Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem rezanih dvd-ova. Losh firmware ili slab laser? zelim vase misljenje!

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Problem rezanih dvd-ova. Losh firmware ili slab laser? zelim vase misljenje!

[ Pregleda: 3081 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dgojic
dragan gojic
pancevo

Član broj: 19939
Poruke: 375
*.3dnet.co.yu.



+22 Profil

icon Problem rezanih dvd-ova. Losh firmware ili slab laser? zelim vase misljenje!21.10.2004. u 16:38 - pre 237 meseci
Pozdrav svima! Imam dvd Xwave 1100 koji CITA rezane dvd diskove (ne divx), ali sa velikim razlikama u reprodukciji, koje zavise od kvaliteta medija, brzine kojom je snimljen itd. Uglavnom na svakih nekoliko minuta dođe do trzanja slike, pikselizacije itd. Pošto mi se ne menja ovaj uređaj, jer ne pati od idiotskih problema, tipa ''vratanca se ne otvaraju'' kao kod nekih novih uređaja a i nije mi stalo ni do divx reprodukcije, zanima me da li bih nesto dobio eventualnom zamenom lasera? S obzirom da uređaj PREPOZNAJE i PUŠTA rezane dvd-ove kako-tako, što ukazuje da je sa firmwareom sve u redu, da li se reprodukcija moze poboljsati ugradnjom boljeg lasera?

Hvala na odgovorima, sugestijama, misljenjima, iskustvima... Javite se!
 
Odgovor na temu

dgojic
dragan gojic
pancevo

Član broj: 19939
Poruke: 375
*.bisinter.net.



+22 Profil

icon Re: Problem rezanih dvd-ova. Losh firmware ili slab laser? zelim vase misljenje!25.10.2004. u 10:51 - pre 237 meseci
Auh... Pa zar niko nista da prozbori... Ili svima uredjaji rade sjajno...?
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Problem rezanih dvd-ova. Losh firmware ili slab laser? zelim vase misljenje!

[ Pregleda: 3081 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.