Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ovislink WL-1120 AP

[es] :: Wireless :: Ovislink WL-1120 AP

[ Pregleda: 3147 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

digisatplus
Bgd

Član broj: 21309
Poruke: 348
*.beotel.net.



Profil

icon Ovislink WL-1120 AP04.12.2004. u 21:00 - pre 236 meseci
Zanima me kakav je ovo uredjaj kolika mu je osetljivost u odnosu recimo na d-link DWL-900AP+ , ima li na internetu neki softver sa kojim bi moglo da se vrsi merenje signala sa ovim uredjajem> da li postoji neki sajt sa kojim se povecava snaga emnitovanja itd. Kakva su uopste iskustva .. itd.
 
Odgovor na temu

bukovski
Dragan Blagojevic
Kućni pivar
Banovo pivo
Banovo pivo

Član broj: 29557
Poruke: 1502
62.108.101.*

Jabber: bukovski
Sajt: https://www.instagram.com..


+2 Profil

icon Re: Ovislink WL-1120 AP05.12.2004. u 00:01 - pre 236 meseci
vec imas temu bas tu dwl 900+ ili ovis 1120 pogledaj malo forum. Oni koji ga koriste kazu da je osetljiviji od d-linka i malo jaci. mada su se revisije a i b mogle malo frizirate danas revizija c tesko. ne postoji sajt koji povecava snagu:):):) salim se i ja gresim kad kucam.Sto se tice ovisa nemoj mu pojacavati snagu iako nadjes novi fm neoficijelni jer nista neces postci time bolje kupi bolju antenu bice bolje veruj. E sad negde na ns forumu sam procito da oni imaju novi fw sa ovisa oni ih najvise i koriste. A evo i ponosnog vlasnika(mene) za neki dan istog uredjaja pala mu je cena na 50 evra sto je itekako za te pare najbolji uredjaj. Sve u svemu ne zagluplkuje se mnogo jeftin osetljiv malo manje snage no boze moj tu su nama dobre antenice(TM ili RC)
Najbolje zanatsko pivo posetite: https://www.instagram.com/banovo_pivo/
 
Odgovor na temu

IzzY
Zeljko Dulic
Novi Sad

Član broj: 31345
Poruke: 191
*.metrohive.net.

Sajt: www.nswireless.net


Profil

icon Re: Ovislink WL-1120 AP05.12.2004. u 09:26 - pre 236 meseci
Definitivno se necjesh pokajati. Ima friziranih fw , ali ih ja ne preporuchujem... To je stvarno utaknesh i radi. Shto se tiche merenja signala e tu ti nema pomocji najbolje da se oslonish na ping i na transfer. Kupi njega i ako imash para hyperlink / andrew 24db i nema shta ti necje raditi..garantovano :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Ovislink WL-1120 AP

[ Pregleda: 3147 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.