Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koji Firewall? Zone alarm, sygate ili iz SP2-a?

[es] :: Zaštita :: Koji Firewall? Zone alarm, sygate ili iz SP2-a?

[ Pregleda: 1821 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

narayan
Milos Lazarevic
Beograd

Član broj: 39577
Poruke: 17
213.244.221.*

Sajt: www.primanella.com


Profil

icon Koji Firewall? Zone alarm, sygate ili iz SP2-a?08.02.2005. u 20:39 - pre 233 meseci
Lete virusi, ulecu adware, po ovoj hladnoci i bolestini ne znam koga pre da lecim, mene ili kompjuter. Svako ima neku svoju teoriju, neko svoje iskustvo, ovo ono... ne znam vise koga da slusam.

Imam Zone Alarm Pro, i mrezu. Kada mi je ukljucen ZA ostali kompjuteri ne mogu da idu na internet. I to ne mogu da podesim, ili ne znam kako. Mogu da sheruju fajlove ali i-net, nikako.

Kakav se firewall dobija uz SP2? Da li je istina da je potrebna jaka masina, sa 512 mb minimum?


Pozdrav drustvo
 
Odgovor na temu

VRKY

Član broj: 21087
Poruke: 4690
*.adsl.net.t-com.hr.



+8 Profil

icon Re: Koji Firewall? Zone alarm, sygate ili iz SP2-a?08.02.2005. u 20:44 - pre 233 meseci
Nije potrebna "jaka" mašina... A taj Firewall je ok, ali bolje da se neoslanjaš nanj
 
Odgovor na temu

Sundance

Član broj: 7510
Poruke: 2559
*.sava.sczg.hr.



Profil

icon Re: Koji Firewall? Zone alarm, sygate ili iz SP2-a?08.02.2005. u 21:40 - pre 233 meseci
Citat:
narayan: Imam Zone Alarm Pro, i mrezu. Kada mi je ukljucen ZA ostali kompjuteri ne mogu da idu na internet. I to ne mogu da podesim, ili ne znam kako. Mogu da sheruju fajlove ali i-net, nikako.


IIRC, Pro verzija (ne Free!) odlično radi sa ICS (Internet Connection Sharing). Čim uključiš ICS trebao bi ti iskočit onaj dijalog za podešavanje.
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Koji Firewall? Zone alarm, sygate ili iz SP2-a?

[ Pregleda: 1821 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.