Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Karaoke - kako se pustaju na DVD playerima (Kad bi ove ruze male...) ?

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Karaoke - kako se pustaju na DVD playerima (Kad bi ove ruze male...) ?

[ Pregleda: 6180 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

oliveira
Oliver Petrovic
KG

Član broj: 44587
Poruke: 2
*.zastava.net.



Profil

icon Karaoke - kako se pustaju na DVD playerima (Kad bi ove ruze male...) ?24.01.2005. u 07:54 - pre 234 meseci
Pozdrav...

Pokusao sam da probam karaoke na svom TEC-u DVD-681. U Setup-u postoji opcija Karaoke-ON, i ja kao ubacim disk sa fajlovima .mid ili .kar ekstenzije, ali izgleda da player ne vidi ove ekstenzije. Zna li neko od faca koje imaju NEO, XORO ili XWAVE ili nesto slicno sta u ovom slucaju treba uraditi (verovatno je slican fazon kod svih playera) ? Nisam jos uvek naisao na ovo pitanje na ovom forumu, A OCU BRE DA PEVAM...
 
Odgovor na temu

indicator1
BGD

Član broj: 4248
Poruke: 533
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Karaoke - kako se pustaju na DVD playerima (Kad bi ove ruze male...) ?24.01.2005. u 10:21 - pre 234 meseci
Gresis sine, ovaj, gresis.. Karaoke diskovi nisu to sto ti imas (fajlovi za PC) vec VCD diskovi. Karaoke opcija kod DVD-a jednostavno znaci mogucnost da se u audio ubaci signal sa mikrofona, tj da na pozadinu dodas svoj glas. Svaki dvd (karaoke ili ne) moze da pusti takav CD, pa ako nemas karaoke DVD mozes da mikrofon ukacis na neko spoljno pojacalo ili miksetu i dobijes skoro isto.
Usput, gde naci karake diskove? Ovi sto se kod nas nude su skupi.
 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: Karaoke - kako se pustaju na DVD playerima (Kad bi ove ruze male...) ?24.01.2005. u 12:04 - pre 234 meseci
Pozdrav,

naravno, i ovu informaciju na PP radi Pravilnika po pitanju reklamiranja, uz napomenu da ako neko ima takvu informaciju bilo bi lepo i meni na PP
 
Odgovor na temu

jsusa
split

Član broj: 49232
Poruke: 3
194.126.213.*



Profil

icon Re: Karaoke - kako se pustaju na DVD playerima (Kad bi ove ruze male...) ?16.03.2006. u 11:09 - pre 220 meseci
Ima jedan moj poznanik radi DVD karaoke za sve DVD i DivX uređaje.Jako lipo izgleda i dobro zvuči,mislim da je oko 4 kn(o.5 eura) po pismi.
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Karaoke - kako se pustaju na DVD playerima (Kad bi ove ruze male...) ?

[ Pregleda: 6180 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.