Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koliko su obimni i jasni kursevi iz fizike i mate na ETF-u?

[es] :: Vodič za učenje :: Koliko su obimni i jasni kursevi iz fizike i mate na ETF-u?

[ Pregleda: 5162 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stale85
Stanislav Antic
Student
Sremčica

Član broj: 6670
Poruke: 120
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Koliko su obimni i jasni kursevi iz fizike i mate na ETF-u?18.11.2004. u 22:13 - pre 236 meseci
Nikog ne mogu da nadjem da mi nesto vise kaze o kursevima o fizici i mati na ETF-u. Mene interesuje kako su oni koncipirani, to jest da li postoji intro o oblasti pre zadataka. Da li posto sam Teslas ima sanse da pratim nastavu iz fizike na ETF-u, mata mi i nije toliki problem.
Ken Thompson has an automobile which he helped design. Unlike most automobiles, it has neither speedometer, nor gas gauge, nor any of the other numerous idiot lights which plague the modern driver. Rather, if the driver makes a mistake, a giant “?” lights up in the center of the dashboard. “The experienced driver,” says Thompson, “will usually know what’s wrong.”
 
Odgovor na temu

Milos Stojanovic
Belgrade

Član broj: 10343
Poruke: 1864
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

ICQ: 282954730
Sajt: www.sietf.org


+7 Profil

icon Re: Koliko su obimni i jasni kursevi iz fizike i mate na ETF-u?18.11.2004. u 22:24 - pre 236 meseci
Znam da je kod nas na smeru (Softversko Inženjerstvo) par ljudi koji su došli iz srednjih tehničkih škola (valjda je to "Teslaš") imali su problema sa fizikom iz dva razloga:
Sva izvođenja koja se rade, rade se preko diferencijalnog računa, koji su u srednjoj samo pomenuli, i drugi, malo ozbiljniji razlog je to što se nisu od početka spremali tako da im je ubrzo sve postalo nejasno.
Na samim predavanjima koja drži profesor ne možeš da očekuješ nekakav intro, jer profesor polazi od toga da se dovoljno toga zna iz srednje škole. Međutim, ako se dovoljno prati na vežbama, uz obavezne konsultacije ako nešto nije jasno (ovo studenti retko praktikuju kolko sam ja mogao da primetim, a ne znam zašto), ne bi trebalo da bude problema sa razumevanjem. Dosta je bitna redovnost u radu, pogotovu sa ovim novim programom, ma kako to teško palo nekome.

ex. trooper
Oh goody... it's my Illudium PU-36 Explosive Space Modulator!
Softversko Inženjerstvo
♪♫♪
 
Odgovor na temu

cicika
Tijana Dojčinović
Software Developer, GroundLink
Zemun

Član broj: 24659
Poruke: 3104
*.dialup.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Koliko su obimni i jasni kursevi iz fizike i mate na ETF-u?19.11.2004. u 00:23 - pre 236 meseci
Pritom na ispitima nikad ne dolaze zadaci sa komplikovanim matematičkim aparatom jer se uzima u obzir da se takav aparat razvija na matematici 2 odnosno na neko drugom kursu matematike.... ja više ne znam kako to ide po novom.
Use The Force!
“Who said anything about slicing you up? I just wanted to carve a little Z on your forehead — nothing serious.”
 
Odgovor na temu

sallle
Sasa Ninkovic
GTECH
Beograd

Član broj: 146
Poruke: 480
*.rcub.bg.ac.yu.

ICQ: 20785904


+4 Profil

icon Re: Koliko su obimni i jasni kursevi iz fizike i mate na ETF-u?23.11.2004. u 20:05 - pre 236 meseci
Na etf-u sve pocinje ispocetka.

Znaci kad krene da ti predaje fiziku, krene od osnovnih stvari.
Predznanje je korisno da bi brze skapirao, ali i ako ga nemas, ako si vredan...
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Koliko su obimni i jasni kursevi iz fizike i mate na ETF-u?

[ Pregleda: 5162 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.