Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

PTT KDS net Sumice/Konjarnik/Mirijevo... :(

[es] :: ISP :: PTT KDS net Sumice/Konjarnik/Mirijevo... :(

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 21568 | Odgovora: 54 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sylvester
Beograd

Član broj: 14212
Poruke: 449
*.yubc.net.



+17 Profil

icon PTT KDS net Sumice/Konjarnik/Mirijevo... :(08.01.2005. u 22:24 - pre 234 meseci
Pozdrav ljudovi...

Elem... da ne duzim... Ima li iko BILO KAKVU info kada bi na ovom podrucju (bivsa Telefonkablova mreza) PTT mogao da pusti net... Znam da planiraju, ali pola godine vec govore 'do kraja meseca' :( Prosli put kad sam ih zvao rekose SIGURNO (ma da......) do Nove godine (2005. :))... Zna li neko nesto vise o ovome?

edit: Primam njihov tv/fm signal od 1.9.2004. a od 2000. do tad sam primao signal Telefonkabla...
 
Odgovor na temu

sandro3k

Član broj: 20545
Poruke: 13
*.blueisp.co.yu.



Profil

icon Re: PTT KDS net Sumice/Konjarnik/Mirijevo... :(11.01.2005. u 18:41 - pre 234 meseci
to i meni pricaju svaki put kad ih nazovem... bice sledeci mesec, samo sto nije, nazovite za 7 dana, nemam imformacije zovite sutra...
U svakom slucaju bice jer su ga fakticki pustili do sumica... sto podrazumeva da cemo i mi uskoro dobiti ;)
 
Odgovor na temu

Sylvester
Beograd

Član broj: 14212
Poruke: 449
*.yubc.net.



+17 Profil

icon Re: PTT KDS net Sumice/Konjarnik/Mirijevo... :(11.01.2005. u 19:32 - pre 234 meseci
Kako to mislis - pustili do Sumica!? Pa ja sam u Sumicama i nemam njihov net... Znam samo da su ga pustili okolo Slavije...
 
Odgovor na temu

sandro3k

Član broj: 20545
Poruke: 13
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: PTT KDS net Sumice/Konjarnik/Mirijevo... :(11.01.2005. u 20:09 - pre 234 meseci
okolo slavije... (pokrili su skoro ceo centar, a ne samo slaviju)...
pogledaj trougao tih ulica na mapi grada pa ces videti sta znaci to okolo slavije, koliko sam video daleko su otisli od slavije...
Pustili skoro do sumica..., ne bukvalno do sumica.
 
Odgovor na temu

Sylvester
Beograd

Član broj: 14212
Poruke: 449
*.yubc.net.



+17 Profil

icon Re: PTT KDS net Sumice/Konjarnik/Mirijevo... :(11.01.2005. u 21:55 - pre 234 meseci
Pa ja koliko vidim pusten je do Autokomande... A to je jos uvek oko 2.5 km od Sumica, zar ne :)
Drugo, mreza koja obuhvata Sumice, Konjarnik, jos neki deo Zvezdare i Mirijevo je jednosmerna... :(
 
Odgovor na temu

sandro3k

Član broj: 20545
Poruke: 13
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: PTT KDS net Sumice/Konjarnik/Mirijevo... :(11.01.2005. u 22:12 - pre 234 meseci
ma valjda ce biti nesto cekamo vec 100 godina...
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.dialup.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: PTT KDS net Sumice/Konjarnik/Mirijevo... :(12.01.2005. u 12:16 - pre 234 meseci
Ja sam iz Mirijeva i potpuno sam se pomirio sa tim da cable net necu imati nikada,posto nam ga obecavaju jos od 1999 godine kada smo bili Telefonkabl.Ako za 6 godina nisu uspeli da ga uvedu,sumnjam da ce i za jos 6...
tako da aDSL rules...
 
Odgovor na temu

DemianTheCracker

Član broj: 35570
Poruke: 45
*.216.eunet.yu.



Profil

icon Re: PTT KDS net Sumice/Konjarnik/Mirijevo... :(16.01.2005. u 15:00 - pre 234 meseci
he pa meni isto to pricaju mada mi je skoro njihov operater, onako nervozan, rekao da nema vajde od kabl. net-a dok se signal ne popravi posto je signal ocajan...to znaci da prvo treba da promene sve te pojacivace (ili sta vec) pa onda da puste net..inace za ADSL nema nade u Mirijevu posto u toj centrali Telekom nije instalirao opremu iako je to trenutno naj modernija centrala..recimo na Konjarniku je ta ista oprema instalirana ??

e da u Mirijevu se nemojte nadati ni bezicnom internetu osim ako nemate jednooo 100000,00 din u keshu da

ae pozzZZ
 
Odgovor na temu

sandro3k

Član broj: 20545
Poruke: 13
*.blueisp.co.yu.



Profil

icon Re: PTT KDS net Sumice/Konjarnik/Mirijevo... :(17.01.2005. u 10:32 - pre 234 meseci
Evo 19.1 menjaju staru opremu, pojacavaju signale.
I rekli su da ce biti iskljucenja i po par sati od 00-24 (bicemo bez kanala)...
Mozda ga uskoro i dobijemo ;)
Sto je najgore na onom njihovom jadnom sajtu nikad nikakvo obavestenje.
 
Odgovor na temu

DemianTheCracker

Član broj: 35570
Poruke: 45
*.135.eunet.yu.



Profil

icon Re: PTT KDS net Sumice/Konjarnik/Mirijevo... :(19.01.2005. u 17:40 - pre 234 meseci
hahahha

evo bas gledam rezultat tog '' osavremenjivanja'' mreze i mogu reci da je slika LOSIJA ! od one pre tih navodno RADOVA

bolje je da nista ne diraju

ne znam zasto su uopste preuzimali mrezu koji moj a inace se uzasavam kad pojedini pljuju SBB hahahah pa PTT je jos 99' god preuzimao mreze i obecavao sve i svasta pa nikom nista tj. ZABOLE IH BAS


ae pozzZZ
 
Odgovor na temu

Sylvester
Beograd

Član broj: 14212
Poruke: 449
*.yubc.net.



+17 Profil

icon Re: PTT KDS net Sumice/Konjarnik/Mirijevo... :(19.01.2005. u 19:37 - pre 234 meseci
Hej, pa pazite... TKB mreza je bila jednosmerna, a sada su ugradjeni dvosmerni elementi (pojacavaci i kojekakve dzidzabidze). Ne znam zasto ovo rade osim ako planiraju da pustaju net, jer za net je preduslov dvosmerna mreza, isn't it? Zvao sam ih nedavno par puta i od operatera koji tamo rade nikakve informacije nisam uspeo da dobijem. U svakom slucaju mozemo da se nadamo netu u dogledno vreme, iako zbog dosadasnjeg laganja i obmanjivanja korisnika da ce net pustiti "do kraja meseca" zasluzuju da im niko ne placa ni racune, a kamo li net...

Pozdrav
 
Odgovor na temu

lancia
Srbija - Beograd

Član broj: 31068
Poruke: 1320
*.vdial.verat.net.

Sajt: www.skystar2info.com


Profil

icon Re: PTT KDS net Sumice/Konjarnik/Mirijevo... :(21.01.2005. u 01:29 - pre 234 meseci
Citat:
DemianTheCracker:inace za ADSL nema nade u Mirijevu posto u toj centrali Telekom nije instalirao opremu iako je to trenutno naj modernija centrala..recimo na Konjarniku je ta ista oprema instalirana


Jesi li siguran da mirijevska centrala nema opremu koja moze podrzi ADSL .........??





 
Odgovor na temu

DemianTheCracker

Član broj: 35570
Poruke: 45
*.8.EUnet.yu.



Profil

icon Re: PTT KDS net Sumice/Konjarnik/Mirijevo... :(21.01.2005. u 18:48 - pre 234 meseci
covece kakve dzidzabidze sta pricas alo !!!

nema nikakvih uredjaja ...jedino sto su radili to je da su prikljucili one ne prikljucene na mrezu a signal cak nisu ni pojacali..inace PTT se bavi distribucijom kanala bez ikakvog standarda i bilo chega s'tim u vezi a PRETPLATU PLACAMO KAO DA SVE IMAMO tj. izgleda da se u PTT-u Beograd svodi na Tosin Bunar




DA SIGURAN SAM DA MIRIJEVSKA CENTRALA NEMA OPREMU INACE TAMO RADI NAJ NAJ VECA BAGRA OD SVIH U PTT-U !!!

TAKODJE TO TI MOGU POTVRDITI I PROVAJDERI KOJI NUDE ADSL --JEDNOSTAVNO NIJE NA SPISKU CHAK NI SA OGRANICENIM BROJEM LINIJA

ae pozzZZ
 
Odgovor na temu

lancia
Srbija - Beograd

Član broj: 31068
Poruke: 1320
*.verat.net.

Sajt: www.skystar2info.com


Profil

icon Re: PTT KDS net Sumice/Konjarnik/Mirijevo... :(22.01.2005. u 14:58 - pre 234 meseci
Bas tako centrala mirijevo za sada nema mogucnost da da tehnicki podrzi ADSL...................kao rade na tome...............??





 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.dialup.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: PTT KDS net Sumice/Konjarnik/Mirijevo... :(22.01.2005. u 16:15 - pre 234 meseci
ja vise ne znam cemu da se nadam posto sam iz Mirijeva,da li cable net-u ili ADSL-u ili pak nekom entuzijasti koji ce postaviti accses point za wireless...
nije mi jasno kako ljudi ne iskoriste to trziste ipak Mirijevo ima oko 80000 stanovnika a nema alternativu dial up-u
 
Odgovor na temu

lancia
Srbija - Beograd

Član broj: 31068
Poruke: 1320
*.vdial.verat.net.

Sajt: www.skystar2info.com


Profil

icon Re: PTT KDS net Sumice/Konjarnik/Mirijevo... :(22.01.2005. u 18:49 - pre 234 meseci
@Stefano ja sam iz mirijeva...............i imam ISDN.................ali ipak cekam na ADSL i ako sam prezadovoljan sa ISDN-om.............................. samo me sa njim racuni kolju...................





 
Odgovor na temu

DemianTheCracker

Član broj: 35570
Poruke: 45
*.33.EUnet.yu.



Profil

icon Re: PTT KDS net Sumice/Konjarnik/Mirijevo... :(23.01.2005. u 13:13 - pre 234 meseci
he

ISDN pa to e prevazidjeno bre ODAVNO !! inace upecao si se sa ISDN-om pitam babakuranu kako ces da preneses tu liniju ako se recimo preselish??

a drugo poklonio si lopovima tvoj broj i jos im za taj poklon platio oko 7000,00 din??
neverovatno !! to isto s***** koje sebe zove ISDN kosta u ''njihovoj lijepoj'' oko 1kune

raspitaj se koliko na '' crno'' vredi sad taj tvoj bivsi broj

INACE BEZICNI NET POCINJE NA PROLECE REKAO SAM TO GORE VEC... ALI CE BITI POPRILICNA INVESTICIJA ... JOS MALO PA CE KOSTATI KOLIKO I DVOSMERNI SATELITSKI NET ??!! RASPITAJTE SE U VERATU ZA DETALJE


ae pozzZZ
 
Odgovor na temu

DemianTheCracker

Član broj: 35570
Poruke: 45
*.33.EUnet.yu.



Profil

icon Re: PTT KDS net Sumice/Konjarnik/Mirijevo... :(23.01.2005. u 13:17 - pre 234 meseci
e da

a kad se vec pominje trziste ??!!!

pa kako ne razumete da je NAJ NAJ VECA ZARADA NA DIAL-UP KONEKCIJI BRE ???

jos kad vam s' vremena na vreme uvale dialer ma divota bre !! niko se u srbiji ovoj jebenoj nije zapitao kako to da ti medjunarodni brojevi posle nekoliko dana NE POSTOJE ??!! a KOME SE ONDA PLACA RACUN U INOSTRANSTVU ??!! KAD NEPOSTOJI VLASNIK BROJA ??!! DA NIJE MOZDA N.N. LICU AHAHAHAHAHAH


tztztz

ae pozzZZ
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: PTT KDS net Sumice/Konjarnik/Mirijevo... :(23.01.2005. u 14:19 - pre 234 meseci
@demian sta bezicni net u Mirijevu?
 
Odgovor na temu

lancia
Srbija - Beograd

Član broj: 31068
Poruke: 1320
*.verat.net.

Sajt: www.skystar2info.com


Profil

icon Re: PTT KDS net Sumice/Konjarnik/Mirijevo... :(23.01.2005. u 18:40 - pre 234 meseci
Citat:
DemianTheCracker: he

ISDN pa to e prevazidjeno bre ODAVNO !! inace upecao si se sa ISDN-om pitam babakuranu kako ces da preneses tu liniju ako se recimo preselish??

a drugo poklonio si lopovima tvoj broj i jos im za taj poklon platio oko 7000,00 din??
neverovatno !! to isto s***** koje sebe zove ISDN kosta u ''njihovoj lijepoj'' oko 1kune

raspitaj se koliko na '' crno'' vredi sad taj tvoj bivsi broj

INACE BEZICNI NET POCINJE NA PROLECE REKAO SAM TO GORE VEC... ALI CE BITI POPRILICNA INVESTICIJA ... JOS MALO PA CE KOSTATI KOLIKO I DVOSMERNI SATELITSKI NET ??!! RASPITAJTE SE U VERATU ZA DETALJE


ae pozzZZ

Samo da ti kazem pre toga sam imao pcm i kada sam dobio ISDN preporodio sam se,......................





 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: PTT KDS net Sumice/Konjarnik/Mirijevo... :(

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 21568 | Odgovora: 54 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.