Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pitanje u vezi GMail-a

[es] :: Google :: Gmail :: Pitanje u vezi GMail-a

Strane: 1 2

[ Pregleda: 9619 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

srbaja
nekada kblo 45

Član broj: 4671
Poruke: 277



+28 Profil

icon Re: Pitanje u vezi GMail-a28.12.2004. u 20:26 - pre 235 meseci
Citat:
Nabukodonosor: Znam da ima opcija da se podesi Reply-to address u GMail nalogu, ali onda i kada posaljem sa GMail adrese, uvek ce mi odgovor stizati na adresu koju sam tu stavio. A ni to mi ne odgovara.


Mozes da koristis GMail, tacno ovako kako tebi odgovara (da bude jedna Reply-to: adresa kada koristis njihov SMTP i druga kada saljes sa sajta. Ako mi ne verujes predlazem da ti posaljem mail iz Outlook Expressa (koristeci GMail SMTP server), ti kliknes na Reply i odgovori mi stigne na moju @sezampro.yu adresu?

Citat:
pierre: probaj da na gmail webmailu, dakle, prepodesis replay-to adresu i unesi onu od provajdera, pa probaj onda preko gmail smtp-a da saljes i vidi koja adresa stize kao reply-to.


Ovako ne stize nijedna, GMail kada se pristupa direktno SMTP serveru ignorise 'Reply to:' adresu unetu u podesavanjima na GMail sajtu, ali ce uredno prihvatiti Reply adresu ako je dobije od mail klijenta.

A uvek ostaje i najjednostavnije resenje, da na GMailu podesis da se sve poruke koje ti stignu odmah forwarduju na adresu po tvojoj zelji (npr kod lokalnog provajdera) i da pritom zadrzi kopiju. Kad promenis lokalnog provajdera, samo uneses novu adresu na sajtu i teras dalje.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.vdial.verat.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Pitanje u vezi GMail-a28.12.2004. u 20:37 - pre 235 meseci
Ma razumem ja tebe, ali ja bih voleo najprostije resenje na svetu, a koje BTW koriste svi ostali, a to je da kada u polju From izaberem neku adresu, da ta adresa i pise onome kome sam poslao mail, a ne da mi GMail nesto filozofira i stavlja njegovu adresu. Da sam to hteo, sam bih je stavio.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

[es] :: Google :: Gmail :: Pitanje u vezi GMail-a

Strane: 1 2

[ Pregleda: 9619 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.