Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Download problem

[es] :: Windows mreže :: Download problem

[ Pregleda: 2144 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

afrocuban
Ruben Gonzales
Beograd

Član broj: 2080
Poruke: 341



+1 Profil

icon Download problem15.11.2004. u 21:48 - pre 235 meseci

Bilo koji .exe, .zip, .rar fajl da skinem sa interneta, sa bilo kog compa u mrezi je corrupted nakon pokretanja ("CRC failed...")?!!!? Sta bi to moglo da bude, a nije virus, nigde na netu ne mogu da nadjem...
 
Odgovor na temu

e5944
Rakic Vladimir
Becej

Član broj: 37118
Poruke: 255
*.193.214.82.in-addr.arpa.



Profil

icon Re: Download problem16.11.2004. u 13:45 - pre 235 meseci
Kod našeg, kažem našeg jer mislim na firmu, bivšeg provajdera je postojala caka da kada preteramo sa protokom, plaćali smo samo zakup linka a ne i protok kroz njega, on počne da oštećuje download. Ista situacija kao kod tebe ("CRC ....")
 
Odgovor na temu

afrocuban
Ruben Gonzales
Beograd

Član broj: 2080
Poruke: 341



+1 Profil

icon Download problem17.11.2004. u 06:13 - pre 235 meseci
Hvala ti na odgovoru! Moram da priznam da je i meni tako nesto palo na pamet, ali imajuci u vidu da internet placamo po protoku, malo mi je bizarno izgledalo. Juce pred kraj radnog vremena sam otkrio novi detalj: imam jos jednog usera sa administratorskim ovlascenjima (ostali useri nemaju pravo downloada). Sredjivao sam mu racunar i probao download i radilo je bez problema?! Nisam stigao da se ulogujem sa svojim nalogom (user, pogadjas "administrator") i proverim da li je sve u redu, ali to cu uciniti danas i javiti. Ako download pod mojim userom ne bude i dalje radio, to znaci da ima veze sa mojim nalogom, a za tako nesto prvi put u zivotu cujem, moram da priznam.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

Marcony
Network security inzenjer
Beograd

Član broj: 10486
Poruke: 1853
*.bg.wifi.vline.verat.net.



+18 Profil

icon Re: Download problem17.11.2004. u 13:39 - pre 235 meseci
Imao sam i j atakav problem na Windows-u 2003 Server. Koristio sam ga par dana i obrisao i vratio stari dobri Win2k Server.

Ali...skoro sam opet (ali na drugom kompu) instalirao Windows 2003 server (sa istog cd-a kao i ranije) i radi OK!!!

Pa ti sad vidi sta ti je ciniti.
YU2MP
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: Download problem

[ Pregleda: 2144 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.