Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Probelm sa prenosom slika digit.aparat-kompjuter???

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Probelm sa prenosom slika digit.aparat-kompjuter???

[ Pregleda: 4189 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

anesi
Simic Nenad
Beograd

Član broj: 22791
Poruke: 11
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Probelm sa prenosom slika digit.aparat-kompjuter???02.01.2005. u 14:50 - pre 234 meseci
Prilikom prebacivanja slika sa aparata (trenutno A95, a prethodno Mercury E450V) slike mi se deformisu, boje promene....

Da li neko zna o cemu se radi....

Kad gledam slike na mem.kartici one si sasvim OK. Problem nastaje samo nakon prenosa slika na komp. Isti problem sam imao i sa prethodnim aparatom...
 
Odgovor na temu

markantz

Član broj: 8338
Poruke: 599
*.dialup.neobee.net.



+3 Profil

icon Re: Probelm sa prenosom slika digit.aparat-kompjuter???02.01.2005. u 20:42 - pre 234 meseci
Devojka je ranije imala slican problem, jednostavno slie "polude" posle nekog vremena. Problem je bio HDD, posle jednog scandisk-a i gomile gresaka na njemu, sve je proradilo kako treba.
 
Odgovor na temu

anesi
Simic Nenad
Beograd

Član broj: 22791
Poruke: 11
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Probelm sa prenosom slika digit.aparat-kompjuter???02.01.2005. u 22:34 - pre 234 meseci
Disk je potpuno OK. Uradio sam kompletno novu instalaciju winXP, na potpuno ciste disk....
Ako je od pomoci, prilikom prebacivanja slika, ekran se ponekad na trenutak ugasi, slika se zamrzne, pa se sve vrati u normalu (samo ekran, ne i monitor)...

Da li je problem u grafickoj, mozda..?

Slike se vide, ali smo boje pulude, zatamni ih, do pola budu crne i sl...

Ploca je Matsonics 8137C, graf. Asus GF4MX440, proc.1800+
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Probelm sa prenosom slika digit.aparat-kompjuter???03.01.2005. u 00:59 - pre 234 meseci
sa matsonic plocama sam imao gomilu problema,najveci je sto nije hteo da radi export video materijala sa HDD-a na kameru.
Vrlo moguce je da ploca ima "udela" u problemu
 
Odgovor na temu

dragancesu
subotica

Član broj: 38340
Poruke: 2189
*.240.EUnet.yu.



+73 Profil

icon Re: Probelm sa prenosom slika digit.aparat-kompjuter???03.01.2005. u 13:33 - pre 234 meseci
Mislim da sam imao slican problem kad sam aparat koristio kao flash drive. N aposlu sam pravio download nekih slika i prebacio na aparat. Kad sam stigao kuci dosta slika je bilo "ostecno".

Kupio sam USB adapter za karticu i nije bilo takvih problema.

Stekao sam utisak da se to desava kad su baterije pri kraju. Kad se slabo napajanje uredjaji znaju da "polude".


Pomozite Micro$oftu u borbi protiv piraterije, poklonite prijatelju Linux
 
Odgovor na temu

anesi
Simic Nenad
Beograd

Član broj: 22791
Poruke: 11
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Probelm sa prenosom slika digit.aparat-kompjuter???27.01.2005. u 20:44 - pre 234 meseci
Imam utisak da je u putanju TV kartica koju imam u racunaru. Kad mi je ukljucen TV, obavezno pri prenosu podataka sa aparata na komp. komp se obavezno resetuje. Kad je ona iskljucena, prebacivanje je moguce.

Ima li neko slicno isklustvo?
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Probelm sa prenosom slika digit.aparat-kompjuter???

[ Pregleda: 4189 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.