Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

sony dsc v1 punjac

[es] :: Digitalni fotoaparati :: sony dsc v1 punjac

[ Pregleda: 3648 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dostanov

Član broj: 978
Poruke: 148
*.vdial.verat.net.

Jabber: dostanov@elitesecurity.org


Profil

icon sony dsc v1 punjac02.01.2005. u 23:21 - pre 235 meseci
gde moze kod nas da se kupi punac za gore pomenuti foto?
ako bih jos mogao da nadjem i usb i av kablove, bilo bi super.

hvala unapred.
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: sony dsc v1 punjac03.01.2005. u 03:50 - pre 235 meseci
Svu dodanu opremu mozes da kupis kod zastupnika ili preko neke od trgovina koje prodaju Sony uredjaje.

Pre svega, trebao bi da se obratis trgovcu od koga si kupio uredjaj.

Sam punjac bi mogao i da se napravi ali nije preporucljivo. Uredjaj previse kosta a bi eksprimentisao tako da je najbolje a kupis nov, onaj koji proizvodjac preporucuje za baterije koje koristi tvj uredjaj.

USB kabal mozes da kupis u bilo kojoj trgovini jer su oni standardni. Doduse ima ih vise vrsta pa je najbolje da utvrdis koji ti tacno treba da ne kupujes pogresan.

AV kabl verovatno mozes i sam da napravis. Ne znam kakav je AV prikljucak za tu kameru ali je verovatno standardan pa je lako naci konektor.

Inace i FireWire kabal je takodje standardan a vazi preporuka kao i za USB da proveris tacno kakav ti treba jer imaju dve vrste FireWire prikljucaka.
 
Odgovor na temu

markonik

Član broj: 36439
Poruke: 2
195.252.85.*



Profil

icon Re: sony dsc v1 punjac03.01.2005. u 12:16 - pre 235 meseci
Cao druze i srecna Nova godina!
Cini mi se da je punjac za Sony standardan za aparate sa punjivom Litijum-jonskom baterijom i oznaka mu je AC-LS5.Ne veruhem da bi uspeo da ga sam napravis posto ima cudan neki ulaz u kameru(cetvrtast sa izbocinama sa strane).Mislim da mozes da ga nabavis u Eltim-u ili kod nekod ovlascenog Sony distributera.Za povezivanje sa PC-jem ti treba mini USB-USB koji kosta oko 250 kinti.Manual mozes da skines sa neta a Windows ga glat prepoznaje tako da ti drajveri ne trebaju mada i njih ima na netu.
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: sony dsc v1 punjac

[ Pregleda: 3648 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.