Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

VB.net 2003 i gubljenje event-ova

[es] :: .NET :: .NET Desktop razvoj :: VB.net 2003 i gubljenje event-ova

[ Pregleda: 1406 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
*.ptt.yu.

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon VB.net 2003 i gubljenje event-ova23.11.2004. u 13:05 - pre 236 meseci
Imam problem sa aplikacijom koja je pisana u 2002. Po prebacivanju u 2003 i par izmena desava se da posle nekog vremena Form_KeyDown event gubi funciju.
Desava se povremeno, bez obzira na akciju ili trajanje rada u toj formi, ali pravi velike probleme.
Dal se neko vec susretao sa ovakvim necim?
"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: VB.net 2003 i gubljenje event-ova23.11.2004. u 14:11 - pre 236 meseci
Desavalo se meni, obicno na velikim formama sa puno elemenata. U C#-u sam gubio evente, dok je vb.net forma gubila cele elemente, tj element jednostano nestane, ali postoji deklaracija u back codu , pa ako probas da dodas novi element sa tim imenom odbija da ga napravi. Valjda misle da im se ne isplati da prave service pack kad je .net2.0 toliko blizu
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
*.ptt.yu.

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: VB.net 2003 i gubljenje event-ova24.11.2004. u 10:13 - pre 236 meseci
ma dobro to, desava se i takvo nesto,
al ajde pobrises kod pa ponovo ubacis kontrolu pa kacis eventove .....
ma to i nekako ali meni se "otkace" eventovi u run-tajmu, dok radi aplikacija tako da ne znam sta da mu radim. kako spreciti gresku koja ce mozda nastati a mozda i nece. na formi doduse postoji oko 60 kontrola ali forma nije podlozna smanjivanju broja kontrola (niti linija koda)
"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

[es] :: .NET :: .NET Desktop razvoj :: VB.net 2003 i gubljenje event-ova

[ Pregleda: 1406 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.