Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Post paid paket sa Siemens mobilnim telefonom

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Post paid paket sa Siemens mobilnim telefonom

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 13622 | Odgovora: 52 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

svetozar
Novi Sad

Član broj: 996
Poruke: 447
*.rns-nis.co.yu.



+4 Profil

icon Post paid paket sa Siemens mobilnim telefonom21.01.2005. u 13:42 - pre 233 meseci
U toku sledece nedelje krece prodaja post paid brojeva sa mobilnim aparatima Siemens A57, A65, CF62 i S65 po povoljnim cenama.
Vise na baneru na Mobtelovom sajtu: www.mobtel.com
Kakva bi tišina nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju...
 
Odgovor na temu

kime1
Srbija

Član broj: 13275
Poruke: 939
*.113.EUnet.yu.



+2 Profil

icon Re: Post paid paket sa Siemens mobilnim telefonom21.01.2005. u 19:39 - pre 233 meseci
Pa i ne čini mi se nešto povoljna ponuda (za skuplje telefone),kad ubaciš porez,skoro da nema popusta....
 
Odgovor na temu

maj1991
NS

Član broj: 40323
Poruke: 166
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Post paid paket sa Siemens mobilnim telefonom22.01.2005. u 19:04 - pre 233 meseci
Neverovatni su. Jedino CF62 je ponudjen jeftinije (3000din bez poreza dok ovo pisem) ali i to je mozda greska pa ocekujem da uskoro stave cenu 7000 din.

PS: Ova tema bi trebalo da se zove: "Mobtel poceo da prodaje telefone dobijene od Siemens-a"

"One day, men will look back and say I gave birth to the 20th century"
Jack the Ripper
 
Odgovor na temu

kime1
Srbija

Član broj: 13275
Poruke: 939
*.dialup.neobee.net.



+2 Profil

icon Re: Post paid paket sa Siemens mobilnim telefonom22.01.2005. u 19:40 - pre 233 meseci
Nije mi jasno zašto prodaju telefone bez ugovorne obaveze skuplje nego na tržištu?
 
Odgovor na temu

maj1991
NS

Član broj: 40323
Poruke: 166
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Post paid paket sa Siemens mobilnim telefonom22.01.2005. u 20:39 - pre 233 meseci
Pa da, kao sto sam i pretpostavljao. Cena za CF62 na linku http://www.mobtel.co.yu/cms/view.php?id=15483 je greska. Sad sam procitao cene na baneru i kosta 4000din, znaci sa porezom 4800din. Izgleda da oni ni posle 10 godina ne mogu da se pomire sa cinjenicom da su velika firma (nacin na koji su to postali ovde nije bitan, a mozda i jeste?) i da bi u skladu sa tim trebalo da vode ozbiljnu poslovnu politiku. Ponasaju se kao da su jos uvek u maloj Peckoj radionici a moto je " Uzmi odma' pa makar bilo sica". Javite se kad prodate 100 paketa sa ovim telefonima da zajedno proslavimo. Mada kad malo bolje razmislim ima tu sigurno pametnih ljudi koji znaju da na ovakav nacin nece pridobiti vise od 1000 novih korisnika vec je prevashodni cilj bio zamazivanje ociju kako domace javnosti tako i potencijalnih kupaca Mobtela u skorijoj buducnosti, da izgleda kako se nesto radi. A to sto se radi je mogao da uradi i komsija Jovica kod kojeg kupujem cigarete. Da mi ponudi da se pretplatim da kod njega narednih godinu dana kupujem cigarete, iako su skuplje nego komsije Djure, a da uz pretplatu dobijem telefon po "izuzetno povoljnoj ceni". Jedina razlika je sto komsija Jovica nije dobio te telefone za dzabe od svog poslovnog partnera. O&O iz ove teme.
"One day, men will look back and say I gave birth to the 20th century"
Jack the Ripper
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Post paid paket sa Siemens mobilnim telefonom26.01.2005. u 20:01 - pre 233 meseci
Potpuno ste u pravu; ali ma koliko da mi nije simpatican Mobtel, mislim da ce kupci bar biti sigurni da su stvarno dobili pravi Siemens telefon, a ne neki skinut. (kao u temi [m55 od "siemens ovlascenog prodavca"?!!])
 
Odgovor na temu

kime1
Srbija

Član broj: 13275
Poruke: 939
*.dialup.neobee.net.



+2 Profil

icon Re: Post paid paket sa Siemens mobilnim telefonom26.01.2005. u 22:27 - pre 233 meseci
Koji paketi su dozvoljeni za cf62,i da li ima kameru ugrađenu?
 
Odgovor na temu

svetozar
Novi Sad

Član broj: 996
Poruke: 447
*.rns-nis.co.yu.



+4 Profil

icon Re: Post paid paket sa Siemens mobilnim telefonom27.01.2005. u 09:31 - pre 233 meseci
CF 62 nema ugradjenu kameru, ali je moguce koristiti kamericu sa blicem 500 (od S55), 510 (od SL55) ili 530 (od M55).
A sto se paketa tice informacija nema na sajtu, ali mislim da sam u nekim dnevnim novinama video da MobiPro 60 i 90 "idu" uz njega.
Najbolje je da nazoves Korisnicki servis na 9863.
Kakva bi tišina nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju...
 
Odgovor na temu

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
*.com
Via: [es] mailing liste

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Re: Post paid paket sa Siemens mobilnim telefonom27.01.2005. u 21:31 - pre 233 meseci
CF 62 nema kameru. A ovi u call centru su đubrad ne viđena. Rekli su mi da
može bilo koja tarifa a za siemence a65 najmanje mobipro 30. Pa sad vidite.
3528+24*360
=8640 dinara. A ja sam ga nalazio u radnjama za 6800 do 7200 din. Tih 1400
din je moj najveći račun, ili dva prosečna računa. Pa ko voli nek izvoli.
 
Odgovor na temu

bukovski
Dragan Blagojevic
Kućni pivar
Banovo pivo
Banovo pivo

Član broj: 29557
Poruke: 1502
*.blueisp.co.yu.

Jabber: bukovski
Sajt: https://www.instagram.com..


+2 Profil

icon Re: Post paid paket sa Siemens mobilnim telefonom27.01.2005. u 21:44 - pre 233 meseci
lopovi sta drugo reci !!!
Najbolje zanatsko pivo posetite: https://www.instagram.com/banovo_pivo/
 
Odgovor na temu

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
*.com
Via: [es] mailing liste

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Re: Post paid paket sa Siemens mobilnim telefonom27.01.2005. u 21:56 - pre 233 meseci
Lopovi a ja njihov korisnik. Ne mogu da se odvojim pa to ti je
 
Odgovor na temu

kime1
Srbija

Član broj: 13275
Poruke: 939
*.dialup.neobee.net.



+2 Profil

icon Re: Post paid paket sa Siemens mobilnim telefonom27.01.2005. u 22:48 - pre 233 meseci
Stvarno ne razumem kako vi to računate;pa ne mislite valjda da vam mobtel plati dve godine korištenja telefona?! Telefon je sa popustom,možda nije ok što nisu ponudili još neki paket,ali ne može tako da se računa?! Meni je glupo što su telefoni bez obaveze skuplji nego na tržištu,odnosno što nema ponude za postpaid korisnike koji nisu uzimali telefon (ni kod MTS-a).... inače prednost Mobtela jeste u jeftinijim tarifnim paketima,verovatno bi malo ko uzeo mobipro30 ili 60 naspram bel 50 i 100.... tako da stvarno me čudi zašto Mts ne uvede nešto poput mobi junior...
 
Odgovor na temu

Korisnicki Servis
Beograd

Član broj: 19795
Poruke: 149
*.mobtel.com.

Sajt: www.mobtel.co.yu


Profil

icon Re: Post paid paket sa Siemens mobilnim telefonom28.01.2005. u 06:56 - pre 233 meseci
Citat:
agasoft: A ovi u call centru su đubrad ne viđena.

Postoji li ovde neko ko moderiše forum? Ima li potrebe za ovakvim kvalifikacijama?
Citat:
agasoft:Rekli su mi da može bilo koja tarifa a za siemence a65 najmanje mobipro 30. Pa sad vidite. 3528+24*360=8640 dinara. A ja sam ga nalazio u radnjama za 6800 do 7200 din.

Jeste li možda obratili pažnju na jedan detalj. Ne otplaćujete telefon na rate, već je tih 300 din (+PDV) pretplata. Što znači, svakog meseca, u narednih 24 imate (npr. uz MobiPRO 30) svakog meseca besplatnih pola sata razgovora. Da li vam neko od prodavaca nudi to? :)

Tema je postavljena kao informacija, ako ima zainteresovanih ... koga ne interesuje, možda bi bilo dobro da je naprosto preskoči ...

Inače, ma koliko bilo glupo, legalno uvezeni telefoni su uvek skuplji od onih "snašli smo se" varijanti. Ovako, postoje dve ponude, pri čemu je jedna jasno povoljnija.
 
Odgovor na temu

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
*.com
Via: [es] mailing liste

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Re: Post paid paket sa Siemens mobilnim telefonom28.01.2005. u 08:04 - pre 233 meseci
(npr. uz MobiPRO 30) svakog meseca besplatnih pola sata razgovora. Da li vam
neko od prodavaca nudi to? :)
>
Nudi mi to ali ja razgovarao pola sata ili minut na isto mu dođe.

> Inače, ma koliko bilo glupo, legalno uvezeni telefoni su uvek skuplji od
onih "snašli smo se" varijanti. Ovako, postoje dve ponude, pri čemu je jedna
jasno povoljnija.
>
hahahahahahahaha. Legalno ili ne ja dobijam istu garanciju i uz legalno
uvezen i uz nelegalno uvezen telefon.
 
Odgovor na temu

JogyII

Član broj: 29257
Poruke: 623
*.imtel.co.yu.



Profil

icon Re: Post paid paket sa Siemens mobilnim telefonom28.01.2005. u 09:08 - pre 233 meseci
Citat:
agasoft: (npr. uz MobiPRO 30) svakog meseca besplatnih pola sata razgovora. Da li vam
neko od prodavaca nudi to?
>
Nudi mi to ali ja razgovarao pola sata ili minut na isto mu dođe.


pa covek hoce da kaze da je najveci deo te pretplate (ili sve?) za istih onih 30 minuta po istoj ceni koju placaju i svi ostali korisnici mobipro 30 paketa koji su ga uzeli bez telefona a ne za telefon, telefon ti daju najverovatnije po nabavnoj ceni samo da bi se obavezao da ces biti njihov korisnik recimo narednih godinu dana

Citat:
agasoft:> Inače, ma koliko bilo glupo, legalno uvezeni telefoni su uvek skuplji od
onih "snašli smo se" varijanti. Ovako, postoje dve ponude, pri čemu je jedna
jasno povoljnija.
>
hahahahahahahaha. Legalno ili ne ja dobijam istu garanciju i uz legalno
uvezen i uz nelegalno uvezen telefon.

to ti mislis, nazalost i kvalitet i garancija su nekoliko puta losiji (inace da se ogradim odmah telefon nisam uzeo od mobtela nego od JEDNE OD RETKIH prodavnica u gradu koja je prodavala zaista nove i legalne telefone)
ovo mi je vec 5-ta godina koriscenja jednog istog telefona uz zaista dosta lose fizicke/temperaturne uslove (ispadanje/vlaga ...) sa jos uvek prvom baterijom koja umesto 5 traje 4 dana doduse ali je i to bolje nego nula kod drugih koji su "legalni",
kolega koji je takodje tamo kupio je sam flashovao telefon i tako ga pokvario, cak je i rekao sta je radio, i telefon mu je ZAMENJEN ZA NOV (a ne "nema garancije na softwer")
toliko o "istoj garanciji"

naravno dobro je imati mogucnost izbora



So Long, and Thanks for All the Fish


 
Odgovor na temu

JogyII

Član broj: 29257
Poruke: 623
*.imtel.co.yu.



Profil

icon Re: Post paid paket sa Siemens mobilnim telefonom28.01.2005. u 09:10 - pre 233 meseci
takodje ja jos uvek ne znam sta to u stvari znaci "bagovanje softwera" jer sam kupio zaista nov telefon

So Long, and Thanks for All the Fish


 
Odgovor na temu

Korisnicki Servis
Beograd

Član broj: 19795
Poruke: 149
*.mobtel.com.

Sajt: www.mobtel.co.yu


Profil

icon Re: Post paid paket sa Siemens mobilnim telefonom28.01.2005. u 12:34 - pre 233 meseci
@JogyII - pretplata je identična. Nezavisno od toga da li sklopite "običan" ugovor, ili ugovor sa telefonom (uz ugovornu obavezu), pretplata je 300 din (MP30) + PDV.

Čisto me nešto interesuje, šta bi bila ponuda na koju bi svi rekli: "SJAJNO!"?
 
Odgovor na temu

genesys

Član broj: 3585
Poruke: 317
*.ftn.ns.ac.yu.



Profil

icon Re: Post paid paket sa Siemens mobilnim telefonom28.01.2005. u 12:51 - pre 233 meseci


Pa recimo, pogledaj ovo

ili ovo

S65 je 30evrica = 2400din uz odredjen paket i ugovornu obavezu 2 godine ...
 
Odgovor na temu

JogyII

Član broj: 29257
Poruke: 623
*.imtel.co.yu.



Profil

icon Re: Post paid paket sa Siemens mobilnim telefonom28.01.2005. u 13:03 - pre 233 meseci
Citat:
genesys: Pa recimo, pogledaj ovo

ili ovo

S65 je 30evrica = 2400din uz odredjen paket i ugovornu obavezu 2 godine ...
veruj mi siguran sam da ti se ta ponuda (telefon za jedan euro) nebi dopala jer ukljucuje sledece :
Citat:
*) Offer applies only in connection with the conclusion t-mobile of a contract in the tariffs Telly professional or Relax100 with a minimum running time of 24 months. To the tariff TellyProfi apply these subsequent costs: Supply price 24.95 EUR monthly basic price 29.95 EUR; Standard domestic connections e.g. 0.09 to 0.49 EUR/Minute (dependent on time of day). For the tariff Relax100 these subsequent costs result: Supply price 25, - EUR, monthly package price for Inklusivminuten 25, - EUR. The monthly minute package at a value of 100 minutes taken into account on all inlandsgespraeche of D1 to D1, in the German fixed net (excluded separating and service call numbers) and to the mobile box. The exhaustion of the Inklusivminuten depends on clocking: Account takes place in the 60/1-Sekundentakt, i.e. the first minute becomes always full, afterwards one accounts for second-exactly. For connections outside of the minute package result e.g. for standard domestic connections 0.30 EUR and/or 0.50 EUR/minute. Used Inklusivminuten does not purge at the end of the month. Additionally to your t-mobile tariff is computed when GPRS use in the first preset tariff option t-mobile DATA a daily use price of 0,09 EUR and depending upon type of use of volume prices of 0,09 EUR and/or 0.19 EUR 10 and/or 20 KB data block per begun. With selection of another tariff develop other terminal prices, which through click on ' tariff rate overview ' under the price information are after readable.


iliti vazi samo uz paket koji kosta 25eura mesecno, sa ugovornom obavezom od 2 godine




So Long, and Thanks for All the Fish


 
Odgovor na temu

genesys

Član broj: 3585
Poruke: 317
*.ftn.ns.ac.yu.



Profil

icon Re: Post paid paket sa Siemens mobilnim telefonom28.01.2005. u 13:25 - pre 233 meseci


Da zivim tamo dopala bi mi se :-D Shta je svabama 25 eura mesecno ? To cak ni za nashe uslove nije neka (jako) velika suma, imash i kod nas tarifne pakete koji kostaju 1k-1k5 dinara
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Post paid paket sa Siemens mobilnim telefonom

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 13622 | Odgovora: 52 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.