Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

mozilla 1.7 mi restartuje računar

[es] :: Browseri :: mozilla 1.7 mi restartuje računar

[ Pregleda: 5159 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

borstale
Zoran Stanković
nezaposlen
Bor

Član broj: 16298
Poruke: 651
*.verat.net.

Jabber: borstale@elitesecurity.org


+2 Profil

icon mozilla 1.7 mi restartuje računar04.11.2004. u 10:31 - pre 237 meseci
Skinuo sam najnoviju Mozillu sa NETa, ali mi se stalno restartuje računar kad probam da se negde ulogujem( nema odbrojavanja, ali u pitanju je onih "čuvenih deset sekundi"). Imam i IE6 i sa njim mi se to ne dešava, tako da ne vidim logoku da je u pitanju Bluster...
Iz regedita sam izbrisao sve što ima veze sa mozillom, skenirao računar Nortonom 2003, ponovo instalirao mozillu i opet isto...
Ima li neko ideju koji mu je djavo?

gone with the wind?
glupavi Balkanac
A joint a day
 
Odgovor na temu

borstale
Zoran Stanković
nezaposlen
Bor

Član broj: 16298
Poruke: 651
*.verat.net.

Jabber: borstale@elitesecurity.org


+2 Profil

icon Re: mozilla 1.7 mi restartuje računar04.11.2004. u 17:04 - pre 237 meseci
Ako je potreban još neki podatak, kažite. Inače, pre dva dana sam reinstalirao računar, a pre toga sam samo mozillu koristio...
Imam i ZA, probao sam i sa njegovom reinstalacijom,računajući da grešim u podešavanjima možda, ali mozilla ma ne yebava3%.
P.S. Pošto svi ćute, ima li neki moderator da se javi sa nekom idejom, ili brišite ovu poruku, pa ću opet da uradim formatiranje...
gone with the wind?
glupavi Balkanac
A joint a day
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: mozilla 1.7 mi restartuje računar04.11.2004. u 18:14 - pre 237 meseci
Imam Mozillu 1.7.3 i radi super.

Mada na sajtu ima upozorenje u vezi nove Mozille.

Note: Certain ATI video drivers are not compatible with Mozilla and may lead to crashes. If you are experiencing crashes try getting the latest ATI driver at http://mirror.ati.com/support/driver.html
 
Odgovor na temu

^Damned_Angel^

Član broj: 38878
Poruke: 3
*.as54.ze.bih.net.ba.



Profil

icon Re: mozilla 1.7 mi restartuje računar07.11.2004. u 14:11 - pre 236 meseci
Pozdrav. :)

Ako nisi vec rijesio problem, probat cu da ti pomognem na odredjeni nacin. :)

Ne restartuje ti Mozilla racunar, jer si iste probleme imao i sa IE-om, zar ne. :) Dakle racunar ti se restarta prilikom *izlaska na mrezu*, Dalje, kazes da ti se racunar restarta nakon *10 sekundi* i jedino u sto se moze posumnjati je da si ti (odnosno tvoj PC) zarazem saserom ili blasterom. Rijesenje, odnosno removal, i nije toliko tesko. Dovoljno bi bilo da ukljucis firewall prije izlaska na mrezu. :)

Ali ovo i nije neko rijesenje jer ti je maliciozni element ostao, pa ti jedino mogu preporuciti da promijenis svoj antivirus (jer ga nije prepoznao) ili da ides negdje na online skeniranje. :)

Inace, razmisli i o upotrebi alata poput DeepFreeze - a i recimo Norton Ghosta, koji ti u slucaju neispravnog rada racunala kompletno stanje mogu vratiti za vrlo kratko vrijeme.

Npr. kada ponovo formatiras disk (sada je prekasno, jer mislim da tu ima svega i svacega) instaliraj i DeepFreeze kojim ces zastititi particiju na kojoj ti je OS, a podatke (ili download) naravno mozes snimati na neku drugu pariticu (npr D: ; E: .... itd).

Nadam se da sam pomogao. Pozdrav. :)
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

Član broj: 21153
Poruke: 5499
*.nat-pool.so.sbb.co.yu.



+14 Profil

icon Re: mozilla 1.7 mi restartuje računar07.11.2004. u 19:05 - pre 236 meseci
Pozdrav.

Bez uvrede, ali bi bila mnogo dobra ideja da pročitaš temu pre nego što odgovoriš. I hoćete li više prestati da krivite blaster/sasser za svako neželjeno restartovanje???

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

borstale
Zoran Stanković
nezaposlen
Bor

Član broj: 16298
Poruke: 651
*.verat.net.

Jabber: borstale@elitesecurity.org


+2 Profil

icon Re: mozilla 1.7 mi restartuje računar07.11.2004. u 20:56 - pre 236 meseci
Inače dok pre desetak dana nisam reinstalirao računar koristio sam samo mozillu.Jedino što sam menjao je MODEM ( sa Lucenta sam prešao na Intel), a da ponovim sa IE6 nemam nikakvih problema (osim što me nervira, jer više volim mozillu)
gone with the wind?
glupavi Balkanac
A joint a day
 
Odgovor na temu

^Damned_Angel^

Član broj: 38878
Poruke: 3
*.as54ze.bih.net.ba.



Profil

icon Re: mozilla 1.7 mi restartuje računar08.11.2004. u 15:37 - pre 236 meseci
<pocetak citata>

Pozdrav.

Bez uvrede, ali bi bila mnogo dobra ideja da pročitaš temu pre nego što odgovoriš. I hoćete li više prestati da krivite blaster/sasser za svako neželjeno restartovanje???

<kraj citata>

Pozdrav.

Nema uvrede, ali je to prvo sto mi je palo na pamet, a i ne izgleda toliko nemoguce, zar ne? S druge strane dao sam mu par savjeta za ubuduce, kako bi imao uvijek spreman i zdrav racunar.
 
Odgovor na temu

nemanja.todorovski
Nemanja Todorovski
Administrator

Član broj: 39105
Poruke: 14
212.62.48.*

ICQ: 322424999
Sajt: todor-online.com


Profil

icon Re: mozilla 1.7 mi restartuje računar09.11.2004. u 20:11 - pre 236 meseci
Moj savet bi glasio ... XP + SP2 + Antivirus Kaspersky + Firewall [ne microsoftov, vec Anti-Hack, BlackICE ili recimo Zonealarm] i onda svemu tome pridodas Mozilla FireFox 1.0 koji je upravo danas izasao i mislim da ce ti raditi sve lepo :)
 
Odgovor na temu

^Damned_Angel^

Član broj: 38878
Poruke: 3
*.as54ze.bih.net.ba.



Profil

icon Re: mozilla 1.7 mi restartuje računar10.11.2004. u 05:51 - pre 236 meseci
<pocetak citata>

Inače dok pre desetak dana nisam reinstalirao računar koristio sam samo mozillu.Jedino što sam menjao je MODEM ( sa Lucenta sam prešao na Intel), a da ponovim sa IE6 nemam nikakvih problema (osim što me nervira, jer više volim mozillu)

<kraj citata>

Zorane, zasto ne probas sa nekim drugim internet preglednikom (osim Mozille), ako vec ne volis IE (iskreno, ne volim ga ni ja)? Ako ne mozes naci linkove, oke je, javi mi i ja cu ti naci.

Btw. Mozes li mi reci da li imas instaliran SP2, i koliko imas memorije?

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: mozilla 1.7 mi restartuje računar

[ Pregleda: 5159 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.