Jabber: boki@elitesecurity.org
ICQ: 195245022
Sajt: www.goglasi.com


+34 Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci28.09.2005. u 23:22 - pre 226 meseci
Citat:
Mnogo je bolje da budesh na seminaru koji ima 100% mushkih nego 100% zenskih dusha...


Ako neki seminar ima 100% zenskih dusa i ti si u njemu znaci da si ti zensko :)


Ne znam zasto sam ovo napisao.. lol
 
Odgovor na temu

unicorn
Bgd

unicorn
Član broj: 62138
Poruke: 56
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci29.09.2005. u 00:44 - pre 226 meseci
LMAO
Zato shto si u pravu, ali cepidlachish... Kao kada bih zeni koja me zaustavi na ulici i pita: "Imate li sat?" odgovorio sa: "Da..." i produzio dalje...
Chuck Norris’ tears cure cancer. Too bad he has never cried...
The chief export of Chuck Norris is pain...
If you can see Chuck Norris, he can see you. If you can’t see Chuck Norris you may be only seconds away from death...
There is no theory of evolution, just a list of creatures Chuck Norris allows to live...
Chuck Norris has two speeds: walk and kill...
 
Odgovor na temu

Come_Una_Fragolla
Nevena V
Belgrado

Član broj: 50424
Poruke: 21
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci29.09.2005. u 09:20 - pre 226 meseci
Citat:
UrosMG: Pa znas, da, perfektno pricam italijanski. Pa dobro, ajde, nije u redu da lazem. Ne, ne znam italijanski, osim nekih osnova. Mali broj reci itd. Ali zato imam u kuci nekog ko zna. I otud prevoda. A pretpostavljam da ga ti ucis vec godinama?



da

Citat:
UrosMG: Ta Tamara, jel' bese ona radila sa Djericem neki rad?



e bas ta.+pozz mi Milosa

Citat:
unicorn: Nevena mi zvala i rekla mi da se pojavim na temi i da kazem da je Volim...


Posto je nepristojno reci za druga da laze..biranim recima kazem da je moj drug Saksofonista neiskren govoreci da ga je Nevena zvala i kazala to.eto

Citat:
boki: Ako neki seminar ima 100% zenskih dusa i ti si u njemu znaci da si ti zensko :)




etO tebi je npr to prvo palo na pamet kad seminar ima 100% zenskih DUSA
:)
zdi menja i ja vernus toljka ocenj zdi Zdi i kagda navodjat grust,zoltie dozdi..:)
per un'amore grande grande piu del mondo
 
Odgovor na temu

unicorn
Bgd

unicorn
Član broj: 62138
Poruke: 56
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci29.09.2005. u 10:06 - pre 226 meseci
Hm... Onda se neko ko ima moj qcni broj lazno predstavio... Ili sam sanjao...
Chuck Norris’ tears cure cancer. Too bad he has never cried...
The chief export of Chuck Norris is pain...
If you can see Chuck Norris, he can see you. If you can’t see Chuck Norris you may be only seconds away from death...
There is no theory of evolution, just a list of creatures Chuck Norris allows to live...
Chuck Norris has two speeds: walk and kill...
 
Odgovor na temu

Come_Una_Fragolla
Nevena V
Belgrado

Član broj: 50424
Poruke: 21
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci29.09.2005. u 19:04 - pre 226 meseci


sanjao si..
zdi menja i ja vernus toljka ocenj zdi Zdi i kagda navodjat grust,zoltie dozdi..:)
per un'amore grande grande piu del mondo
 
Odgovor na temu

anablin
Ana Barbateskovic
buduci lingvista
Kladovo

Član broj: 68465
Poruke: 39
*.kladovocity.net.

ICQ: 232450308


Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci30.09.2005. u 19:08 - pre 226 meseci

> ostalo jako malo: sale, milan, marija, marijana i marija

Ispravka: od lingvistike 2 na letnjem su bili samo Sasa, Milan i Marija iz Majdanpeka. Kako je Milan otisao na faks, ostadose samo Sasa i Marija.

Pozdrav bivsim lingvistima!

 
Odgovor na temu

atomant
Beograd

atomant
Član broj: 47540
Poruke: 263
*.041net.co.yu.



+34 Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci30.09.2005. u 19:40 - pre 226 meseci
Cekaj malo Urose, otkud znas da se zove Laza Kostic?
BTW kada da ti isporucim one slike od pre nedelju dana?
Kada cemo da idemo kod Cipe? Nisam bio 100 godina...

Inace za one koji ne znaju, ja sam Filip se elektronike.
Pozdravljam Vas sve. BTW i ja sam sa NBG.

Una, jel si ti isla u skolu sa A. Martinovskim i M. Loncarom?

[Ovu poruku je menjao atomant dana 30.09.2005. u 20:41 GMT+1]
If you can't explain it simply, you don't understand it well enough. A. Einstein
 
Odgovor na temu

UrosMG
Uros Delic
student
Beograd

Član broj: 63439
Poruke: 49
*.97.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci30.09.2005. u 21:32 - pre 226 meseci
Znam iz nekoliko izvora. Prvo: cuo sam se sa Cipom. Drugo: uverio sam se sopstvenim ocima. Trece: opet sam se uverio sopstvenim ocima. Cetrvto: I ako me ne vara, i dalje se zove Laza Kostic. Shvati, ne postoji vise 7 sekr. SKOJ-a.

Bili smo Velicko i ja u toku ove nedelje na jedan sat. Vise da bi mi Velicko vratio instalaciju Kasperskog nego da posetimo Cipu. Za slike ne znam. Mozes da mi ih posaljes na [email protected], ako mozes i hoces, pa cu ih ja skinuti kada uhvatim dobru vezu. Ne znam ni koliko toga ima. U suprotnom, ako su velike, dogovoricemo se.

Pozdrav
There exists only 10 kind of people in the world; those who understand binary numbers and those who don't understand binary numbers.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Petnica 2005 - Utisci

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 55903 | Odgovora: 324 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.