Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ko ima više informacija o klasteru za IT pri USaid-u?

[es] :: IT događaji :: Ko ima više informacija o klasteru za IT pri USaid-u?

[ Pregleda: 3553 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dragan Varagic
Internet konsultant, P2Internet
Novi Sad

Član broj: 4867
Poruke: 1325
*.nspoint.net.

Sajt: www.draganvaragic.com


+3 Profil

icon Ko ima više informacija o klasteru za IT pri USaid-u?24.11.2004. u 15:38 - pre 235 meseci
U više navrata sam čuo informacije IT o klasteru (između ostalog ima softverskih firmi i za Web razvoj) koji je formiran uz pomoć USaid-a (www.usaid.org.yu). Mislim da je ova organizacija pomogla i formiranje voćarskog klastera i klastera u industriji nameštaja.

Koliko sam čuo, klaster čine vlasnici dosta ozbiljnih firmi, ali ne bih napamet da pišem, više bih voleo da se neko iz ovog klastera javi.
 
Odgovor na temu

miles_davis
Milan Zdravković
Niš

Član broj: 6127
Poruke: 81
213.244.197.*

ICQ: 62215378
Sajt: www.webtopsolutions.net


Profil

icon Re: Ko ima više informacija o klasteru za IT pri USaid-u?27.11.2004. u 22:27 - pre 235 meseci
Klaster je jos uvek u osnivanju, mada USAID vec sada pomaze institucije clanice, uglavnom konsultantskom pomoci. Inace, radi se o SEDP (Serbian Enterprise Development Programme) projektu gore navedene agencije.
Predstavlja zaista najozbiljniji skup srpske softverske industrije koji sam igde video i sto je mozda najvaznije, malo tih firmi je siroko poznato (citaj - malo javnih tendera je dobilo). Javite mi se emailom da bih vam poslao kontakt informacije osobe koja vodi projekat i koja je za sada najodgovornija za pruzanje informacija o aktivnostima klastera.

There is only one chance to make a first impression..
__________________________
www.webtopsolutions.net
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Ko ima više informacija o klasteru za IT pri USaid-u?28.11.2004. u 10:35 - pre 235 meseci
Na okruglom stolu telfora 2004 je između ostalog pričao gospodin iz USAID-a i spomenuo neke klastere, ali pošto je tema priče bila drugačije, nije detaljisao o tome. Tj. pričao je kao da je to već svima poznata stvar.
 
Odgovor na temu

[es] :: IT događaji :: Ko ima više informacija o klasteru za IT pri USaid-u?

[ Pregleda: 3553 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.