Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Program koji izračunava "zauzeće" (koliko svaka komponenta vuče struju) napajanja???

[es] :: Windows aplikacije :: Program koji izračunava "zauzeće" (koliko svaka komponenta vuče struju) napajanja???

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7218 | Odgovora: 30 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bakiman
Branislav Vučić
C:/europe/serbia/belgrade

Član broj: 21588
Poruke: 1538



+2 Profil

icon Re: Program koji izračunava "zauzeće" (koliko svaka komponenta vuče struju) napajanja???31.10.2004. u 17:18 - pre 237 meseci
E ljudi, samo malo, vi odgovarajte kako mislite da treba, A AKO NEŠTO NE RAZUMEM ONDA ĆU TRAŽITI POJAŠNjENjE. OK?

Inače smo (tj. STE) mnogo odstupili od teme, za program koji meni treba niko ne zna, OK, znači da ne postoji, kao što reče jedan lik jednostavno se to softwerski ne može meriti...

Imam JNC 300w (nisam uspeo da uvatim Chiftec 360w iako mi je bila namera...) i zadovoljava potrebe mojih hardwarea, ali ne znam koliko imam slobodnog za eventualni upgrade! Što me živo interesuje.

Popravke, prepravke i pravke

YouTube kanal:
https://www.youtube.com/channel/UCxSBMiROqcdInnr219qMYeg

Instagram stranica:
www.instagram.com/banellones
 
Odgovor na temu

mitar1982

Član broj: 17439
Poruke: 1042
*.ptt.yu.



+2 Profil

icon Re: Program koji izračunava "zauzeće" (koliko svaka komponenta vuče struju) napajanja???31.10.2004. u 17:23 - pre 237 meseci
Ako je JNC u pitanju nikakvi proračuni ti tu ne mogu pomoći. Ako posle dodavanja komponenti primetiš da ti se napajanje mnogo greje, ili imaš problema sa restartovanjem i sl. znači da je vreme za kupovinu nečeg boljeg.
 
Odgovor na temu

cicika
Tijana Dojčinović
Software Developer, GroundLink
Zemun

Član broj: 24659
Poruke: 3104
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Program koji izračunava "zauzeće" (koliko svaka komponenta vuče struju) napajanja???31.10.2004. u 19:11 - pre 237 meseci
@mitar1982
Hvala što si me razumeo.

@Mister Big Time
Hvala što me nisi razumeo. BTW, mislim da se iz sve moje aktivnosti na forumu lepo vidi da nisam takva kakvom si me predstavio.

Molim moderatore da ovo malo ostave dok se ne pročita pa da brišu jer je OT.
Use The Force!
“Who said anything about slicing you up? I just wanted to carve a little Z on your forehead — nothing serious.”
 
Odgovor na temu

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: Program koji izračunava "zauzeće" (koliko svaka komponenta vuče struju) napajanja???31.10.2004. u 21:14 - pre 237 meseci
Citat:
bakiman: Uzgred prilog se ne može skinuti/otvoriti.

Kod mene nema problema, a kod vas ostalih??
Baki kako pokusavas da ga skines/otvoris?
 
Odgovor na temu

bakiman
Branislav Vučić
C:/europe/serbia/belgrade

Član broj: 21588
Poruke: 1538



+2 Profil

icon Re: Program koji izračunava "zauzeće" (koliko svaka komponenta vuče struju) napajanja???31.10.2004. u 21:42 - pre 237 meseci
A BE nisam glup. klik-save a on će meni ...cannot download...from ES
Popravke, prepravke i pravke

YouTube kanal:
https://www.youtube.com/channel/UCxSBMiROqcdInnr219qMYeg

Instagram stranica:
www.instagram.com/banellones
 
Odgovor na temu

cicika
Tijana Dojčinović
Software Developer, GroundLink
Zemun

Član broj: 24659
Poruke: 3104
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Program koji izračunava "zauzeće" (koliko svaka komponenta vuče struju) napajanja???31.10.2004. u 22:02 - pre 237 meseci
I kod mene je OK.
Probaćemo ovako.

Use The Force!
“Who said anything about slicing you up? I just wanted to carve a little Z on your forehead — nothing serious.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

cicika
Tijana Dojčinović
Software Developer, GroundLink
Zemun

Član broj: 24659
Poruke: 3104
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Program koji izračunava "zauzeće" (koliko svaka komponenta vuče struju) napajanja???31.10.2004. u 22:08 - pre 237 meseci
I druga...

Pozdrav, Tijana
Use The Force!
“Who said anything about slicing you up? I just wanted to carve a little Z on your forehead — nothing serious.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

bakiman
Branislav Vučić
C:/europe/serbia/belgrade

Član broj: 21588
Poruke: 1538



+2 Profil

icon Re: Program koji izračunava "zauzeće" (koliko svaka komponenta vuče struju) napajanja???31.10.2004. u 22:17 - pre 237 meseci
Imam neki problem sa downloadom na ESu. Ni ovo neće da downloaduje, al sam te poslušao (use the force!:)) save pic as...

HVALA
Popravke, prepravke i pravke

YouTube kanal:
https://www.youtube.com/channel/UCxSBMiROqcdInnr219qMYeg

Instagram stranica:
www.instagram.com/banellones
 
Odgovor na temu

cicika
Tijana Dojčinović
Software Developer, GroundLink
Zemun

Član broj: 24659
Poruke: 3104
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Program koji izračunava "zauzeće" (koliko svaka komponenta vuče struju) napajanja???31.10.2004. u 22:34 - pre 237 meseci
Eto vidiš... Uvek ima načina...
Use The Force!
“Who said anything about slicing you up? I just wanted to carve a little Z on your forehead — nothing serious.”
 
Odgovor na temu

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: Program koji izračunava "zauzeće" (koliko svaka komponenta vuče struju) napajanja???31.10.2004. u 22:54 - pre 237 meseci
Ili za "high performance system"...
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

bakiman
Branislav Vučić
C:/europe/serbia/belgrade

Član broj: 21588
Poruke: 1538



+2 Profil

icon Re: Program koji izračunava "zauzeće" (koliko svaka komponenta vuče struju) napajanja???01.11.2004. u 23:01 - pre 237 meseci
Pazite ovako, uspeo sam sračunati OD PRILIKE pomoću priloženih template-ova, ali moram znati tačno!

Otvorio sam novu temu (http://www.elitesecurity.org/tema/75923/0#481916) u kojoj se nadam da ću saznati detalje.

PozdraV

zaključavam temu

(zaključana tema (hardlock))


Popravke, prepravke i pravke

YouTube kanal:
https://www.youtube.com/channel/UCxSBMiROqcdInnr219qMYeg

Instagram stranica:
www.instagram.com/banellones
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Program koji izračunava "zauzeće" (koliko svaka komponenta vuče struju) napajanja???

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7218 | Odgovora: 30 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.