Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Petnica 2005 - Utisci

elitemadzone.org :: MadZone :: Petnica 2005 - Utisci

Strane: << < .. 10 11 12 13 14 15 16 17

[ Pregleda: 56017 | Odgovora: 324 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

angelics_89
gradska cistoca
Belgrade

Član broj: 39873
Poruke: 17
212.200.120.*

Sajt: www.beograd.org.yu/cms/vi..


Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci04.11.2005. u 22:41 - pre 225 meseci
e thx.. this is a suprise ;) .. trudicemo se da se sto vise drzimo teme.. a i vi budite malo flexibilniji i svi su srecni i zadovoljni, jelte?


ljudi, sto se tice eseja, stvarno opustite se, jel treba da vam pokazem moju glupost koju sam pisala (stevo ako si citao, potvrdi ovo molim te).. znaci kazem ti najgori sastav koji sam u zivotu napisala (dobro taj i ovaj sa poslednjeg pismenog iz srpskog), nisam se ni drzala fonda reci imala sam oko nekih 200 manje i razvukla sam 14-icom, cini mi se.
hehe i ja sam ga pisala poslednjih dana.. preciznije receno poslednji sati... mislim da sam oko 4 sata posle podne ga pocela pisati, a u 7 se zatvarala posta, a to je bio poslednji dan za predaju. Broj gramatickih greski i progutanih slova tezio je beskonacnosti.. Katastrofa sve u svemu, tata je hteo da me baci sa terase na sta je to licilo, na koji fazon sam primljena i dan danas se pitam (iliti kako li su tek ovi drugi uradili, kad sam ja primljena :/ )

a to sto je steva postao saradnik, tek govori o tome koga sve tamo primaju..

e da i obavezno stavi vise predmeta na spisak.. jedna moja drugarica je uradila jednu vrlo glupo stvar, i stavila samo jedan.. ustvari dve su to uradile. jedna se prijavila samo za matematiku, a druga samo za lingvistiku. greska nevidjena.. nijedna nije primljena. ja sam imala srece sto sam primljena na prvu stvar sa spiska (al ne bi se bunila ni protiv elektrotehinke il astronomije)
~Smile, tomorrow will be worse!
~If everything is going right, something is wrong!
**Life is ours, we live it our way**
"I walk a lonely road
The only one that I have ever known
Don't know where it goes
But it's home to me and I walk alone"
 
Odgovor na temu

unicorn
Bgd

unicorn
Član broj: 62138
Poruke: 56
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci04.11.2005. u 23:56 - pre 225 meseci
Zapravo, mene je Jela pozvala za saradnika onda kada je prochitala Anastasia-in esej...
Chuck Norris’ tears cure cancer. Too bad he has never cried...
The chief export of Chuck Norris is pain...
If you can see Chuck Norris, he can see you. If you can’t see Chuck Norris you may be only seconds away from death...
There is no theory of evolution, just a list of creatures Chuck Norris allows to live...
Chuck Norris has two speeds: walk and kill...
 
Odgovor na temu

Zuti_cvetak
Ruza

Član broj: 69571
Poruke: 7
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci05.11.2005. u 00:44 - pre 225 meseci
Caos ljudi... meni ovde prvi put... Ja sam isto polaznik(pa dobro ne vise polaznik) Petnice(uz ovo idu svi komplimenti itd itd za nju)... Nego, jel to bese da je kranji rok 25. 11. za stizanje prijava... A eseji, to vam mogu reci da nije bitna duzina uopste vec same ideje kje izrazite tu. Naravno, to mora biti fino napisano:)))

Inace, sta reci vise... Svi vi koji budete dobili prijavu, samo napred, prijavljujte se, jer ukoliko to ne uradite, grdnu ste gresku u zivotu napravili... Nema straha ljudi od toga sta vas ceka. Meni iskreno to dodje ko raspust:) A sve sto tano razvijete je pre svega vasa borbenost, pa tek onda znanje...
Farscape rules!!!!!
 
Odgovor na temu

unicorn
Bgd

unicorn
Član broj: 62138
Poruke: 56
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci05.11.2005. u 00:56 - pre 225 meseci
Chini mi sa da su ove godine pomerili malo, tipa do 15.11., ali nisam 100% siguran...
Chuck Norris’ tears cure cancer. Too bad he has never cried...
The chief export of Chuck Norris is pain...
If you can see Chuck Norris, he can see you. If you can’t see Chuck Norris you may be only seconds away from death...
There is no theory of evolution, just a list of creatures Chuck Norris allows to live...
Chuck Norris has two speeds: walk and kill...
 
Odgovor na temu

Tinar
Kristina Radovic

Član broj: 72518
Poruke: 9
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci05.11.2005. u 01:01 - pre 225 meseci
Meni u formularu pishe da prijave moraju stici do kraja novembra, da bi pregledali tokom decembra...
 
Odgovor na temu

anablin
Ana Barbateskovic
buduci lingvista
Kladovo

Član broj: 68465
Poruke: 39
*.kladovocity.net.

ICQ: 232450308


Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci05.11.2005. u 10:30 - pre 225 meseci
U formularu pise do 25, a nama, lingvistima, Mala Mira je rekla da posaljemo do 30. novembra.

unicorn, odakle ti to da posaljemo do 15.11? Pa prijave su stigle 1.novembra!!! Otprilike uvek daju rok oko mesec dana.

Hvala moderatoru sto nas podrzava!
 
Odgovor na temu

unicorn
Bgd

unicorn
Član broj: 62138
Poruke: 56
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci05.11.2005. u 11:20 - pre 225 meseci
Nemam pojma, ochigledno sam pogreshno chuo u svakom sluchaju... A mozda sam i to sanjao...
Chuck Norris’ tears cure cancer. Too bad he has never cried...
The chief export of Chuck Norris is pain...
If you can see Chuck Norris, he can see you. If you can’t see Chuck Norris you may be only seconds away from death...
There is no theory of evolution, just a list of creatures Chuck Norris allows to live...
Chuck Norris has two speeds: walk and kill...
 
Odgovor na temu

angelics_89
gradska cistoca
Belgrade

Član broj: 39873
Poruke: 17
212.200.120.*

Sajt: www.beograd.org.yu/cms/vi..


Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci05.11.2005. u 13:12 - pre 225 meseci
do kraja novembra?? pa dobro imamo mesec dana (vec vidim sebe kako 30 novembra trcim u postu u 5 do 7, noseci prijavu..).. e jel i biografiju treba da ponovo pisemo?

hej cvetak, sa kog si seminara?

stevo, zuto me proganja..................
~Smile, tomorrow will be worse!
~If everything is going right, something is wrong!
**Life is ours, we live it our way**
"I walk a lonely road
The only one that I have ever known
Don't know where it goes
But it's home to me and I walk alone"
 
Odgovor na temu

anablin
Ana Barbateskovic
buduci lingvista
Kladovo

Član broj: 68465
Poruke: 39
*.kladovocity.net.

ICQ: 232450308


Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci05.11.2005. u 14:41 - pre 225 meseci
Posto prelazis na drugi nivo, ne bi trebalo da pises ponovo. Ustvari, oni to ostavljaju tebi na volju, ali ko ce jos i to da pise? Najbolje je da pitas VS ili nekog saradnika.

Nama je MM prvo rekla da treba da pisemo autobografiju a pre dva dana je poslala mail i kaze: pisete ako hocete. Znaci, necemo!!
 
Odgovor na temu

unicorn
Bgd

unicorn
Član broj: 62138
Poruke: 56
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci05.11.2005. u 14:48 - pre 225 meseci
Shto se biografije tiche, svoju sam samo proshirio kada sam slao za Fiziq2...

Zuti cvetak je odlichna pesmica, iako sam za pevanje iste na solfedju dobio 1... :'(
Chuck Norris’ tears cure cancer. Too bad he has never cried...
The chief export of Chuck Norris is pain...
If you can see Chuck Norris, he can see you. If you can’t see Chuck Norris you may be only seconds away from death...
There is no theory of evolution, just a list of creatures Chuck Norris allows to live...
Chuck Norris has two speeds: walk and kill...
 
Odgovor na temu

Zuti_cvetak
Ruza

Član broj: 69571
Poruke: 7
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci05.11.2005. u 14:49 - pre 225 meseci
Ovako, ako se prijavljujete po drugi put u Petnicu, sami eseji nijesu vazni, kao ni autobiografija... Npr, preporuka vam uopste nije potrebna, samo odobrenje od razrednog il od direktora da se oni slazu il ne znam sta vec...
Stos je jedino u tome da te ne odbiju zbog nepotpune prijave(sto je vrlo moguce), kad ovamo stigne kod vasih, tu ne bi trebalo da bude vise problema:)

Ja sam sa astronomije...
Farscape rules!!!!!
 
Odgovor na temu

unicorn
Bgd

unicorn
Član broj: 62138
Poruke: 56
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci05.11.2005. u 14:52 - pre 225 meseci
anablin, je ti ipak savetujem da poshaljesh kakvu-takvu biografiju da te ne bi zezali ljudi iz administracije na fou da nemash kompletnu doqmentaciju...
Chuck Norris’ tears cure cancer. Too bad he has never cried...
The chief export of Chuck Norris is pain...
If you can see Chuck Norris, he can see you. If you can’t see Chuck Norris you may be only seconds away from death...
There is no theory of evolution, just a list of creatures Chuck Norris allows to live...
Chuck Norris has two speeds: walk and kill...
 
Odgovor na temu

unicorn
Bgd

unicorn
Član broj: 62138
Poruke: 56
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci05.11.2005. u 14:53 - pre 225 meseci
Istinu zbori Zuti cvetak... :)
Chuck Norris’ tears cure cancer. Too bad he has never cried...
The chief export of Chuck Norris is pain...
If you can see Chuck Norris, he can see you. If you can’t see Chuck Norris you may be only seconds away from death...
There is no theory of evolution, just a list of creatures Chuck Norris allows to live...
Chuck Norris has two speeds: walk and kill...
 
Odgovor na temu

anablin
Ana Barbateskovic
buduci lingvista
Kladovo

Član broj: 68465
Poruke: 39
*.kladovocity.net.

ICQ: 232450308


Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci05.11.2005. u 16:20 - pre 225 meseci
Ma, OK, poslacu nesto. Pocela sam nesto da pisem pre Mirinog maila da ne bih sebi napravila problem kao prosle godine. Ali to kraja novembra necu da mislim na to. Veci problem je predlog.

A kakva su to odobrenja od razrednog ili direktora? To je za opravdavanje casova? Ne pise u formularu da oni koji sada postaju stariji polaznici treba da posalju to, vec se navodi samo predlog/zi.
 
Odgovor na temu

unicorn
Bgd

unicorn
Član broj: 62138
Poruke: 56
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci05.11.2005. u 16:44 - pre 225 meseci
U pitanju su preporuke, koje sada ne moraju biti od predmetnog profan bla, bla, vec bilo shta samo da kompletirahs doqmentaciju... Bar koliko ja kontam...
Chuck Norris’ tears cure cancer. Too bad he has never cried...
The chief export of Chuck Norris is pain...
If you can see Chuck Norris, he can see you. If you can’t see Chuck Norris you may be only seconds away from death...
There is no theory of evolution, just a list of creatures Chuck Norris allows to live...
Chuck Norris has two speeds: walk and kill...
 
Odgovor na temu

anablin
Ana Barbateskovic
buduci lingvista
Kladovo

Član broj: 68465
Poruke: 39
*.kladovocity.net.

ICQ: 232450308


Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci05.11.2005. u 18:09 - pre 225 meseci
U formularu pise sledece:

Ukoliko se prijavljujes za programe iz iste ili slicne oblasti u odnosu na programe za srednjoskolce na kojima si vec ucestvovao/la, tada ti preporuka nije potrebna, ali je neophodna saglasnost predmetnog nastavnika, razrednog staresine ili direktora skole za pohadjanje programa u Petnici (zbog pravdanja odsustva sa nastave u vreme skolske godine).

Dakle, po njima, to je potrebno za pravdanje izostanaka kao sto sam i mislila. Mada, ne znam sta da im kazem da pisu kada nije dobro objasnjeno u formularu (sem toga da ce mi opravdati casove, kao i obicno).
unicorn, kakve preporuke? Mislis tipa: ona je vredna, pametna, zadovoljna sto ide u 5nicu (a ko ne bi bio) i slicne gluposti? Pa to mogu i ja da napisem a oni samo da potpisu :)


Ako se prijavljujemo za drugi nivo, dokumentacija bi trebalo da sadrzi sledece:
1. autobiografija
2. saglasnost
3. participacija
4. predlog.

Saradnici, VS, koji su na ESu, neka potvrde.
Pa, dobro, sem predloga, sve se da srediti za 5 min. Vazno je da nema eseja! Jadni oni koji se po prvi put prijavljuju za 5nicu :)
 
Odgovor na temu

unicorn
Bgd

unicorn
Član broj: 62138
Poruke: 56
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci05.11.2005. u 18:58 - pre 225 meseci
Kao 1.o, ja sam saradnik!... Qkajte suznji, shto reche ortakinja, saradnica na, do skora seminara u 5nici, etnologiji...

Kao 2.o, na to sam i mislio: To "opravdanje" je umesto preporuke, chisto da vide da imash saglasnost svoje shkole, nishta vishe... ;)

Kao 3.e. shto je vaznije od nashih jezichkih igara, anablin, a shto ste mogli zakljuchiti iz 1.e stavke: Etnologija u 5nici od naredne godine ne postoji! O razlozima toga ce se josh prichati...

[Ovu poruku je menjao unicorn dana 05.11.2005. u 19:58 GMT+1]
Chuck Norris’ tears cure cancer. Too bad he has never cried...
The chief export of Chuck Norris is pain...
If you can see Chuck Norris, he can see you. If you can’t see Chuck Norris you may be only seconds away from death...
There is no theory of evolution, just a list of creatures Chuck Norris allows to live...
Chuck Norris has two speeds: walk and kill...
 
Odgovor na temu

anablin
Ana Barbateskovic
buduci lingvista
Kladovo

Član broj: 68465
Poruke: 39
*.kladovocity.net.

ICQ: 232450308


Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci05.11.2005. u 19:29 - pre 225 meseci
Sta?! Nece biti seminara etnologije? U pravu je bio neko kada je rekao da se 5nica raspada!!! A ja rekla da ima nade/a ....
Prvo je VS biologije otisao, zatim Smolic sa astronomije i Ana O. sa psihologije, a sada jos da ne bude seminara etnologije?! Pa, mislim stvarno .... Definitivno su im mnogo skresali budzet!

Zasto mi se obracas sa VI? Ne volim te formalnosti, predji na ti.Vidis, ja se tebi obracam sa TI, bez obzira sto si saradnik.
 
Odgovor na temu

Come_Una_Fragolla
Nevena V
Belgrado

Član broj: 50424
Poruke: 21
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci05.11.2005. u 19:33 - pre 225 meseci
ljudi laaakse malo s tim prijavama--dizete frku bizvizi..:) a tO nije lepo jer ja NEMAM:
-ama bas nikakvu ideju ni za predlog projekta ni za esej
- formular
- VREMENA!!!

i sutra imam trku i frka mi je.
eto.it's my life

zdi menja i ja vernus toljka ocenj zdi Zdi i kagda navodjat grust,zoltie dozdi..:)
per un'amore grande grande piu del mondo
 
Odgovor na temu

unicorn
Bgd

unicorn
Član broj: 62138
Poruke: 56
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci05.11.2005. u 20:21 - pre 225 meseci
Ana, nisam ti se ni obracao sa Vi... Poruka je bila upucena svima koji je chitaju, pa otuda mnozina... ;)

I nemoj prenagljene zakljuchke, molim te, to je najopasnija stvar u ovakvoj situaciji... Slazem se da je stvar pipava, veoma chak, ali nije razlog za dizanje frke, vec za hladne glave... Ove godine su stanicu napustila 5 vodja seminara: Kriki sa biologije, Pedja sa etnologije, Igor sa astronomije, Ana sa psihologije i nasha Jela sa fizike (To su podaci kojima ja raspolazem). Razloge nikoga od njih (osim Jele koja upravo diplomira i sprema se za postdiplomske, verovatno napolju) ne znam iz 1.e ruke, tako da ne bih da dajem bilo kakve izjave, a pogotovo komentare, ali da je stvar chudna, jeste... I mislim da nije striktno vezana za budzet, jer niko od njih SIGURNO nije bio u 5nici zbog para, to mogu da potpishem!

Postoji josh stvari, ali o njima nekom 2.om prilikom...
Chuck Norris’ tears cure cancer. Too bad he has never cried...
The chief export of Chuck Norris is pain...
If you can see Chuck Norris, he can see you. If you can’t see Chuck Norris you may be only seconds away from death...
There is no theory of evolution, just a list of creatures Chuck Norris allows to live...
Chuck Norris has two speeds: walk and kill...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Petnica 2005 - Utisci

Strane: << < .. 10 11 12 13 14 15 16 17

[ Pregleda: 56017 | Odgovora: 324 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.