Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pogledajte sajt radjen u flash tehnologiji- web dizajn studio Vranje

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Pogledajte sajt radjen u flash tehnologiji- web dizajn studio Vranje

Strane: 1 2

[ Pregleda: 9132 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DakST
Dalibor Stanojkovic
Vranje

Član broj: 44610
Poruke: 42
62.108.97.*

Sajt: www.onodenje.com


Profil

icon Pogledajte sajt radjen u flash tehnologiji- web dizajn studio Vranje10.01.2005. u 16:33 - pre 233 meseci
Bavimo se izradom internet prezentacija, multimedijalnih prezentacija firmi, CD-vizit karica i koristimo sve napredne alate u izradi istih.

Kritike su dobrodosle, kako pozitivne tako i negativne.

Svoje kritike mozete upiati i u knjizi gostiju na nasem sajtu.
www.websada.com
 
Odgovor na temu

MileG

Član broj: 28981
Poruke: 997



+7 Profil

icon Re: Pogledajte sajt radjen u flash tehnologiji- web dizajn studio Vranje10.01.2005. u 20:22 - pre 233 meseci
Joj brate :o) sareni li se, sareni. Ti ko da si ovde isprobao sve sto znas i sto si nasao na netu. Bez ukusa ali sa puno truda. Najbolje pokusaj ponovo ali imaj mjeru.
 
Odgovor na temu

Zero-Cool
Novi Sad

Član broj: 38821
Poruke: 144
*.ftn.ns.ac.yu.



Profil

icon Re: Pogledajte sajt radjen u flash tehnologiji- web dizajn studio Vranje10.01.2005. u 22:51 - pre 233 meseci
Pazi ovako sto se tice flash-a necu nista da komentarisem jer u osnovi je jako dobro, ali neki ljudi bi me podrzali a neki ne u tome sto bi ti rekao o flash-u.

Nego ono sto je bitnije a to je celokupan izgled tvoje stranice.
Di bre nadje da pored flash-a stavis reklamne banner-e i jos da mi se ukljuci horizontalni scroll.

Prva i osnovna stvar kod web designa je nikako nemojte dozvoliti da vam se pojavi horizontalni scroll na stranici.
Moj predlog:

Napravi plain HTML stranicu (uvodnu) gde ce se nalaziti reklamni banneri i onaj tekstic da ako ljudi nemaj flash player da ga mogu skinuti. i jedno lepo dizjnirano borderless dugmence sa rolloverom koje ce otvarati prozor u kojem se loaduje tvoja stranica u flahu.

Ja mislim da je to idealno resenje.I jos samo jedna zamerka izbaci onu crnu boju daj sajtu malo vedrine.

Ipak cu malo prokomentarisati i flash jer sam sve negativno rekao u tekstu iznad pa sad i malo hvale (ali samo malo) svidja mi se tvoj rad (u flash-u) jest da je malko saren za flash tj ima jako puno razlicitih boja ali je lepo osmisljen i jako mi se svidja.
Mess with the best die like a rest!!!
 
Odgovor na temu

borstale
Zoran Stanković
nezaposlen
Bor

Član broj: 16298
Poruke: 651
*.dial.InfoSky.Net.

Jabber: borstale@elitesecurity.org


+2 Profil

icon Re: Pogledajte sajt radjen u flash tehnologiji- web dizajn studio Vranje10.01.2005. u 23:05 - pre 233 meseci
Meni se svidja. Nikakav horizontal scrol mi se nije pojavio, a što se banera tiče - sigurno ima opravdanih razloga za njih .

gone with the wind?
glupavi Balkanac
A joint a day
 
Odgovor na temu

dragancesu
subotica

Član broj: 38340
Poruke: 2189
*.voban.co.yu.



+73 Profil

icon Re: Pogledajte sajt radjen u flash tehnologiji- web dizajn studio Vranje11.01.2005. u 12:41 - pre 233 meseci
Fino uradjeno, ali ako bas trazis kritike

Portfolio - prvi link ti ne radi

Cenovnik - mozda da izbacis ono main menu, obzirom da ti je sve ostalo
na srpskom, a i opis ponude je malo cudan, "sajt sa desetak linkova",
da li tu mislis na stranice?

A sto se tice flash-a to ti ide od misa...


Pomozite Micro$oftu u borbi protiv piraterije, poklonite prijatelju Linux
 
Odgovor na temu

DakST
Dalibor Stanojkovic
Vranje

Član broj: 44610
Poruke: 42
62.108.97.*

Sajt: www.onodenje.com


Profil

icon Re: Pogledajte sajt radjen u flash tehnologiji- web dizajn studio Vranje11.01.2005. u 14:31 - pre 233 meseci
Hvala na kritikama i sugestijama,sve pozitivne i negativne su dobrodosle.
Posebno se zahvaljujem na zamerki u vezi "main menu".
Vidi se da posetioci uvek uoce ono sto ne valja.
Pozdrav!


 
Odgovor na temu

borstale
Zoran Stanković
nezaposlen
Bor

Član broj: 16298
Poruke: 651
*.blueisp.co.yu.

Jabber: borstale@elitesecurity.org


+2 Profil

icon Re: Pogledajte sajt radjen u flash tehnologiji- web dizajn studio Vranje13.01.2005. u 09:32 - pre 233 meseci
Proveri dir u kome držiš zezalice, meni je norton 2005 prijavio potencijalnu opasnost. Nažalost, obrisao sam to što mi je prijavio, pa mi je tek onda palo napamet da te upozorim a sad se ne sećam o čemu se tačno radi.
gone with the wind?
glupavi Balkanac
A joint a day
 
Odgovor na temu

borstale
Zoran Stanković
nezaposlen
Bor

Član broj: 16298
Poruke: 651
*.blueisp.co.yu.

Jabber: borstale@elitesecurity.org


+2 Profil

icon Re: Pogledajte sajt radjen u flash tehnologiji- web dizajn studio Vranje13.01.2005. u 13:05 - pre 233 meseci
Osim toga, knjiga gostiju izgleda ne radi kako treba. Upisao sam se pre neki dan, a ne vidim svoj post medju ostalima.
gone with the wind?
glupavi Balkanac
A joint a day
 
Odgovor na temu

DakST
Dalibor Stanojkovic
Vranje

Član broj: 44610
Poruke: 42
*.ptt.yu.

Sajt: www.onodenje.com


Profil

icon Re: Pogledajte sajt radjen u flash tehnologiji- web dizajn studio Vranje13.01.2005. u 16:14 - pre 233 meseci
Citat:
borstale: Osim toga, knjiga gostiju izgleda ne radi kako treba. Upisao sam se pre neki dan, a ne vidim svoj post medju ostalima.


Pokusaj ponovo, sigurno radi ( vrsili smo neke izmene - srpski jezik ).
A sto se tice prvog,procesljao sam taj dir i cini mi se da je sve u redu.

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

bluesman

Član broj: 4505
Poruke: 1895
*.104.EUnet.yu.



+1 Profil

icon Re: Pogledajte sajt radjen u flash tehnologiji- web dizajn studio Vranje13.01.2005. u 16:45 - pre 233 meseci
Ako mogu ja jedan komentar posle duze vremena:

pokupio si sve dzidza-bidze koje god si mogao da nadjes na webu i stavio na jedan sajt:

- splash page (enter site)
- brojac
- casovnik i datum
- animacije
...

Ovo sve sto si odradio ne samo da moze nego i mora bez flasha. Zasto terati ljude da ucitavaju flash samo da bi culi tvoj izbor muzike - sve ostalo je kao da nisi u flashu.

Pri tom imas i konceptualnih i dizajnerskih gresaka.

Sorry ako zvuci grubo, ne zelim to, zelim samo da ti skrenem paznju na greske.
Goran Pilipović fka bluesman
 
Odgovor na temu

dragancesu
subotica

Član broj: 38340
Poruke: 2189
*.voban.co.yu.



+73 Profil

icon Re: Pogledajte sajt radjen u flash tehnologiji- web dizajn studio Vranje14.01.2005. u 07:24 - pre 233 meseci
Slazem se sa prethodnim komentarom. Ali posto oces da radis treba te kritikovati.

Uvodni ekran se obicno radi malo drugacije, napravis jednu malu flash animaciju, vrtis neko slovo ili znak sa starog sajta, i ispod napises nesto kao, Ako ovo ne vidite onda skinite Flash... kad nadjem gde je to jako lepo uradjeno poslacu ti link, ima dosta

Skini beline oko sajta

Skini brojac

Posto je tekst kod "o nama, usluge,..." grafika nema razloga da se ne vide nasa slova

Cenovnik: ono "padajuci meni" je stvarno biser, napisi "ponuda", dovoljno je

Sta ce ti stara verzija?


Pomozite Micro$oftu u borbi protiv piraterije, poklonite prijatelju Linux
 
Odgovor na temu

DakST
Dalibor Stanojkovic
Vranje

Član broj: 44610
Poruke: 42
*.ptt.yu.

Sajt: www.onodenje.com


Profil

icon Re: Pogledajte sajt radjen u flash tehnologiji- web dizajn studio Vranje14.01.2005. u 10:13 - pre 233 meseci
OK. Ko radi taj i gresi.Sto da skinem brojac??
O uvodnom ekranu sa malom flash animacijom sam razmisljao i ja , ali mislim da je to previse.
A sto se tice stare verzije sajta nju cu da skinem jer stvarno je "STARA".

 
Odgovor na temu

dragancesu
subotica

Član broj: 38340
Poruke: 2189
*.voban.co.yu.



+73 Profil

icon Re: Pogledajte sajt radjen u flash tehnologiji- web dizajn studio Vranje14.01.2005. u 10:44 - pre 233 meseci
Za uvodni ekran ekran pogledaj

its.co.yu
code-computers.co.yu
bazdar.co.yu

bez pretenzije da se kaze koji je najbolji, ali cisto neke ideje

Pomozite Micro$oftu u borbi protiv piraterije, poklonite prijatelju Linux
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Pogledajte sajt radjen u flash tehnologiji- web dizajn studio Vranje14.01.2005. u 23:06 - pre 233 meseci
A sto ovako usitni slova... Pa ovdje pomaze samo jaka dioptrija ili monitor od 21''!
Osim sitnih slova meni se svidja!

Yolja
 
Odgovor na temu

Zikka
Zika Jovic
Dublin

Član broj: 29076
Poruke: 677
*.vdial.verat.net.

ICQ: 270814588


+1 Profil

icon Re: Pogledajte sajt radjen u flash tehnologiji- web dizajn studio Vranje14.01.2005. u 23:18 - pre 233 meseci
Nije lose ispalo.
Don't Worry Be happy!
 
Odgovor na temu

mordor
Vladimir Cvetic
/dev/null

Član broj: 2797
Poruke: 420
*.beotel.net.

Jabber: cvele@default.co.yu
Sajt: www.knowbies.com


Profil

icon Re: Pogledajte sajt radjen u flash tehnologiji- web dizajn studio Vranje15.01.2005. u 17:12 - pre 233 meseci
ko je bese trazio definiciju kica?? :)

 
Odgovor na temu

Nikola Denić
Nikola Denić
Nis/Bgd

Član broj: 6571
Poruke: 1231
*.bitsyu.net.

ICQ: 42376797
Sajt: www.nixa.co.yu


Profil

icon Re: Pogledajte sajt radjen u flash tehnologiji- web dizajn studio Vranje16.01.2005. u 11:28 - pre 233 meseci
bolja rec je prototip
ITSolutions - najeftiniji DialUp internet [ dialup flat za samo 275 dinara ]
 
Odgovor na temu

dragancesu
subotica

Član broj: 38340
Poruke: 2189
*.voban.co.yu.



+73 Profil

icon Re: Pogledajte sajt radjen u flash tehnologiji- web dizajn studio Vranje17.01.2005. u 07:32 - pre 233 meseci
Za naslovnu stranu pogledaj http://www.dr100ic.co.yu
znao sam da se moze detektovati da li ima flash na racunaru ali nisam nasao primer,
sad ga i ti imas a uz to mozes da posaljes komentar jer je i taj sajt dat da se pogleda kao i tvoj

Pomozite Micro$oftu u borbi protiv piraterije, poklonite prijatelju Linux
 
Odgovor na temu

DakST
Dalibor Stanojkovic
Vranje

Član broj: 44610
Poruke: 42
62.108.97.*

Sajt: www.onodenje.com


Profil

icon Re: Pogledajte sajt radjen u flash tehnologiji- web dizajn studio Vranje17.01.2005. u 14:23 - pre 233 meseci
Citat:
dragancesu: Za naslovnu stranu pogledaj http://www.dr100ic.co.yu
znao sam da se moze detektovati da li ima flash na racunaru ali nisam nasao primer,
sad ga i ti imas a uz to mozes da posaljes komentar jer je i taj sajt dat da se pogleda kao i tvoj


Svidja mi se naslovna strana i detekcija flash_a,zamerka-dugo ucitavanje.
Lepo je osmisljen.
 
Odgovor na temu

anon21796

Član broj: 21796
Poruke: 135
*.bankerinter.net.



Profil

icon Re: Pogledajte sajt radjen u flash tehnologiji- web dizajn studio Vranje26.02.2005. u 17:13 - pre 232 meseci
Sajt je nekako, hm, pa boje su mi malo retro, a i nekako mi je nepregledan, sve bode oci redom ? Nista se ne odvaja, kao pijaca je...

Ali su ti cene prihvatljive... :)
Mnogo sarenila samo :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Pogledajte sajt radjen u flash tehnologiji- web dizajn studio Vranje

Strane: 1 2

[ Pregleda: 9132 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.