Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Fluke LAN MapShot, skeniranje mrežne infrastrukture...

[es] :: Enterprise Networking :: Fluke LAN MapShot, skeniranje mrežne infrastrukture...

[ Pregleda: 2707 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mika
NBG-ML

Član broj: 55
Poruke: 640
*.privsav.co.yu.



+1 Profil

icon Fluke LAN MapShot, skeniranje mrežne infrastrukture...01.02.2005. u 09:40 - pre 234 meseci
Pozdrav svima.

Danas sam instalirao Fluke LAN MapShot, za koga sam saznao ovde preko foruma, koji inače služi za skeniranje mreže i prikaz mrežnih konekcija.

Ovaj program sasvim fino radi, pravi logički prikaz mreže u programu MS Visio itd. E sad, meni nije pronašao dva sviča (D-link, ako je bitno), a ostale Cisco uređaje je uredno prikazao i naravno iscrtao konekcije računara ka njima.

Takođe, pronašao je računare koji su zakačeni na problematične (neprikazane) svičeve, i oni "vise" na grafikonu, tj. nisu zakačeni nigde.

Ako se nekima ova čudna stvar desila, nek se javi ako zna rešenje?

Takođe, kako se tačno zovu stencils koji omogućavaju identičan prikaz logične mrežne infrastrukture, kao u Cisco-vim knjigama:


Čini mi se da je Gojko pominjao da ih ima, interesuje me samo kako se tačno zove taj plug-in?


Bolje 100 godina biti milioner nego nedelju dana siromašak
(c) Alan ford
 
Odgovor na temu

markom
Marko Milivojević
Network Engineer
Google
Mountain View

Član broj: 18427
Poruke: 4227
*.213.158.78.in.is.

Sajt: https://markom.rs


+16 Profil

icon Re: Fluke LAN MapShot, skeniranje mrežne infrastrukture...01.02.2005. u 12:49 - pre 234 meseci
http://www.cisco.com/en/US/products/prod_visio_icon_list.html
 
Odgovor na temu

mika
NBG-ML

Član broj: 55
Poruke: 640
*.privsav.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Fluke LAN MapShot, skeniranje mrežne infrastrukture...01.02.2005. u 12:57 - pre 234 meseci
Hvala puno!
Bolje 100 godina biti milioner nego nedelju dana siromašak
(c) Alan ford
 
Odgovor na temu

[es] :: Enterprise Networking :: Fluke LAN MapShot, skeniranje mrežne infrastrukture...

[ Pregleda: 2707 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.