Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Radovi članova ES

[es] :: Muzička produkcija :: Radovi članova ES
(TOP topic, by ton_majstor)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 173404 | Odgovora: 701 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SashaNBG
Novi Beograd

Član broj: 70482
Poruke: 150
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Radovi članova ES19.10.2005. u 10:43 - pre 224 meseci
> 1. Time Zone Pt.1
>
> Kroz ovu stvar se provaljuje ko su nam muzicki idoli :)


Prvo da kazem da me stvar jako podseca na neku koju sam cuo, ali ne mogu da se setim na koju, a tom utisku doprinosi i ona nestandardna ali zanimljiva podela u glavnoj temi na 3 i 5 delova (pattern-a). Ajde napisi ako nije problem na koga ste se to ugledali prilikom rada na ovoj temi.

Generalno, stvar moze da bude super ako se uradi do kraja i remiksuje. A sto se tice kvaliteta demo verzije, stvar zvuci jako loshe i slusalac verovatno ne moze da stekne neki pozitivan utisak jer sve shushti i transponuje (posebno strings). Preporucio bih svima da snimate NAJMANJE u 112 Kbps 44100 Hz, jer sve ispod toga zvuci loshe i tako kvarite svoje delo! Kud 900 KB tu jos i 200-300.

Jos samo jedan savet, ritam je mnogo jednostavan, nema pozadinskih zvukova nego samo 3-4 jednostavne trake, popravi to jer ritam mnogo doprinosi opstem utisku.




> 2. The Inspace (http://www.geocities.com/yueroticshop/the_inspace_demo.mp3)
>
> Stvar nije jos provucena kroz efekte niti je radjen mastering (cak ni vol nije svuda kako treba :() ali kontate poentu...
>

Kako ko! :) Ja bash i nisam skontao, pa mi se u toj stvari svidja samo ritam koji je stvarno odlican, kao da si usemplovao neki ili koristio gotov loop, a? Ja nikad ne koristim loop-ove nego sam napravim svaku notu u ritam sekciji itd. tako da mi bez masteringa teme zvuce malo praznjivakve u odnosu na ovo sto sam cuo ovde. Ako si radio sam, kako si dobio tako nekako bogat zvuk? Meni jedino to fali da provalim pa da mi stvari zvuce super.

A onaj glas koji se stalno ponavlja, bas nekako iritira i ne bih preporucio da ide toliko dugo, nego samo mozda 8x da se cuje i da ide drugi deo. Malo mi lici na jednu staru stvar od Skutera ali to je cisto mala asocijacija.

Da zakljucim, prvu stvar zavrshi i ladno mozes da je stavis na CD, a ovaj drugi loop trebas da dopunis necim i malo da skratis onaj glas jer bas nekako smeta.

Pozdrav!





[Ovu poruku je menjao SashaNBG dana 19.10.2005. u 11:47 GMT+1]
 
Odgovor na temu

SashaNBG
Novi Beograd

Član broj: 70482
Poruke: 150
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Radovi članova ES19.10.2005. u 10:46 - pre 224 meseci
Evo i druge moje stvarcice... nisam hteo da je predstavljam dok je malo ne sredim, zato i ne kacim sve sto imam jer je to sve uradjeno cisto da imam podsetnik sta trebam da napravim kad mi se ukaze prilika.


Demo2
1.1 MB, 112 Kbps, 44100 Hz, stereo. Skidajte, vredi cuti!

http://projectz.bravehost.com/SashaErceg2.wav

Znaci kao i sve sto radim, apsolutno svaku notu sam postavio sam, znaci ne koristim loop-ove za ritam i slicno nego ih sam pravim, zato mozda fali malo dubine ali poenta je da se cuje da umem da napravim dosta komplikovanu ritam liniju i zaplet. :)

Stvar je u nekom melodicnom Goa fazonu, ima celu pricu od pocetka pa do razrade, i taj deo je dovoljan da cujete o cemu se radi. Pustite da ide nekoliko puta, a slusajte na dobrim slusalicama sa ekvilajzerom za pojacanje bass-a.

I javite utiske!
 
Odgovor na temu

The Mask AE
The Mask AE
Internet

Član broj: 68922
Poruke: 18
194.106.165.*



Profil

icon Re: Radovi članova ES19.10.2005. u 13:08 - pre 224 meseci
Stvar je pravljena bez uticaja na bilo koju drugu STVAR.
Idoli... Pa mislim da je ocigledno da se JM Jarre umesao u nase mozgitje )) mislim lik je lud i genije je... Ima tu jos malo primesa svega ali nije kopiranje...
Stvar je uradjena do kraja a mix je u toku
Hmmm za beat... Beat je dobar ali u ovom isechku i nema nekih tripova...
Beat od inspejsa je radjen sa .909 ne znam odakle ti ideja da je gotov loop jer to onda nije moja stvar (ili da li je). Kod ove stvari mi se samo beat i nije svidjao

I MOLIM TE ALI MOLIM TE NE POREDI MOJE STVARI SA SKUTEROM OR WHATEVER
Your Own Personal Jesus
 
Odgovor na temu

The Mask AE
The Mask AE
Internet

Član broj: 68922
Poruke: 18
194.106.165.*



Profil

icon Re: Radovi članova ES19.10.2005. u 13:14 - pre 224 meseci
"Da zakljucim, prvu stvar zavrshi i ladno mozes da je stavis na CD"

Kakav bre CD pa zivis u Srbiji... I da imam produkciju koja apsolutno rula ne znam gde bi to slao... Ovde ti bato prolazi Nada Mamula (ko god da je ta zena ali gledao sam reklamu i zena ima 500 godina kao Marko Kraljevitj)
Your Own Personal Jesus
 
Odgovor na temu

The Mask AE
The Mask AE
Internet

Član broj: 68922
Poruke: 18
194.106.165.*



Profil

icon Re: Radovi članova ES19.10.2005. u 13:27 - pre 224 meseci
Ovu tvoju stvar ne mogu da komentarisem jer nisam u tim vodama...
Zvuk od 1 do 5 = 3
Mnogo mi zvuchi kao nemachki trance onaj najgori ali nije skroz to...
To sto pricash o kreiranju svakog zvuka... Ubacio si arp na neku osrednju masinu i to je to nije to pravljenje zvuka...

"a slusajte na dobrim slusalicama sa ekvilajzerom za pojacanje bass-a."
Ovo sam ti prosli put rekao da mi nije jasno...
Evo shto...
Nema dobrih slushalica, ili cyber sith lord monitora
Morash da napravish stvar koja je produkcijski dobra pa ce se ona chuti na svakom sistemu dobro...
Kada preslushavash tvoju stvar (renderovanu) ne ukljuchuj EQ u winampu nikakav jer dzaba ti bass boost kada generalno stvar nema bass ako kontash...
Bolja solucija ti je da stvar slushash u windows media player-u jer winamp daje izoblichenje zvuka i na prazno

PS. Svaku rechenicu koju sam do sada napisao na ovom forumu sam uputio jer zelim da ljudi koji misle slichno kao ja progresuju... To shto oshtro kritikujem sve znachi f***ing fix it and it will sound better...


[Ovu poruku je menjao The Mask AE dana 19.10.2005. u 14:29 GMT+1]
Your Own Personal Jesus
 
Odgovor na temu

SashaNBG
Novi Beograd

Član broj: 70482
Poruke: 150
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Radovi članova ES19.10.2005. u 21:25 - pre 224 meseci
> Pa mislim da je ocigledno da se JM Jarre umesao u nase mozgitje

Hteo sam to da kazem ali nisam bio siguran. OK, ali gledaj da budes sto originalniji. Ja mrzim kad mi neka stvar lici na neku drugu, odmah je bacam, a desavalo mi se mnogo puta da uradim nesto i posle nekoliko meseci ili godina cujem neki jako slican deo neke stvari koja se vrti na MTV-ju. :) Onda lepo lupim DEL i ode sve.. kako da dokazem da sam prvi to ja napravio...


> Beat od inspejsa je radjen sa .909 ne znam odakle ti ideja da je gotov loop
>

Pa zvuci mnogo dobro iako ima mnogo shushtanja, primeti se da nije radjen na kompu. Znaci imas TB909? Meni bas tako nesto treba. :)


> I MOLIM TE ALI MOLIM TE NE POREDI MOJE STVARI SA SKUTEROM OR WHATEVER
>

OK, SORRY! Zvucalo mi poznato ali i ja mrzim da mi neka muzika lici na neku poznatu pa rekoh mozda nije lose da ti napomenem.



> Kakav bre CD pa zivis u Srbiji... I da imam produkciju koja apsolutno rula ne znam gde bi to slao...
>

Pa bar danas mozes sam da izdas svoj CD! Kad moze Nada Mamula hahaha!!.. onda mozemo i mi! :)



> Ovu tvoju stvar ne mogu da komentarisem jer nisam u tim vodama...
> Mnogo mi zvuchi kao nemachki trance onaj najgori ali nije skroz to...

Pa dobro, ukusi su razliciti, zato ja necu da kazem da ne valja to sto neko drugi radi jer je to subjektivno. Onaj ko slusa tu vrstu muzike, verovatno bi rekao nesto pozitivno. Meni se tu ne svidja jedino zvuk jer ne zvuci onako kako hocu nego nekako jednostavno. Pa cuo si razliku izmedju tvog 909 i obicnog sempla sa PC-ja.. smesno.


> To sto pricash o kreiranju svakog zvuka... Ubacio si arp na neku osrednju masinu i to je to nije to pravljenje zvuka...
>

Ne razumem.. sta je onda za tebe pravljenje zvuka? Vidi, NE KORISTIM nikakve loop-ove niti arpegio niti bilo sta sto kompjuter sam radi! Svaki zvuk sam podesim preko gomile filtera i napravim da zvuci koliko toliko dobro na kompu, mada nikad nisam zadovoljan. Takodje i svaku notu upisem licno i nije obicno jedno-isto.. nego uvek ima nekih malih promena da ne bude monotono.


> Morash da napravish stvar koja je produkcijski dobra pa ce se ona chuti na svakom sistemu dobro...
>

Pa rekao sam na pocetku da ja nemam mogucnosti da pravim neku produkciju na kompu niti zelim da se bakcem sa 100 gluposti dok ne dobijem nesto opet priblizno onome sto hocu. Zato da bi slusalac mogao da cuje kako to zvuci meni kad pravim tu muziku, preporucim da uzme slusalice i pojaca bas. Znam da je bolje kad ne moras nista da podesavas, ali lako je tebi kad imas opremu, ali probaj sam da napravis ritam na kompu koji ce zvucati kao studijski, ima da se namucis i nikad nece biti kao u studiju.


Imam jos neke stvari koje ne bih kacio ovako nesredjene ali treba mi dosta vremena da ih sredim, pa se mozda ipak odlucim da okacim jos neke. Imam i neke u tvom fazonu, mislim da cu to sledece okaciti na net.

A gde su ostali muzichari? :) AJde sta vi radite, saljite radove da i vas malo kritikujemo! :)

 
Odgovor na temu

The Mask AE
The Mask AE
Internet

Član broj: 68922
Poruke: 18
*.yu1.net.



Profil

icon Re: Radovi članova ES19.10.2005. u 21:53 - pre 224 meseci
"ali lako je tebi kad imas opremu, ali probaj sam da napravis ritam na kompu koji ce zvucati kao studijski, ima da se namucis i nikad nece biti kao u studiju."

Mozda te ovo zachudi do daske ali inspejs ritam je radjen na software-u.
A shto se tiche studija moj studio ti je trenutno komp.
Your Own Personal Jesus
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
213.244.203.*



+7 Profil

icon Re: Radovi članova ES19.10.2005. u 22:27 - pre 224 meseci
E,
evo malo i ja da se pohvalim sa mojom muzichkom kreacijom.Ovo shto je 'okacheno' je inache najkrace shto sam dosad odradeo na kompu.Sve shto radim,radim pomocu Reason-a i 'S.Fordza V sevn'.

Reason koristim za bas i bubanj i sve ostalo,osim gitare koju sam odsviram tako shto iz Winamp-a pustim 'exportovani' drum 'n bass(kasnije mixovan u forgeu)i snimam kroz forge -> new -> record -> remote ->

Otkrice: Winamp je mnogo dobar metronom!!!
PS: Led u zamrivachu....

Znachi,....
da bi se dobilo ovako neshto,korishtjeno je sledetje:

-Ja
-Moje slushke
-Komp. sa budjavom chetvorokanalnom C-Mediom
-RIZ HI-FI sa ZK zvuchnicima
-Reason 3.0
-Sound Forge 7
-Adobe Audition 1.5
-Winamp(kao shegrt)
-IBANEZ GRX140
-KORG AX1G(prodao ga pre neki dan,dobar ali mnogo mi bio nezan nekako)

Adobe Audition nisam koristio ranije,tek pre nekih 10-tak dana probam da se poigram sa njim i sa ovom pjesmichicom i userem ga malo(32-bit. sound experiment)pa ga kao popravim i to je sad ok.Neshto je winamp tripovao sa nekim pikovima posle Adobe-a,ali sad je kao .... dobro.U principu,ova stvar je jedna od veselijih ima ih josh 9,one su odradjene do kraja,sve su instrumentali jer imam glas kao zaprljani kuler na grafichkoj,ovde se dvoumim da ubacim i neki solo ili neka 'fijukanja' sa dzitrom ali kao i ne treba.....

Inache sve shto radim i komponujem izlazi 'directly from my mind',znachi nema tudjih ritmova,semplova itd,itd,i tako sve od pojave prvog Reasona.

Josh i da napomenem da ova pjesmichica treba da se propusti kroz neki EQ,jer mi visoki,kao i niski(znachi,fali malo neshto 'mid-range freq')nisu quite good.Izabrao sam bash nju jer je najkraca od svih koje sam odradeo.Sve ostale su oko 7-10 minuta.

Pa,hteo bih da chujem vashe mishljenje.

HEADBANG!

http://musicmaster.goranche.net/zambezi.mp3
 
Odgovor na temu

SashaNBG
Novi Beograd

Član broj: 70482
Poruke: 150
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Radovi članova ES19.10.2005. u 23:05 - pre 224 meseci
Za: musicmaster-a:

Nisi napisao koliki je fajl da znamo sta da ocekujemo.. evo ovaj put cu ja da napisem da je fajl velicine 3.2 MB! Bilo bi dobro da napravis manje fajlove cisto da cujemo o cemu se radi, a ne da nas mrzi da skidamo po 15 minuta. Najbolje odseci neke delove i povezi one bitne, i snimi u 112 Kbps, 44100 Hz.

A mogao bi da odslusas poslate stvari pa da das neku kritiku!

UTISCI: Ne slusam tu vrstu muzike ali znam da procenim kvalitet, tako da, mogu ti reci - svaka cast! Naravno, fali studijska produkcija ali stvar ima sve sto treba, i ladno moze da prodje na MTV-ju uz ostalu muziku tog zanra. Na temu nemam primedbi, sve je dobro uradjeno, mada ni tebi zvuk nije bash sjajan, tacno fali produkcija. Zanimaju me i ostale stvari koje si radio, ali gledaj da ne budu preko 1 MB kad ih kacis. Sta da kazem, idi u studio i uradi to za trziste!


Za The Mask AE:
> Mozda te ovo zachudi do daske ali inspejs ritam je radjen na software-u.
>

Koji software? Zvuci dosta dobro i pored losheg snimka, kao da je nesto sa CD-a. Bilo bi lepo da napises nacin na koji si dobio tako nekako pun zvuk, ja na FLP ne mogu to da dobijem.


Za sve:

Usput, evo jos jedne stvarcice, ovoga puta u DNB fazonu, zanimljiv lagani instrumental, primamljiv na prvo slusanje - svidelo se svakome kome sam pustio.

--------
IZMENJENO: http://projectz.bravehost.com/SashaErceg3.wav

Sorry, samo umesto 2 na kraju ide 3!
-------

Fajl je oko 725 KB. Od opreme sam koristio AC97 sound makinu :) i stari FLP.

Muzika shushti i ima noise clip-ove ali ne mogu i nju da sredjujem, a i nije poenta kvalitet zvuka nego da se pokaze sta ko ume da uradi.


[Ovu poruku je menjao SashaNBG dana 20.10.2005. u 11:03 GMT+1]
 
Odgovor na temu

The Mask AE
The Mask AE
Internet

Član broj: 68922
Poruke: 18
*.yu1.net.



Profil

icon Re: Radovi članova ES20.10.2005. u 00:40 - pre 224 meseci
SashaBG postavio si vetj jednom taj link grrrrrrrrrr!!!
Your Own Personal Jesus
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
213.244.203.*



+7 Profil

icon Re: Radovi članova ES20.10.2005. u 16:17 - pre 224 meseci
@SashaNBG

Sorry about the file size!

Ja nisam na dial-up konekciji tako da sam skroz zaboravio na tu muku.Mada na nekih 5 kb/s transfera ti treba mozda i manje od 7-8 minuta za 3 mega,ali nema veze,sorry josh jedared.

Shto se tiche kvaliteta snimka.....vrlo dobro znam da sa onim sa chim radim ne mogu 'nabiti' odgovarajucu jachinu signala,treba mi mnogo vishe hardvera nego shto imam.Drago mi je da ti se svidja aranzman i ostalo,ali kao shto i rekoh,igrao sam se sa Adobe Auditionom i jednaostavno nestadoshe 'srednjaci'.Shta sam hteo sa njim tada......nebitno,naravno imam posebno 'exportovanu' i gitaru i bubanj i bas tako da nije problem da to vratim kako je i bilo(nadam se da svi ljudi koji komponuju i produciraju chuvaju sve semplove,rifove i sl.koje kasnije spajaju ili shta vec)Shto se tiche sjajnog zvuka,tjecao me moj Korg.Procesor je sasvim OK.Ali ja i moje farbetine tipa ala Korn + Fear Factory ,ne vidosmo lebac od nj.Tako da,ete gu josh 'edan faktor.


Studio...hmmmm....Razmishljao sam o tome...ali koji ce bubnjar da zadovolji moje potrebe?Ja cu ti reci - NIJEDAN.
Mogu ja to da snimim negde,gde se to radi profesionalno,i shta posle kada nemam vremena za uvezbavanje sa ostatkom ljudi,svirke i 'sjajni' ton majstori.
By the way.... Heavy metal + Serbia = No Money + Low Time ..... tako da ce mi ovo ostati hobi,koji ako budem iskoristio nekad za shushku,iskoristio sam,ako ne boze moj,ostacu ponosan na sebe,i tako.




Kada sam rekao da su ostale stvari neshto duze,skroz sam zaboravio na svoje prvo mezimche
http://musicmaster.goranche.net/not_perfect.mp3 - 4.5 mb

A ovo je isechak te pesme od nekih 876 kila.
http://musicmaster.goranche.net/not_perfect_piece.mp3

Ako izuzmemo dosta shuma i nedostatak visokih freq. mozemo primetiti da se dobosh zeshtje gubi,jel' da?

No,nekako se mora startovati,kaj ne?







[Ovu poruku je menjao musicmaster dana 20.10.2005. u 17:19 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Ni ten ichi ryu

Član broj: 4489
Poruke: 2043
*.dsl.snfc21.pacbell.net.



+1 Profil

icon Re: Radovi članova ES20.10.2005. u 20:11 - pre 224 meseci
musicmaster, ako se zanemari produkcija, ovo zvuci fenomenalno! Vise mi se dopada prvo mezimce nego zambezi.

Ako te ne mrzi i ako ti konekcija dopusta, postuj nesto u malo vecoj rezoluciji.
FBzP
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
213.244.203.*



+7 Profil

icon Re: Radovi članova ES20.10.2005. u 21:28 - pre 224 meseci
@Ni ten ichi ryu

Hvala puno,zaista mi je drago da ti se svidja,a mogu ti reci da ako zaista zanemarish produkciju,dok nisam sklopio ceo aranzman i odsvirao sve to ukomponovano......nije lako.
Druga gitara i nije neka muka,tek tako da pesma ima neshto.Ritam gitara je moj domen i tu najvishe paznje posvecujem,shto je i dobro a i ne.
Kada se uzme u obzir da je stvar radjena na Reason v1.0 i SFSForgeu 5 sa integrisanom 2 kanalnom VIA zvuchnom na celeronu 850mhz i 128 rama,odlichno je!

Moje mezimche ce biti re-makeovano sa malo drugachijom 'masterizacijom' i zvuchace bolje i od ovoga:

http://musicmaster.goranche.net/the_engine.mp3 - 7.5 mb

The_engine mi se kao bash,bash svidja i mislim da trash muzika koju radim ne moze da se isproducira neshto mnogo bolje od ovoga(pomocu stapa i kanapa) a primeticete da tu fali vokal,recimo neki zenski vokal.....
...isto kao i na ovoj : http://musicmaster.goranche.net/nova_wave.mp3 pjesmichici koja je,eto,skoro kao the_engine,7 mb.

nova_wave je u sushtini josh uvek eksperiment i razni EQ filteri treba da porade josh malo na njoj,mada mislim da je za demonstraciju spremna.

Pa,ko hoce neka skida,ko ima dial-up,shta da mu kazem i ja ga imam kuci!





[Ovu poruku je menjao musicmaster dana 20.10.2005. u 22:37 GMT+1]
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Radovi članova ES21.10.2005. u 08:14 - pre 224 meseci
Musticmaster... ideja je dobra, realizacija šugava...

Prosto mi je žao što si u Zaječaru, radio bih ovako nešto. Pravi izazov...

Ahmmm. Radiš u Veratu? Onda dial-up i nije presudan.

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
213.244.203.*



+7 Profil

icon Re: Radovi članova ES21.10.2005. u 16:00 - pre 224 meseci
'Chika' ton_majstore pa zashto bash shugava.... :( ....
BOlje da si rek'o,nije dobra ili moglo je mnooogo,mnooogoo,mnoooogoo bolje!
(zez.naravno)

Zaista je lepo kada neko tako iskusan k'o ti pohvali nechiju ideju,u ovom sluchaju moju....
..i stvarno ne znam koliko je moguce napraviti neshto,neki demo-snimak pomocu najobichnije c-medie,a da ne zvuchi shugavo,jel' da?Sve u svemu,nadam se da cu za josh jedno 25-30 godina imati neki podrum od 30-40 kvadrata,pod zemljom(da ne bi smetao komshijama,jel'te :)) )gde ce biti sve potrebno za jedan fini studio.

A do tad cu se truditi da bude shto manje shugavo.


 
Odgovor na temu

totte
di Montecemolo
yu

Član broj: 39131
Poruke: 6
82.117.203.*

Sajt: www.seesmusic.cjb.net


Profil

icon Re: Radovi članova ES04.11.2005. u 22:21 - pre 223 meseci
Ljudi, molim vas preslusajta muziku sa ovog sajta i recite mi vase misljenje.
http://www.seesmusic.cjb.net/
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon VAŽNO SAOPŠTENJE!14.11.2005. u 10:44 - pre 223 meseci
Poštovane kolege i ostali muzikanti...

Otvoren je e-mail nalog na yahoo.com, na kome ćemo moći kačiti fajlove, razmenjivati legalno softver i uopšteno, prevazići ograničenje ES-a od 200 Kb attachmenta, kao i prebukirane sajtove za upload!

Ako želite da sarađujete, zatražite od mene ili moderatora preko PP password za taj nalog. Na taj način ćemo donekle sprečiti zlonamerne da nam sruše koncepciju! Nadam se...

Kada se već nađete tamo, upišite se lepo, sa relevantnim podacima u adress book, kreirajte svoj folder, radite šta hoćete, ali poštujte ostale i pazite na higijenu.

Zadržavam pravo da uređujem sa kolegama moderatorima taj primitivni "BBS", a ako neko hoće da mi pomogne, hvala unapred, dobrodošao je!

All credits goes to: http://www.elitesecurity.org/korisnik/profil/kompozitor, koji mi je dao ovu ideju!

Hvala Vam i molim Vas da se tamo pristojno ponašate i da nam to mesto bude udoban kutak. Naravno, i dalje ćemo se gledati i čitati ovde na ES, jer ovaj mailbox nije njegova zamena, već ekstenzija!

Za početak, toliko!

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

kompozitor

Član broj: 72733
Poruke: 504
80.74.166.*



Profil

icon Re: Radovi članova ES14.11.2005. u 16:13 - pre 223 meseci
@ton_majsor ,

poslao sam ti pp .

Pozdrav ...
Apsolutni subjektivizam !
 
Odgovor na temu

Nikola Krivokapic
Beograd

Član broj: 7267
Poruke: 49
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Radovi članova ES17.11.2005. u 03:44 - pre 223 meseci
ovo su neki od mojih radova,kopirajte cjeli url u novi prozor pa downloadujte jer neshto nije u redu sa ovim prikazom:

http://krivi.mixthemix.dj/mixes/krivi-recollections(preview).mp3

http://krivi.mixthemix.dj/mixes/Krivi%20-%20Dreams%20(sample).mp3

moj homepage: http://krivi.on.neobee.net

pozdrav

VANDIT
 
Odgovor na temu

R A V E N
Mirza Beglerović Raven
Tuzla

Član broj: 36142
Poruke: 1629
as54-tz1.dlp185.bih.net.ba.

Sajt: NietzscheSource.Org


+101 Profil

icon Re: Radovi članova ES23.11.2005. u 15:02 - pre 223 meseci
Evo,Krivi,sad sam poslušao ova četiri samplea sa tvoje stranice i mogu ti reći da pravo "opasno" zvuče i da imaju odličnu "prođu"!!!
 
Odgovor na temu

[es] :: Muzička produkcija :: Radovi članova ES
(TOP topic, by ton_majstor)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 173404 | Odgovora: 701 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.