Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Preporuka za kupovinu TV-a (flat ili ne?) - obrazložite Vaše preporuke...

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Preporuka za kupovinu TV-a (flat ili ne?) - obrazložite Vaše preporuke...

[ Pregleda: 8443 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

miličić.marko
Miličić Marko
Novi Sad

Član broj: 12598
Poruke: 346
*.242.EUnet.yu.

Sajt: milicicmarko.blogspot.com


+1 Profil

icon Preporuka za kupovinu TV-a (flat ili ne?) - obrazložite Vaše preporuke...16.12.2004. u 09:47 - pre 235 meseci
Odlucio sam se za "kopernikus" televizore, ali me interesuje sta preporucujete
1. 72 cm ne flat
2. 63 cm flat

obrazlozite vase preporuke

Hvala

[Ovu poruku je menjao secret dana 16.12.2004. u 14:12 GMT+1]
Skripte iz oblasti računarstva na Srpskom jeziku
kontakt email milicic [tacka] marko [na] gmail [tacka] com

Numizmatička kolekcija:
http://numismaticscollection.blogspot.com/
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.dialup.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Preporuka ya kupovinu TV-a (flat ili ne?)16.12.2004. u 11:40 - pre 235 meseci
U svakom slucaju flat ili "ne flat"(kako ti kazes) gledaj da bude na 100Hz.To je ipak naj bitnije.
 
Odgovor na temu

miličić.marko
Miličić Marko
Novi Sad

Član broj: 12598
Poruke: 346
*.238.EUnet.yu.

Sajt: milicicmarko.blogspot.com


+1 Profil

icon Re: Preporuka za kupovinu TV-a (flat ili ne?) - obrazložite Vaše preporuke...27.12.2004. u 17:05 - pre 235 meseci
Otišao sam u radnju, tamo pažljivo uporedio kvalitret slike i pazario manji ali FLAT TV. Kvalitet je drastično bolji.

PS.
A nije ni toliko veći onaj od 72cm jer mu je vidljivo polje negde oko 68cm (merio sam santimetrom)

Nadam se da će nekom da koristi moje iskustvo!
Skripte iz oblasti računarstva na Srpskom jeziku
kontakt email milicic [tacka] marko [na] gmail [tacka] com

Numizmatička kolekcija:
http://numismaticscollection.blogspot.com/
 
Odgovor na temu

v.e.lj.a

Član broj: 149964
Poruke: 15
*.adsl.beotel.net.



Profil

icon Re: Preporuka za kupovinu TV-a (flat ili ne?) - obrazložite Vaše preporuke...26.06.2007. u 14:02 - pre 204 meseci
zeleo bih da kupim flat televizor za dnevnu sobu.zanima me koja bi mi dijagonala odgovarala za rastojanje od nekih 2 i po do 3 metra.da li je dovoljno da bude na 100Hz.vidim da dosta ljudi kupuje samsungove modele ,ali me zanima kakvi su i kopernikus modeli.nisam se nesto preterano raspitivao za sada pa bi mi dobro dosla
pomoc oko izbora
hvala
 
Odgovor na temu

plusserv
popovic miodrag
pancevo

Član broj: 47123
Poruke: 117
*.dynamic.panet.co.yu.



Profil

icon Re: Preporuka za kupovinu TV-a (flat ili ne?) - obrazložite Vaše preporuke...01.07.2007. u 12:00 - pre 204 meseci
pre par dana sam isao da pomognem bratu da kupi TV,zvao me posto sam TV serviser.odemo u tehnomarket i od svih stotinak ukljucenih televizora na isti program[plazmi,lcd,flat,100Hz,obicni,ravni ...] NAJBOLJU sliku imao je NEO 63cm ekran zaobljeni klasicni crt ekran,koji je u toj klasi i najjeftiniji [16000 dinara].stereo,teletekst,50Hz,turska sasija,ekran? nepoznato nisam otvarao.pitam ga sta mu je najbitnije dizajn?cena?da se pokaze komsijama?ma ne samo dobra slika. i kupimo NEO,bas taj sa police.ne mora biti pravilo,ali uvek usporedi sliku na slican nacin,tj ukljuci vise TV-a,pa i istih modela.konkretno za ovaj neo turska sasija provereno dobar.
 
Odgovor na temu

Majstor Duja
Duic Goran
poljski toalet
Novi Sad

Član broj: 82753
Poruke: 954
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.elektrocentar.com


+17 Profil

icon Re: Preporuka za kupovinu TV-a (flat ili ne?) - obrazložite Vaše preporuke...02.07.2007. u 10:36 - pre 204 meseci
Citat:
v.e.lj.a: zeleo bih da kupim flat televizor za dnevnu sobu.zanima me koja bi mi dijagonala odgovarala za rastojanje od nekih 2 i po do 3 metra.da li je dovoljno da bude na 100Hz.vidim da dosta ljudi kupuje samsungove modele ,ali me zanima kakvi su i kopernikus modeli.nisam se nesto preterano raspitivao za sada pa bi mi dobro dosla
pomoc oko izbora
hvala


Ekran 55cm je OK za 3 metra daljinu a kopernikus je u biti bio dobra firma pa sad sta ti Bog da...

@plusserv: taj TV na polici je radio ko zna koliko, ja ih kupujem za trecinu cene od novog kad ih prodaju i u glavnom
ne rade dugo nakon kupovine ako ga ne servisiras odmah ...tako da....
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Preporuka za kupovinu TV-a (flat ili ne?) - obrazložite Vaše preporuke...

[ Pregleda: 8443 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.