Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potrebni drajveri za Sharp mini Dv kamkorder

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Potrebni drajveri za Sharp mini Dv kamkorder

[ Pregleda: 1823 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

shark 1

Član broj: 41253
Poruke: 2
195.252.106.*



Profil

icon Potrebni drajveri za Sharp mini Dv kamkorder06.12.2004. u 09:37 - pre 235 meseci
Nedavno sam nabavio Sharp mini DV kamkorder VL-Z100s i imam problem kako da je povežem na računar.Nisam dobio instalacioni disk u kompletu a na Webu nema šanse da pronađem.Prilikom instaliranja nemam opciju search the Web, a Xp nema u sebi te drajvere.Povezujem je preko firewire i to je jedina opcija.Ako neko ima taj model ili nešto slično, molim za pomoć.Plaćam za kopiju diska!!!
 
Odgovor na temu

zorg
Beograd

Član broj: 20796
Poruke: 769
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.



+109 Profil

icon Re: Potrebni drajveri za Sharp mini Dv kamkorder25.12.2004. u 00:36 - pre 235 meseci
Mislim sta ce ti drajveri, video prebacujes preko FireWire porta. Pretpostavljam da imas FW karticu i kabl, jer video preko USB-a ne ide. Win je sam prepozna cim je prikacis i ukljucis na VCR. Treba ti jos program za capture videa i 13GB mesta na HD-u (za 1h materijala). WinDV za capture, radi ko zmaj, tezak je oko 80kb i Dzh je ! Posle ga komprimujes u npr mpeg-2 sa TMPGEnc Plus-om i to je to. A mozes ga i sirovog obradjivati (Premiere, Vegas, itd).
Nadam se da sam pomogo.
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Potrebni drajveri za Sharp mini Dv kamkorder

[ Pregleda: 1823 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.