Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako ubaciti tekst u film sa .img ekstenzijom na kraju fajla ??

[es] :: Video softver :: Kako ubaciti tekst u film sa .img ekstenzijom na kraju fajla ??

[ Pregleda: 4017 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nihagen
Niks Nihagen
Sweden

Član broj: 8204
Poruke: 48
192.121.232.*



Profil

icon Kako ubaciti tekst u film sa .img ekstenzijom na kraju fajla ??01.02.2005. u 14:04 - pre 234 meseci
Zdravo znalci sa Balkana,

Interesuje me da li neko zna kako da se ubaci tekst u jedan film koji je 4,3 Gb i ima ekstenziju .img na kraju. Znaci radi se o filmu u DVD kvalitetu. Ako neko zna zamolio bih da se objasni kako se to radi jer se nadam da nas ima dosta koji smo zainteresovani za ovo.

Pozdrav svim ljudima dobre volje ma gje god bili.
Niks Nihagen
 
Odgovor na temu

madamov
Milan Adamov
vlasnik
Adamov Konsultacije d.o.o.
Beograd, Srbija

SuperModerator
Član broj: 21939
Poruke: 4414
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

Sajt: www.adamov.rs


+138 Profil

icon Re: Kako ubaciti tekst u film sa .img ekstenzijom na kraju fajla ??01.02.2005. u 14:47 - pre 234 meseci
Da nije reč slučajno o disk imageu DVD-a? Po ekstenziji je vrlo verovatno da je možda napravljen na Macintoshu. Ako imaš pri ruci prijatelja sa Macintoshem probaj da otvoriš fajl kod njega i da vidiš da li će se mountovati kao disk.
 Certified Trainer Mojave 101 macOS Support Essentials 10.14
http://www.adamov.co.rs http://milan.adamov.rs http://www.infinitum.rs
 
Odgovor na temu

Nihagen
Niks Nihagen
Sweden

Član broj: 8204
Poruke: 48
192.121.232.*



Profil

icon Re: Kako ubaciti tekst u film sa .img ekstenzijom na kraju fajla ??02.02.2005. u 12:45 - pre 234 meseci
Interesuje me dali postoji mogucnost da se ubaci tekst u film koji je u DVD formatu isprzen i kako se to radi.
Niks Nihagen
 
Odgovor na temu

Nihagen
Niks Nihagen
Sweden

Član broj: 8204
Poruke: 48
192.121.232.*



Profil

icon Re: Kako ubaciti tekst u film sa .img ekstenzijom na kraju fajla ??03.02.2005. u 07:45 - pre 234 meseci
Jeli moguce da niko nezna odgovor??????????????
Niks Nihagen
 
Odgovor na temu

Gjagji
PR

Član broj: 11818
Poruke: 288
*.dardanet.net.



Profil

icon Re: Kako ubaciti tekst u film sa .img ekstenzijom na kraju fajla ??03.02.2005. u 08:52 - pre 234 meseci
Moguce je (da se ubaci tekst), a odgovor zavisi od:

1. Kakav tekst? Subtitl ili kairon, tekst preko slike, logo...?
2. U sta konvertujes DVD materijal? Novi DVD, SVCD, VCD ili Divx?
3. Hoces li da imas mogucnost iskljucivanja teksta ili ne?
4. Koje programe imas na raspolaganju?
5. Koliko vremena imas da naucis to sto te interesuje?
6. Koliko vremena imas da uradis to sto zelis?

Probaj da budes precizniji u postavljanju pitanja, pa ti mozda neko i postavi link na potrebne tekstove i thread-ove, pa kad to procitas i probas, javis se sa konkretnim problemom, pa ti onda opet neko odgovori itd.
 
Odgovor na temu

Nihagen
Niks Nihagen
Sweden

Član broj: 8204
Poruke: 48
192.121.232.*



Profil

icon Re: Kako ubaciti tekst u film sa .img ekstenzijom na kraju fajla ??03.02.2005. u 09:29 - pre 234 meseci
1. Interesuje me ubacivanje subtitla
2. Dvd materijal zelim konvertirati u novi DVD
3. Mogucnost iskljucivanja teksta mi nije toliko bitna
4. Imam na raspolaganju VirtualDub, vobsub, tmpgenc, DVD lab pro,
5. Vrijeme nije problem vec prava uputstva.


Pozdrav svima

Niks Nihagen
 
Odgovor na temu

Gjagji
PR

Član broj: 11818
Poruke: 288
*.dardanet.net.



Profil

icon Re: Kako ubaciti tekst u film sa .img ekstenzijom na kraju fajla ??03.02.2005. u 11:07 - pre 234 meseci
Najlakse (licno misljenje) za ubaciti subtitl u DVD je sa DVDlab-pro. Medjutim, kako mi se cini, on ne radi sa .vob fajlovima, pa je potrebno film iz .vob fajlova sa DVD-a demuxovati i spojiti dobijene streamove. Posle ih ubacis u DVDlab, kliknes na dugme 'Sub 1', u novodobijenom dijalogu 'import', pa 'generate subtitle stream', 'compile DVD' i posle 15-tak minuta eto ti DVD-a sa subtitlom. E malo je teze zadrzati originalnu strukturu DVD-a (menije, chapters-e itd), a ubaciti novi subtitl. Moguce je i to, ali tako sto se zameni postojeci subtitl (recimo italijanski) sa zeljenim (opet demux, pa mux sa tvojim titlom umesto zamenjenog), i sto ce se taj titl pojavljivati umesto, recimo italijanskog.
Nisam nikad radio tako nesto, pa ne uzimaj ovo kao sigurno, samo navodim ideje koje bih ja probao.
 
Odgovor na temu

Nihagen
Niks Nihagen
Sweden

Član broj: 8204
Poruke: 48
*.bredband.comhem.se.



Profil

icon Re: Kako ubaciti tekst u film sa .img ekstenzijom na kraju fajla ??13.02.2005. u 06:52 - pre 233 meseci
Pokusavao sam ne ide!! Moze li neko da objasni malo detaljnije kako da se ovo uradi. Neki guide ili tutorial nebi bio los, ko ima vremena i volje da pomogne svim zainteresovanim.

Pozdrav sa krajnjeg sjevera planete.
Niks Nihagen
 
Odgovor na temu

Nihagen
Niks Nihagen
Sweden

Član broj: 8204
Poruke: 48
192.121.232.*



Profil

icon Re: Kako ubaciti tekst u film sa .img ekstenzijom na kraju fajla ??18.02.2005. u 14:36 - pre 233 meseci
Narod se razljenio pravo !!!
Niks Nihagen
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.yu1.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Kako ubaciti tekst u film sa .img ekstenzijom na kraju fajla ??18.02.2005. u 16:28 - pre 233 meseci
Prvo, to je Image ekstenzija. Ili je mauntuj ili ekstraktuj. Preporucujem ti Deamon tools za mautovanje. Za demuxovanje skini PVA Strumentno. A za ubacivanje titlova evo ti tutorial. I konacno, pre nego sto postavis neko pitanje idi na PRETRAGU. Sigurno ces naci nesto. Ovako se samo zatrpava forum.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

[es] :: Video softver :: Kako ubaciti tekst u film sa .img ekstenzijom na kraju fajla ??

[ Pregleda: 4017 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.