Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

flash igrice i forumi

[es] :: PHP :: flash igrice i forumi

[ Pregleda: 2584 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Vuk Nikolić
Vuk Nikolić
Banovo Brdo, Beograd

Član broj: 4895
Poruke: 244
*.beograd-2.tehnicom.net.

ICQ: 42139643
Sajt: www.letva.org


Profil

icon flash igrice i forumi26.10.2004. u 23:08 - pre 236 meseci
pozdrav svima...
clan sam na vise foruma, i neki od njih su poceli da uvode "arkadni" deo... odnosno flash igrice, tako da svi registrovani korisnici mogu da se igraju, beleze se najbolji rezultati itd.. u svakom slucaju novi nacin za trosenje vremena :)

za sad sam primetio da to ima na vBulletin forumima (zvanicni sajt za prosirenje sa igricama je v3arcade.com).

e sad problem je u tome sto ja nemam vBulletin forum, a i ovo prosirenje mogu da skinu samo korisnici koji su platili za forum...

mene interesuje da li je neko od vas to isprobao? (izgleda da su igre, ili taj sistem, sta god, portovani i za ostale forume, mada ja nista pamteno nisam nasao)

najvise me muci u sustini, kako sistem funkcionise. nije mi cilj da "marnem" ideju... vec cisto... eto... zanima me kako radi :)
predpostavljam da flash salje php-u (po zavrsetku igre) ime pokrenute igre, ime korisnika (username), njegov rezultat... pa se to sve smesti u bazu...
takodje predpostavljam da tu ima problema oko autorskih prava oko igrica... mada to je vec druga tema...



 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: flash igrice i forumi

[ Pregleda: 2584 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.