Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

.GIF animacija ne radi na svim racunarima ?

[es] :: Web dizajn i CSS :: .GIF animacija ne radi na svim racunarima ?

[ Pregleda: 5476 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Cyberghost
Aleksandar Jovanović
Programer
S U M A D I J A

Član broj: 14674
Poruke: 813
*.vdial.verat.net.



+1 Profil

icon .GIF animacija ne radi na svim racunarima ?14.01.2005. u 11:02 - pre 234 meseci
Na prezentaciji imam postavljenu .gif animaciju koja je pravljena u Adobe ImageRead kada je ucitam sajt sa XP-a animacija radi, kada je ucitam sa win98 ne radi ? Na XP-u imam podrsku za Flash mada animacija nije radjena u Flash-u na 98 nema nikakve podrske.

O cemu se ovde radi.

Hvala

Every program is either trivial or it contains at least one bug.
 
Odgovor na temu

Br@nkoR
http://localhost

Član broj: 2597
Poruke: 1603

Sajt: localhost


+23 Profil

icon Re: .GIF animacija ne radi na svim racunarima ?14.01.2005. u 11:22 - pre 234 meseci
Daj link do prezentacije.
Banned - Not available
 
Odgovor na temu

dragancesu
subotica

Član broj: 38340
Poruke: 2189
*.voban.co.yu.



+73 Profil

icon Re: .GIF animacija ne radi na svim racunarima ?14.01.2005. u 11:26 - pre 234 meseci
Verovatno jednom odradi i stane, a ti bi da se vrti stalno. Pogledaj koji programi rade u pozadini, jer neki koji "stite" browser od raznih gluposti znaju i da zaustave gif animacije. Koji je razlog zasto to rade ne bi znao.

Pomozite Micro$oftu u borbi protiv piraterije, poklonite prijatelju Linux
 
Odgovor na temu

Cyberghost
Aleksandar Jovanović
Programer
S U M A D I J A

Član broj: 14674
Poruke: 813
*.vdial.verat.net.



+1 Profil

icon Re: .GIF animacija ne radi na svim racunarima ?18.01.2005. u 14:33 - pre 234 meseci
sajt je www.transport-kombias.co.yu ima globus po sredini koji se vrti i sigurno se vrti beskonacno, na racunaru radi kad se postavi prezentacija onda ne radi, ne znam kako moze IE da blokira, XP pusta animaciju a 98 nece ?
Every program is either trivial or it contains at least one bug.
 
Odgovor na temu

Br@nkoR
http://localhost

Član broj: 2597
Poruke: 1603

Sajt: localhost


+23 Profil

icon Re: .GIF animacija ne radi na svim racunarima ?18.01.2005. u 15:31 - pre 234 meseci
Kod mene Win98 + IE6: Globus (GLOBUS_f2.gif) se vrti non stop. Ali Animacija_f.gif animacija je ne vrti non stop jer postoji greška u fajlu (File Truncated), dok Adobe ImageReady prijavljuje da postoji greška na kraju fajla i neće da je otvori, proveri da li si lepo exportovao animaciju.

Pozdrav.



Banned - Not available
 
Odgovor na temu

dragancesu
subotica

Član broj: 38340
Poruke: 2189
*.232.eunet.yu.



+73 Profil

icon Re: .GIF animacija ne radi na svim racunarima ?18.01.2005. u 17:05 - pre 234 meseci
Ne znam sta ce ti drugi reci. I kod mene isto. Zavrti se jednom i stane. A kad skinem i pogledam u ACDSEE vrti li se vrti. Znam da je razlog firewall program, konkretno AtGuard. Sve to na win 98.

Pomozite Micro$oftu u borbi protiv piraterije, poklonite prijatelju Linux
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: .GIF animacija ne radi na svim racunarima ?

[ Pregleda: 5476 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.