Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

izgleda da ovaj forum polako umire...

[es] :: GSM - servisiranje :: izgleda da ovaj forum polako umire...

[ Pregleda: 2647 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mrcina
Radovanac Aleksandar
no_jobs
Banja Luka

Član broj: 10705
Poruke: 937
*.bl.pttrs.net.

ICQ: 271
Sajt: www.flash-gsmservice.com


Profil

icon izgleda da ovaj forum polako umire...04.11.2004. u 18:21 - pre 236 meseci
nema vise pravih serviserskih pitanja,odgovora itd.
pitanja se svode na :kako ubaciti melodiju,slicicu...
daj ljudi malo se aktivirajte...

..:::Mi smo more krvi prolili za Bratstvo i Jedinstvo naših naroda. E nećemo nikome dozvoliti da nam dira ili da nam ruje iznutra, da se ruši to Bratstvo i Jedinstvo:::..


www.flash-gsmservice.com

..:::ko umre u jesen,za njega nema zime!:::..
 
Odgovor na temu

Dejan Matijevic
Saturn

Član broj: 9136
Poruke: 1127
*.net.htnet.hr.



Profil

icon Re: izgleda da ovaj forum polako umire...04.11.2004. u 18:30 - pre 236 meseci
To je stvar moderatora, trebali bi teme premještati u GSM UPOTREBA ili ih brisati ako upozorenja ne vrijede, ovaj forum ima naziv GSM DEKODIRANJE i svi znaju šta to znači.

Ili nek uvedu malo rigoroznije mjere, zabranu pristupa na nekoliko dana kao na gsm.city
***Shark***
 
Odgovor na temu

srdjee

Član broj: 5097
Poruke: 673
*.dialup.sezampro.yu.



+25 Profil

icon Re: izgleda da ovaj forum polako umire...04.11.2004. u 21:45 - pre 236 meseci
Citat:
Dejan Matijevic: To je stvar moderatora, trebali bi teme premještati u GSM UPOTREBA ili ih brisati ako upozorenja ne vrijede, ovaj forum ima naziv GSM DEKODIRANJE i svi znaju šta to znači.

Ili nek uvedu malo rigoroznije mjere, zabranu pristupa na nekoliko dana kao na gsm.city


Upravu si sto se tice moderatora , ali ja sam primetio da vec duze vreme sem legije ne vidim da su drugi moderatori nesto narocito aktivni , bar na ovom forumu
( rispekt )


nije GOTOVO
 
Odgovor na temu

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
*.ptt.yu.



+3 Profil

icon Re: izgleda da ovaj forum polako umire...05.11.2004. u 01:45 - pre 236 meseci
Mozda je nekome pala na pamet briljantna ideja da informacije kostaju pa to pokusava nekako i ovde na forumu da naplati?

Tako da je mozda problem u samim clanovima koji ne dobijaju potrebne informacije vec one tipa "javi se na meil, tel. pogledaj sajt koji ja inace pravim, i td.

Mozda clanovi u saznanju da nema vise korisnih saveta ili odgovora napustaju ili izbegavaju temu pa samim ti kao i u svemu isplivavaju neiskusniji korisnici kojima je dovoljna informacija i o tome gde recimo da nadju melodiju, slicicu itd.

ja licno mislim da je temu najvise iskvarila takozvana rasprava o tome da neki telefone dekodiraju gotovo dzabe i samim tim otimaju "HLEB" onima koji to rade za recimo dosta dobre sumice novca. Po svemu sudeci mozda clanovi treba da promene svoje ponasanje i prikljuce se raspravi uz vise korisnih "JAVNIH" informacija o samom pitanju a ne samo "to kosta" i nista nije dzabe.

Setimo se samo da dekodiranje i nije tako "legalan" posao. Niko ne placa porez drzavi samo zato sto mu je posao "dekoder mobilnih telefona, flešer, itd.

Koga bi vise onda interesovale teme ovog foruma?!?

Hvala na razumevanju!
 
Odgovor na temu

muamer77
remax_77
Bolje ne ZnaTi

Član broj: 26504
Poruke: 51
*.as54.tz.bih.net.ba.



Profil

icon Re: izgleda da ovaj forum polako umire...05.11.2004. u 07:02 - pre 236 meseci
Ovdje je puno nepotrebnih tema koje nikome nisu pomogle i na koje se nisu odgovorile tj. slicice,melodije,itd.Pa brate nek idu u obdaniste da se igraju sa tim.Podrzavam ovu temu da treba nesto napraviti kako treba.
Pozdrav!
Bolje supalj ostati citav zivot nego da te drugi pune svacim.
 
Odgovor na temu

bazolki
Kikinda

Član broj: 24211
Poruke: 399
82.208.201.*



Profil

icon Re: izgleda da ovaj forum polako umire...05.11.2004. u 10:31 - pre 236 meseci
Trebalo bi eliminisati sve koji ovaj forum koriste za razna glupa pitanje o slicicama , melodijama itd....

U POTPUNOSTI PODRZAVAM POSTAVLJENU TEMU !

POZDRAV SVIMA !
Velicina nije u tome da nepadnemo, vec kada padnemo da ustanemo
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: izgleda da ovaj forum polako umire...05.11.2004. u 11:22 - pre 236 meseci
Moderatori imaju zeleno svetlo da izbacuju iz ovog foruma (prebacuju u čekaonicu) sve poruke tog tipa (melodijice itd..).
 
Odgovor na temu

legija
Nezaposlen
Banja Luka

Član broj: 3570
Poruke: 1479
*.proxy.astra-net.com.



+42 Profil

icon Re: izgleda da ovaj forum polako umire...05.11.2004. u 11:28 - pre 236 meseci
Forumi sluze za SLOBODNU razmjenu informacija.

U okvirima pravila, naravno. Ja kao moderator se trudim da odrzim neki nivo, koliko sam u stanju, vi cete procijeniti.
Kad je u pitanju "free" software, pod tim se podrazumijeva ono sto je stvarno free, a ne krekovani/klonirani softweri, za koje su mnogi dali dobru lovu.

Ideja je da ovaj forum pomaze ljudima koji ZIVE od ovog posla u prvom redu.
Hobisti su takodje dobro dosli, nemam nista protiv, ali pitanje je koliko hobisti mogu da daju, u odnosu na to koliko mogu da dobiju.

Svaki clan bi trebao dati neki doprinos, u protivnom, gubi se smisao.

Uzmimo na primjer kolegu X-Cite - on je stvarno uradio puno, dao je FTP, i mnogo clanova ga koristi. Sta daju drugi ? Vecinom nista.

O legalnosti naseg posla nema smisla raspravljati - da je ovo nelegalno, pa valjda bi neko od nas do sada zavrsio u zatvoru ? Dakle, pustite te price o legalnosti, pokusajmo pomagati jedni drugima, ali, bez nanosenja stete.

"Slicice i melodije" premjestamo na drugi forum.

 
Odgovor na temu

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
*.ptt.yu.



+3 Profil

icon Re: izgleda da ovaj forum polako umire...05.11.2004. u 18:01 - pre 236 meseci
Ovde se i donekle razumemo. Slazem se sa Legijom i njegovim konceptom rada ovog posta.
Dobra ti je podela na hobiste i one koji ZIVE od ovoga.
Videcemo, dali hobisti imaju da daju mnogo vise od onoga sto UZIMAJU!
Mozda se necemo razumeti ali hobisti to rade iz ljubavi i radoznalosti prvenstveno dok im izvore finansija donose drugi poslovi. Mozda sam ja ipak prenaglio napadajuci ljude koji misle da se od ovoga mogu izdrzavati ali im se ovog puta izvinjavam i obecavam da ce moje poznavanje materije prvenstveno elektronike doprineti boljem sadrzaju ovog foruma.
Sto se tice "sitnica za ulepsavanje ekrana" sve je vec receno.
Pozdrav!
 
Odgovor na temu

X-Cite
Goran Tadić
Mediacija, Tušmobil
Ljubljana

Član broj: 28706
Poruke: 625
*.dial-up.arnes.si.

Sajt: www.baza-ukradenih-gsm.co..


Profil

icon Re: izgleda da ovaj forum polako umire...05.11.2004. u 22:51 - pre 236 meseci
Pošto ja nisam neki serviser i nemam tih vještina, i u tome sam nov (čak ne radim samo za hljeb nego idem još u školu-dekodiranje mi je dodatno zanimanje), ja nisam znao čime bi drugačije pomogo nego da ponudim ono što mogu - u tom slučaju FTP server... i trudim se na svaki način da pružim to što imam mogućnost.

I ja osjećam da se na ovom forumu u zadnjem vremenu sve manje problema rješava... postavljaju se pitanja na koja ili nema odgovora ili ne odgovara mnogo ljudi. U zadnjem vremenu nekako mi se čini da mnogo nedostaje DrSEMA, koji je uvjek za moj pojam odlično odgovarao na pitanja i njegovim postovima su se odlično uključivali i drugi korisnici foruma.

Teško je npr meni odgovarati kako popraviti neke kvarove kad npr ne znam za neke stvari ni šta znače ni kako funkcijonišu... i bolje da se onda ne blamiram. Isto je i sa ostalim korisnicima, a ima naravno i takih koji svoja znanja žele da ili naplate ili unovče na drugi način (npr... ponesi gsm u servis).

Kad sam primetio ovaj forum (od prilike juna ove godine), učinio mi se super, ali se smanjila prisutnost korisnika koji su ranije više sudjelovali. Čak je i dnevno bilo mnogo više postova nego danas.

Sve u svemu... pomažem koliko mogu i usput molim i ostale da budu prisutni i pomažu koliko mogu. Odgovori koji su kratki i nejasni čini mi se da nisu dovoljni ali nekad je problem što korisnici neznaju ni da postave pravu temu i da opišu problem kako treba... ima tu svega.
Pozdrav
GoGy
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - servisiranje :: izgleda da ovaj forum polako umire...

[ Pregleda: 2647 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.