Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zeza me komp pa ako moze neko da mi pomogne....

[es] :: Windows desktop :: Zeza me komp pa ako moze neko da mi pomogne....

[ Pregleda: 2946 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ReBeLz
nenad peric
SRBIJA

Član broj: 28749
Poruke: 6
*.blueisp.co.yu.



Profil

icon Zeza me komp pa ako moze neko da mi pomogne....07.02.2005. u 02:11 - pre 233 meseci
Imam Win 98.....kad se konektujem na internet....posle izvesnog vremena mi se zatamni ekran....i pojavi mi se neka poruka(plava bude pozadina) i moram da restartujem komp....kad nisam konektovan na net to mi se ne desava !
proveravao sam....nemam virusa...redovno sam Update-ovao listu virusa....

eto mnogo ce mi znaciti ako neko moze da mi pomogne....
unapred hvala !
 
Odgovor na temu

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
213.244.197.*



+69 Profil

icon Re: Zeza me komp pa ako moze neko da mi pomogne....07.02.2005. u 15:48 - pre 233 meseci
nije to virus da jeste ne bi imao OS -skini ad aware i skeniraj za trojance i ostale ad aware programe ,jer je ocigledno povezano sa netom.
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

Ols
Oliver Stanisavljevic
Petrovac On Mlava

Član broj: 17215
Poruke: 36
*.blueisp.co.yu.

Sajt: www.ols.com


Profil

icon Re: Zeza me komp pa ako moze neko da mi pomogne....07.02.2005. u 18:02 - pre 233 meseci
Probaj drugi modem
It's in the Game !!!
 
Odgovor na temu

Picsel
Beograd

Član broj: 39817
Poruke: 440
*.ptt.yu.



+7 Profil

icon Re: Zeza me komp pa ako moze neko da mi pomogne....07.02.2005. u 18:35 - pre 233 meseci
Probaj da reinstaliras drajvere za ovaj modem ili instaliras novije (ako postoje) sa sajta proizvodjaca tvog modema.
 
Odgovor na temu

kUdtiHaEX
Beograd, Yugoslavia

Član broj: 3372
Poruke: 2598
*.vdial.verat.net.

ICQ: 167621705
Sajt: www.webhost.co.yu


+4 Profil

icon Re: Zeza me komp pa ako moze neko da mi pomogne....07.02.2005. u 18:47 - pre 233 meseci
Ta plava pozadina sa nekom cudnom porukom je BSOD :)

Elem, pozadina tvog problema moze da bude modem (da li hardverski ili softverski, moras sam da utvrdis) a moze da bude i sam explorer (u prevodu - doslo vreme za reinstalaciju sistema).
Internet ne cini ljude glupima. Internet cini ljudsku glupost dostupnijom (TM by me)

Webhost Hosting Services
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

Član broj: 21153
Poruke: 5499
*.nat-pool.so.sbb.co.yu.



+14 Profil

icon Re: Zeza me komp pa ako moze neko da mi pomogne....07.02.2005. u 18:57 - pre 233 meseci
Pored toga, probaj da ubaciš modem u neki drugi PCI slot. Samo pazi da nešto ne oštetiš tom prilikom, već su se javljali ljudi sa lošim iskustvima usled te operacije.

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

smfilip
Beograd

Član broj: 12580
Poruke: 1630



+4 Profil

icon Re: Zeza me komp pa ako moze neko da mi pomogne....07.02.2005. u 19:07 - pre 233 meseci
pa reci koja ti se poruka pojavljuje???
ili ti je tesko da procitas?
 
Odgovor na temu

ReBeLz
nenad peric
SRBIJA

Član broj: 28749
Poruke: 6
*.blueisp.co.yu.



Profil

icon Re: Zeza me komp pa ako moze neko da mi pomogne....08.02.2005. u 02:07 - pre 233 meseci
ne razumem se bas u racunare :)
sledeci put kad mi se pojavio ta poruka zapisacu je pa cu vam napisati ....mozda ce neko znati u cemu je problem....inache sad cu da vidim koliko ce mu trebati vremena da se restartuje ili zamrzne....
da li mozda znate sta moze biti uzrok tome ?

hvala na dosadasnjim komentarima
 
Odgovor na temu

ReBeLz
nenad peric
SRBIJA

Član broj: 28749
Poruke: 6
*.verat.net.



Profil

icon Re: Zeza me komp pa ako moze neko da mi pomogne....08.02.2005. u 02:40 - pre 233 meseci
znaci poruka je sledeca

A fatal exception 0e has occured at 017f:BFF69DFFF. The current application will be treminated

i onda ono da pritisnem ctrl alt plus del za restart.....

nije mi palo na pamet...ali mozda je bitno da napomenem....od skoro se modem ne cuje kad se konektujem....ono dial i pistanje....normalno se konektuje samo ne cuje se nikakav zvuk....

zaista mi nije do reinstalacije :) imam jako bitne podatke na komp-u....probacu da reinstaliram modem....

ako neko zna sta ova poruka znaci...

hvala unapred !
 
Odgovor na temu

reiser

Član broj: 7895
Poruke: 2314



+102 Profil

icon Re: Zeza me komp pa ako moze neko da mi pomogne....08.02.2005. u 02:53 - pre 233 meseci
Kao sto su vec ljudi rekli, najverovatnije je problem u modemu. Skini neke nove drajvere za modem, deinstaliraj stare, zatim prebaci modem u drugi PCI slot i onda instaliraj skinute drajvere. Takodje proveri da nemas neki IRQ conflict.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Zeza me komp pa ako moze neko da mi pomogne....

[ Pregleda: 2946 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.