Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako uvecati pare ako nisi punoletan ?

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako uvecati pare ako nisi punoletan ?

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 14795 | Odgovora: 52 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Deluxer330

Član broj: 41527
Poruke: 137
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Kako uvecati pare ako nisi punoletan ?16.02.2005. u 22:33 - pre 233 meseci
Citat:
Marko_L: Da, ogromne svote novca, samo što se to u svetu radi tako što ćeš da staviš milion evra na kvotu 1.2 i dobar si 200.000 evra, a sa 300-400 evra koliko je čovek rekao da ima nećeš da uradiš ništa, pogotovo ako pukneš.
Elem, jedan ozbiljan savet, sa 300-400 evra koliko imaš na raspolaganju, nemaš baš mnogo mogućnosti za neko obrtanje.Da staviš u banku i zarađuješ na kamati, sa toliko para ti se baš nikako ne isplati.Dalje, to je isuviše malo para da bi počeo bilo kakav posao.Po meni, najbolje bi bilo te pare uložiti u neki softverski paket (vezan za nešto što te zanima), naučiš da radiš u njemu, i onda naplaćuješ te usluge.Inače globalno gledano, pare koje pominješ su sića (dbe prosečne plate), tako da nemoj mnogo da lupaš glavu kako da ih okrećeš, nego ih uloži u nešto korisno, dakle softverski paket ili nadogradnju mašine.


Palo mi napamet ovo onako bezveze , prvi tiket u kladionic sam uplatio sa svojih 8 godina , tako da sto se tice takog dovoljno se razumem ali ja sam mislio na neko sigurno obrtanje para gde ne moze da se pukne.Ovo sto si mi ti predlozio i nije lose.
P.S > Rokfeler je iz Evrope u U.S.A usao kao slepi putnik u preko okeanskom brodu sa 1 dolarom. : )
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Kako uvecati pare ako nisi punoletan ?16.02.2005. u 23:02 - pre 233 meseci
Aha, tako je i Baja Patak počeo, a vidi ga sad :)
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

CimBac
Fax
Novi Sad

Član broj: 37332
Poruke: 157
*.nspoint.net.

Sajt: irrlicht.sourceforge.net


Profil

icon Re: Kako uvecati pare ako nisi punoletan ?16.02.2005. u 23:50 - pre 233 meseci
Pazi imas 400 evra to ti je 32000 din. Odes u kladionicu i nadjes tim koji je recimo prosle sezone igrao 9-10 X-eva. To je u proseku svaka treca utakmica X. I krenes da ulazes svake nedelje na taj isti tim i lupas X, ali svaki put duplo vecu sumu. Krenes sa recimo 50 dinara. Kvota na X je oko 3,00. Ovako recimo 50+100+200+400 (pogodak). Ulozio si 750 dinara, dobio si 1200 dinara. Sto se vise taj X odlaze veci su dobici, recimo: 50+100+200+400+800+1600+3200 (pogodak). Ulozio si 6350, dobio si 9600. Sa tvojim parama tj. 32000 din. imas da odigras 9 kola, pa ako tvoj tim ne odigra X, onda si u minusu nekih 25 hiljada, inace si na dobitku. Sve od tebe zavisi koji si tim izabrao, ali koje su sanse da tim ne ubode X u 9 kola, mislim stvarno...
Ja da imam tvoje pare verovatno bih probao ovaj sistem, ovako ne bi bas da se zaduzujem... Da bi ubrzao zaradu mogao bi da probas 2 tima uporedo, ali je onda rizik malo veci, imas fore nekih 5 kola...
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Kako uvecati pare ako nisi punoletan ?17.02.2005. u 00:58 - pre 233 meseci
Citat:
ali koje su sanse da tim ne ubode X u 9 kola, mislim stvarno...

Mnogo veće nego što ti misliš.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

Deluxer330

Član broj: 41527
Poruke: 137
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Kako uvecati pare ako nisi punoletan ?17.02.2005. u 01:02 - pre 233 meseci
Nije losa ideja , razmislicu o tome . A sta ako je cim dam prvih 50 din odmah dodje X da se manem tog tima ili.....
 
Odgovor na temu

SBSL

Član broj: 11887
Poruke: 2046
62.108.101.*



Profil

icon Re: Kako uvecati pare ako nisi punoletan ?17.02.2005. u 01:03 - pre 233 meseci
@marko - Ne mora da znaci ! Pa pogledaj sve lige u svetu pa ces videti.. Evo ti npr. Inter Milan ! Ko' bog za tu 'vrstu' igre..

CimBac je jednim delom u pravu.. Inace ja sam tako nesto hteo da igram, ali nikako da dodjem do love..!

p.s - Deluxer preporucujem ti INTER.. Sada su u nekoj seriji dobre igre ali nece jos dugo, ja bar tako mislim.. Ili sacekaj petak, kupi TIP i lepo prostudiraj ko kako igra, imas kolonu zadnjih 5-6 meceva.. SRECNO !!!

 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Kako uvecati pare ako nisi punoletan ?17.02.2005. u 01:13 - pre 233 meseci
Citat:
Evo ti npr. Inter Milan !

Znao sam da će neko to da potegne.Ok, ako si bio siguran da će biti toliko ikseva na Interu, što ih nisi odigrao, obogatio bi se.Zato što ni ti, niti bilo ko drugi nije mogao da predpostavi da će jedan Inter toliko puta remizirati u ovoj sezoni, a da ne izgubi ni jednom.U tome i jeste stvar, da jedan tim ne uđe u iks nekoliko kola je mnogo veća šansa nego što se čini na prvi pogled i vrlo lako se uleti u minus koji ne možeš da pokriješ.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

Deluxer330

Član broj: 41527
Poruke: 137
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Kako uvecati pare ako nisi punoletan ?17.02.2005. u 01:13 - pre 233 meseci
Moracu jos malo da razmislim ali za sad je to najbolji predlog.
 
Odgovor na temu

Deluxer330

Član broj: 41527
Poruke: 137
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Kako uvecati pare ako nisi punoletan ?17.02.2005. u 01:15 - pre 233 meseci
ili mozda nije ?
 
Odgovor na temu

SBSL

Član broj: 11887
Poruke: 2046
62.108.101.*



Profil

icon Re: Kako uvecati pare ako nisi punoletan ?17.02.2005. u 01:17 - pre 233 meseci
Ma inter sam spomenuo ovako bezveze.. pored njega imas jos 100 klubova u svetu na koje moze da se 'ladno' odigra to sto je malo pre spomenuo CimBac..

Sto se tice pitanja zasto ja ne igram.. pa ovako da ti kazem.. Vec 3-4 godine koliko igram kladionicu nisam uplatio nista sem 1+ prvo poluvreme i duplu sansu ! Pa sad ako hoces veruj mi..

Znaci moj moto u kladionici je Napravi kvotu 2 i uplati, zvuci glupo..

I kladionicu nikad do sad nisam igrao da bi uzeo 50-100.000.. najveca uplata mi je bila 2000 dinara a dobitak 4000 !

PoZdRaV

p.s - Deluxer, ako hoces mogu ja da ti dam jedan savet, tj. jedan par na koji ces pokusati da uzmes lovu.. TIP citam od kako je izasao, ali citam ga samo zbog puno statistike.. ne 'vermam' one tipove koje daju drugi.. Eventualno Radomir Antic !



 
Odgovor na temu

FormatC
Negativac
Carthagina

Član broj: 9928
Poruke: 446
*.vdial.verat.net.

Jabber: formatc@elitesecurity.org
ICQ: 204965214


+3 Profil

icon Re: Kako uvecati pare ako nisi punoletan ?17.02.2005. u 01:24 - pre 233 meseci
Daj se u džeparenje!
Ne vidim bolji način.
/(bb|[^b]{2})/ =?
 
Odgovor na temu

bkaradzic
Branimir Karadžić
ArenaNet
Seattle, WA

Član broj: 14953
Poruke: 1630
*.pandemicstudios.com.

Sajt: https://github.com/bkarad..


+11 Profil

icon Re: Kako uvecati pare ako nisi punoletan ?17.02.2005. u 01:53 - pre 233 meseci
Citat:
Deluxer330: P.S > Rokfeler je iz Evrope u U.S.A usao kao slepi putnik u preko okeanskom brodu sa 1 dolarom. : )

Rođen je u Richford, New York... ;)
http://en.wikipedia.org/wiki/John_D._Rockefeller

Proveri rekla-kazala informacije pre postovanja... ;)

 
Odgovor na temu

CimBac
Fax
Novi Sad

Član broj: 37332
Poruke: 157
*.nspoint.net.

Sajt: irrlicht.sourceforge.net


Profil

icon Re: Kako uvecati pare ako nisi punoletan ?17.02.2005. u 02:00 - pre 233 meseci
Mislim da bi trebao da vidis koje su sanse (tacno u %) i to za svaki tim, u recimo 10 najjacih liga, da ne odigra X 9 kola. Trebala bi ti neka racunica tipa: uzmes zadnjih 5 sezona, 10 liga, svi timovi su u igri. Onda gledas za svaki tim posebno: da sam stavio pare na npr. Milan 1. kolo, da li bi pukao 25k dinara (gledas da li je u narednih 9 kola bilo X). Onda gledas 2. do 11. kolo da li je bilo X... Tako za svaki tim. Siguran sam da bi statistika bila na tvojoj strani, pogotovo sto neces uzeti da igras Arsenal (40 i nesto neizgubljenih utakmica prosle sezone, od toga preko 30 pobeda ), vec izaberes nekog sa sredine tabele.
Ako neko izracuna sve ovo neka postuje...
Nazalost, tu je i druga racunica. Ako gledas dobitke, za mesec i po dana mozes zaraditi najvise 1600 dinara igrajuci moj predlozeni sistem, naravno sa vecim kesom si dobar.
 
Odgovor na temu

dalibord5
Dalibor Maksimović
Direktor
MAX SILVER DOO
Beograd

Član broj: 29223
Poruke: 695
213.137.127.*

Sajt: www.maxsilver.rs


+38 Profil

icon Re: Kako uvecati pare ako nisi punoletan ?17.02.2005. u 08:37 - pre 233 meseci
Idi radi nesto.Ako ucis uci.Lepo je sto zelis da obrces pare.,ali ne slusaj ove sale vezane za kladionicu.To je pravi nacin da jednog dana postanes danguba sa kasicicom od espresa u zubima.
Dok si mlad gledaj da steknes sto vise znanja i da steknes radnu naviku.
Znam kako zvuci ovo sto pricam...
Sada je tren velikih odluka...
bolje je zivjeti sto godina kao milijunas nego sedam dana u bijedi!!!

"Bog je mrtav"-NICE
"Nice je mrtav"-BOG

www.maxsilver.rs
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.vdial.verat.net.



+6455 Profil

icon Re: Kako uvecati pare ako nisi punoletan ?17.02.2005. u 08:59 - pre 233 meseci
Kladjenje u singlu na male kvote (do 1.4 recimo) je najgluplja stvar koju mozes uraditi u kladionici.

Svaki bookmaker ce te pustiti da stavis i milijardu dolara na kvotu 1.1 jer zna da ako dobijes, eto tebe pametnjakovica i sledeci put da opet 'uzmes pare' bookmakeru... A bookmaker isto tako zna da ti ako jednom padnes moras 10 puta da pobedis.. A po zakonima verovatnoce, vrlo je mala sansa da ces 10 puta zaredom da pogodis...

Prost primer za to, ako mislite da su tipovi sa 1.1-1.4 'sigurice', odigrajte 10 tih sigurica na jednom tiketu i ulozite 100 dinara eventualni dobitak vam je 1100 dinara... I onda vidite kolika je to glupost, jer ce jedan sigurno pasti, i vidis sta se desava kada vas 'sigurica' ispali...
 
Odgovor na temu

dalibord5
Dalibor Maksimović
Direktor
MAX SILVER DOO
Beograd

Član broj: 29223
Poruke: 695
213.137.127.*

Sajt: www.maxsilver.rs


+38 Profil

icon Re: Kako uvecati pare ako nisi punoletan ?17.02.2005. u 09:23 - pre 233 meseci
Niko se 'leba nije najeo od kladionice.Svako je u apsolutnom minusu,a ko dobije te iste pare,brze-bolje vrati nazad da "obrne"lovu jel je "krenulo"
Kladionica jeste dobra zabava ali tesko da moze da se zaradi.U stvari kladionice,kockarnice,loto samo skrecu paznju ljudima i stvaraju laznu nadu kako preko noci mogu da se rese neki problemi.A vreme prolazi a problemi se umnozavaju...
Kada god sam ortacima pricao na ovu temu padali su komentari kako je ovaj ili onaj
uzeo grdnu lovu...a niko ne prica koliko je pukao.Kao sto svi vide Ronalda a ne stotine malih fudbalera koji su skroz propali.Imam jednog takvog u komsiluku...
Sada je tren velikih odluka...
bolje je zivjeti sto godina kao milijunas nego sedam dana u bijedi!!!

"Bog je mrtav"-NICE
"Nice je mrtav"-BOG

www.maxsilver.rs
 
Odgovor na temu

CimBac
Fax
Novi Sad

Član broj: 37332
Poruke: 157
*.nspoint.net.

Sajt: irrlicht.sourceforge.net


Profil

icon Re: Kako uvecati pare ako nisi punoletan ?17.02.2005. u 15:21 - pre 233 meseci
Citat:
Niko se 'leba nije najeo od kladionice.Svako je u apsolutnom minusu,a ko dobije te iste pare,brze-bolje vrati nazad da "obrne"lovu jel je "krenulo"


Klasicna generalizacija... Svaki covek je prica za sebe, ja sam na primer u malom minusu(recimo nekih hiljadu dinara), medjutim znam ljude koji su u debelom plusu, zahvaljujuci cinjenici da prate fudbal (uzimimo recimo fudbal), vole ga, i sami su ga nekad trenirali, a sada ga igraju iz zadovoljstva, rekreativno. Znaci zna se svaki tim, forma svakog tima, kupuje se Tip, cak ni nemaju internet, a ipak moze covek da im zavidi na dobicima. Rekao bih ipak da je iskustvo u pitanju.
 
Odgovor na temu

blejim
Novi Sad / Beograd

Član broj: 34299
Poruke: 251
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Kako uvecati pare ako nisi punoletan ?17.02.2005. u 16:31 - pre 233 meseci
Krenuo sam da citam temu i onda sam stigao do ovog posta:
Citat:
Aha, tako je i Baja Patak počeo, a vidi ga sad :)

hehehehhehe ovakve postove obozavam :D uvek se slatko nasmejem, stvarno svaka cast :D :D :D


blejanje je nauka :P
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Kako uvecati pare ako nisi punoletan ?17.02.2005. u 17:04 - pre 233 meseci
Citat:
A bookmaker isto tako zna da ti ako jednom padnes moras 10 puta da pobedis.. A po zakonima verovatnoce, vrlo je mala sansa da ces 10 puta zaredom da pogodis...

Najzad neko ko zna šta priča.
Doduše, postoji sistem za apsolutno siguran dobitak na kladionici, samo je malo teže primenjiv kod nas.Naime, poznato je da su u različitim svetskim kladionicama, neretko različite kvote na 1, X i 2 i na toj razlici se uz malo matematike može imati siguran dobitak, jer u svakom kolu ima barem jedan takav meč, a i ako nema to kolo se preskoči.Recimo, prvo pronađeš u kojoj kladionici kec ima najveću kvotu, pa onda tako isto za X, i tako i za dvojku i onda izračunaš koliko para trebaš da staviš na koji tip da bi bio u plusu šta god da dođe.Naravno za ovo ti treba način da uplaćuješ preko neta, i mnogo para, jer recimo na uloženih 100.000 evra, možeš da očekuješ najviše nešto tipa 2-3 evra profita, tako da se to isplati jedino ako imaš milione evra koje ćeš da obrćeš na taj način.A mi ovde pričamo o šteku od 300-400 evra, a to su pare koje uopšte nisu za obrtanje, već pare za koje je najbolje kupiti nešto korisno, kao što već rekoh neki softverski paket za rad, ili neko parče hardvera sa kojim ćeš moći nešto da radiš.Dakle indirektno ulaganje u posao.
Citat:
Znaci zna se svaki tim, forma svakog tima, kupuje se Tip, cak ni nemaju internet, a ipak moze covek da im zavidi na dobicima. Rekao bih ipak da je iskustvo u pitanju.

A ja znam ljude koji su isto tako pratili sve živo, čak su imali i svoje ljude po raznim klubovima u Evropi koji su im javljali potencijalne "dojave", pa su isti ti ljudi na kraju prodavali automobile i ostalu imovinu ne bi li se izvukli iz minusa i vratili dugove.Ja i dalje mislim da klađenje nije nešto na čemu trebaš da baziraš obrtanje novca, jer je to veliki rizik, pogotovo ako si tanjih džepova, pa kad uletiš u minus, nemaš više čime da se pokriješ, već više treba shvatiti kao zabavu, pa ako nešto uleti, uleti.Jedan multimilioner može sebi da priušti da iz zezanja stavi 50.000 na neki tiket, ali neko ko može na prste da prebroji koliko hiljada evra ima, ne treba da se upušta u to, jer može da mu se obije o glavu.Iako ima ljudi koji su (pričam o onima koji su baš zagrizli) u "kladioničarskom plusu", mnogo je više onih koji su u minusu, i mislim da je loše za jednog mladog čoveka da to prihvati kao mogućnost da obrće pare, bolje je da nauči nešto da radi and get a real job, a kladionica treba da mu bude (ako mu se već kladi) nešto poput vikend zabave.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

dalibord5
Dalibor Maksimović
Direktor
MAX SILVER DOO
Beograd

Član broj: 29223
Poruke: 695
213.137.127.*

Sajt: www.maxsilver.rs


+38 Profil

icon Re: Kako uvecati pare ako nisi punoletan ?17.02.2005. u 17:08 - pre 233 meseci
Bravo!
Sada je tren velikih odluka...
bolje je zivjeti sto godina kao milijunas nego sedam dana u bijedi!!!

"Bog je mrtav"-NICE
"Nice je mrtav"-BOG

www.maxsilver.rs
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako uvecati pare ako nisi punoletan ?

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 14795 | Odgovora: 52 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.