Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MaksNet - ima li iskustava?

[es] :: ISP :: MaksNet - ima li iskustava?

[ Pregleda: 4223 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sammael
Beograd

Član broj: 18211
Poruke: 18
*.yubc.net.



Profil

icon MaksNet - ima li iskustava?17.11.2004. u 22:01 - pre 236 meseci
Pošto mi je dozlogrdilo da čekam kablovski internet ("nema tehničkih mogućnosti") i ADSL ("čeka se nepoznata odluka neimenovanog funkcionera neimenovanog ministarstva"), odlučio sam da prekratim sebi muke i uvedem wireless. Da li neko koristi MaksNet (www.maksnet.org) i kakva su iskustva s njim?
 
Odgovor na temu

legend
Beograd

Član broj: 4393
Poruke: 519
*.yubc.net.

Sajt: www.icb.rs


+1 Profil

icon Re: MaksNet - ima li iskustava?17.11.2004. u 22:18 - pre 236 meseci
ovako...ja imam prijateja koji mi tvrdi da mreza radi zaista ok...sto je najbolje lik koji sve to organizuje jako je predusetljiv i eventualni problemi se resavaju vrlo brzo a i dostupan je uvek na licni mobilni....internet sljaka sasvim ok....e da...dobro je da mozes da probas pre nego sto se odlucis, da vidis kako ti ide, dan-dva....u svakom slucaju moja preporuka...
...da bi ponovo dosli, morate prvo da odete...
http://www.icb.rs
 
Odgovor na temu

Sammael
Beograd

Član broj: 18211
Poruke: 18
*.yubc.net.



Profil

icon Re: MaksNet - ima li iskustava?23.11.2004. u 23:46 - pre 236 meseci
Nabavio sam opremu (od čega AP i antenu od Marka, tj. MaksNeta), montirao... i ne mogu da verujem kako loše radi. Liči da je problem s AP-om, ali mi je deprimirajuće to što sam morao da se konektujem preko dial-up-a samo da bih ovo postovao, jer je preko wireless-a nemoguće.

Hint: NI POD RAZNO nemojte uzimati PheeNet 118g AP. Težak shit.
 
Odgovor na temu

djricky
IT & Network Engineer
AS200305
Beograd

SuperModerator
Član broj: 1046
Poruke: 4042
62.108.108.*

Sajt: https://v6.rs


+225 Profil

icon Re: MaksNet - ima li iskustava?24.11.2004. u 00:47 - pre 236 meseci
jel to marko ima 802.11g AP-ove po beogradu???

jer ako nema... onda si definitvno bacio pare...

netiks + cca 110E = Pheenet WL-118C+
najbolji uredjaj koji sam u zivotu koristio (ispravka, ima jedan bolji: Cisco Aironet 1200 AP)
ali to je vec za mazohiste...

napomena ostalima koji prate... Pheenet WL-118G+ je dobar samo u paru sa jos jednim istim... za neki link i te stvari...ne d'o vam bog srecu da ga montirate u brigde mode... za to imate WAP-154G, mnogo jeftiniji... i mnogo stabilniji...

i jos jednom ponavljam... WAP-011 (malo belo g***o) zaobici, i baciti anatemu na njega,,,
“Choose a job you like, and you will never have to work a day of your life”
“Looking at small advantages prevents great affairs from being accomplished”

"Great power comes with great electricity bills"
"The fact that there's a highway to Hell but only a stairway to Heaven says a lot about
anticipated traffic volume"
"Fate: protects fools, little children, and ships named NCC-1701"
 
Odgovor na temu

Sammael
Beograd

Član broj: 18211
Poruke: 18
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: MaksNet - ima li iskustava?24.11.2004. u 06:59 - pre 236 meseci
Ma, hteo sam da uzmem 118C, ali ga u Netiksu više nema.

Kažeš da je za bridge dovoljan WAP-154G? Interesantno da mi to niko nije pomenuo, ni Marko, ni Netiks...
 
Odgovor na temu

Walker
NBG

Član broj: 2328
Poruke: 642
*.ptt.yu.

Sajt: s667.photobucket.com/albu..


+2 Profil

icon Re: MaksNet - ima li iskustava?24.11.2004. u 09:16 - pre 236 meseci
Citat:
djricky:....... jos jednom ponavljam... WAP-011 (malo belo g***o) zaobici, i baciti anatemu na njega,,,


Ja imam ovo malo belo g***o iz Netixa i mogu ti reci da od maja (tad sam ga uzeo) do danas imao je samo jedan restart. Izgleda da sam naleteo na dobar primerak tako da mi bas izgleda cudno kad se neko zali na njega...
Bob Hodges(Colors):"There's two bulls standing on top of a mountain. The younger one says to the older one: "Hey pop, let's say we run down there and fuck one of them cows". The older one says: "No son. Lets walk down and fuck 'em all"
 
Odgovor na temu

EazyDuzIt
B. Kosa (NBGD)

Član broj: 128175
Poruke: 81
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: MaksNet - ima li iskustava?09.01.2007. u 12:41 - pre 210 meseci
Ne znam kakav je sluchaj sa tvojim AP ali sumnjam da je do maksneta. Lik se stvarno trudi i kvalitet mu je na 1. mestu.
Ja sam na maksu neka 4 meseca i mogu vam reci da sam prezadovoljan. Do sad je bilo par kratkih prekida (do pola sata) ali je uvek tu objashnjenje uzroka i vreme trajanja radova (imamo chat komunikator). Inache brzina je uvek ona koju platish, latencija je niska, nema ogranichenja i nekog smaranja u vezi downloada.
 
Odgovor na temu

Bančilo
Zemun

Član broj: 124656
Poruke: 387
*.maksnet.net.



+33 Profil

icon Re: MaksNet - ima li iskustava?15.01.2007. u 22:16 - pre 210 meseci
Mada je tema dosta stara evo još jedna pohvala za maksnet.
Naime nigde ne postoji nešto što je idealno pa ni internet ali na maksnetu na svako pitanje dobijes odgovor,savet,pomoc i naravno resenje nekog nastalog problema bilo da je 9 ujutro ili u kasne vecernje sate.Marko se stvarno trudi da su mu klijenti zadovoljni,Komunikacija sa maksnet timom uglavno m se odvija preko windows communicatora tako da u vecini slucajeva na komunikatoru može da bude dosta vesela družina počev od Marka pa do ostalih kliljenata. Bolje rečeno provajder sa dušom.
 
Odgovor na temu

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

Član broj: 1510
Poruke: 4132
*.maksnet.net.

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: MaksNet - ima li iskustava?16.01.2007. u 00:57 - pre 210 meseci
Ne znam kakav je MaksNet kada je resavanje problema u pitanju - zato sto za godinu dana nisam imao nikakvih. Ako izuzmemo nekada davno sa sporim DNSom (davno, davno reseno), sve radi kao sat.
JaFreelancer.com
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: MaksNet - ima li iskustava?

[ Pregleda: 4223 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.