Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

BrainWaves, Psihokineza, Telekineza, OOBE, AP...

[es] :: Nauka :: BrainWaves, Psihokineza, Telekineza, OOBE, AP...

Strane: 1 2

[ Pregleda: 18317 | Odgovora: 27 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

grepme84
Ruma, Srbija

Član broj: 14952
Poruke: 101
*.dial-up.arnes.si.



+1 Profil

icon BrainWaves, Psihokineza, Telekineza, OOBE, AP...17.10.2004. u 12:10 - pre 237 meseci
Podrav svima!

Da li je iko ikad probao BrainWave Generator? Da li deluje? E pa deluje!
Tesko je to objasniti u jednom postu ali imate literature na netu i previse.
Ukratko, program generira talase koji uticu na mozak i tako stvaraju razne efekte.
Ja koristim talase za koncentraciju pre ucenja a u poslednej vreme sam probao i druge stvari kao sto su simulator LSDa.Talasi pokusavaju da uticu na vas kao sto to radi LSD.Nisam nikad probao LSD niti cu ikad tako da ne znam da li je zaista isto kao ta droga ali meni vise lici na marihuanu, samo sto nemam suva usta.Ima tu i dosta, dosta drugih stvari koje su jos zanimljivije ali morate da probate sami.

I tako ja trazim informacije i guglam i naletijo sam na jednu veoma zaminljivo stranicu, PsiPog.Sajt se bavi Psihokinezom i Telekinezom. (to je povezano sa psihom, kao sto je i astralna projekcija i neke druge stvari kao sto tu wicca i magije i slicno ali autori sajta sebe dele od tog 'caranja nove ere') Posle par nedelja citanja i istrazivanja, odlucio sam da i sam probam da li mogu da 'nateram' moj Psi da radi i tako sam poceo da citam e-book o Psi-ju i posle da pravim vezbe.Svaki dan po sat vremena vezbao sam moj Psi i mogu vam reci da ima nesto na tome (ne ocekujem da cu moci da micem stvari, jer to se vezba godinama ali siguran sam da to moze svako).Psihokineza i Telekineza mogu da budu opasne po zivot, ako terate vasu psihu previse.Kao sto rece autor knjige, ako ste citav zivot sjedili na kaucu, jeli cips, pusili i gledali TV i odjednom poceli da trcite 10km/dan, mogucnosti su velike da cete da umrete od infarkta ili nesto slicno.Tako je i sa TK i PK.

Sad se opet vracam na Brainwave sajt.
Na download stranicu imate pre-made talase i tamo sam nasao neke talase koji 'olaksavaju' delovanje Psi-ja, Psihokineza, Telekineza a ima i OOBE (Out of body experience) ali morate da vezbate da bi talasi delovali, jer nemozete samo sa slusanjem da dozivite te stvari.

Znam da ima vestica na ovom svetu i znam da se dosta ljudi bavi magijom i slicno ali nikad nisam znao da su PK i TK moguce.Sad sam uveren, jer kako kaze autor knjige, PK i TK se vezbaju, one se ne dobivaju i nisu povezane sa religijom (jer da jesu ne bi poceo da se bavim time, jer sam veliki ali skroman pravoslavni vernik).

Za sve vas skeptike koji ne verujete, probajte sami.Citajte sto vise i imajte strpljenja.Ne mozete preko noci da budete guru.

PsiPog http://www.psipog.net
Brainwave Generator http://www.bwgen.com
Brainwave frequency listing http://www.lunarsight.com/freq.htm

Pored toga, postavljam i par pitanja da diskusija pocne.Nadam se da ce cim vise ljudi da ucestvuje.

Da li imate iskustva sa BWGEN-om, PK, TK, AP ili mozda necim slicnim?
Da li ste probali Brainwave generator?
Sta vi mislite o tome?

[Ovu poruku je menjao Bojan Basic dana 18.10.2004. u 14:55 GMT+1]
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

Član broj: 21153
Poruke: 5499
*.nat-pool.so.sbb.co.yu.



+14 Profil

icon Re: BrainWaves, Psihokineza, Telekineza, OOBE, AP...17.10.2004. u 18:04 - pre 237 meseci
Kao prvo, BWGen NIMALO ne liči na LSD. Dejstvo LSD-a su INTENZIVNE halucinacije koje traju i po 8h, a koje će ti prolaziti kroz glavu narednih 4-5 godina. Nije neprijatno, ali je zato VEOMA SNAŽNO iskustvo. Ipak bih pre preporučio neke pečurke na bazi psilocibina.... A BWgen, istina, donekle podseća na marihuanu. Nakon dužeg izlaganja, prelazi na tatulu..... :)

Ehm... Na ostatak me mrzi sad odgovarati, možda kasnije...

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: BrainWaves, Psihokineza, Telekineza, OOBE, AP...17.10.2004. u 18:19 - pre 237 meseci
Citat:
Sta vi mislite o tome?

Glupost.
Ako stvarno veruješ u to, onda fino batali školu i vežbaj, a kad uvežbaš prijavi se na konkurs
http://www.randi.org/
i lepo uzmeš milionče dolara i bole te uvo.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

grepme84
Ruma, Srbija

Član broj: 14952
Poruke: 101
*.dial-up.arnes.si.



+1 Profil

icon Re: BrainWaves, Psihokineza, Telekineza, OOBE, AP...17.10.2004. u 20:22 - pre 237 meseci
BytEfLUSh: pa bwgen je program, a presetove radis sam.Kazem, nisam nikad probao LSD niti imam nameru ali efekat je interesantan, samo sto brzo prodje.

Marko_L: pa ja do neke mere verujem u sve.Nemoze se sve na svetu objasniti zato treba verovati (kazem, do neke mere) u ono sto nemozes da dokazes.Interesantno je to sve ali je vise kao hobi, skola je ipak preca.Nikad ne bih isao na konkurs.

Znaci, to je sve od ljudi sa nasih prostora.Ja sam mislijo da ima vise zanimanja za takve stvari.
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

Član broj: 21153
Poruke: 5499
*.nat-pool.so.sbb.co.yu.



+14 Profil

icon Re: BrainWaves, Psihokineza, Telekineza, OOBE, AP...17.10.2004. u 21:19 - pre 237 meseci
Ma znam šta je BWGen, već se jedno godinu dana zezam sa njim. Probaj Awaken Mind, najbolji preset. Za poređenje BWGen sa tatulom sam rekao da nakon sat-dva ispred monitora, sa sluškama na ušima, efekat BWGen-a podseća na tatulu...

Misunderstanding, kolko ja kontam...

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

grepme84
Ruma, Srbija

Član broj: 14952
Poruke: 101
*.dial-up.arnes.si.



+1 Profil

icon Re: BrainWaves, Psihokineza, Telekineza, OOBE, AP...18.10.2004. u 13:45 - pre 237 meseci
nismo se onda razumeli,

evo jedan zanimljiv sajt

telekinesis.mine.nu

http://telekinesis.mine.nu/TK/w_media.php

covek se redovno snima i stavlja snimke online, morate pogledati!
 
Odgovor na temu

ksrele
Programer - informatičar
Gold Drink D.O.O. Subotica
Subotica

Član broj: 14253
Poruke: 1642
*.suonline.net.

ICQ: 66444502


+47 Profil

icon Re: BrainWaves, Psihokineza, Telekineza, OOBE, AP...21.10.2004. u 17:03 - pre 237 meseci
Mislio sam da svasta negativno napisem na ovu temu, ali sam se predomislio i odlucio da samo mirno kazem da nemogu sebe da ubedim u TK i PK. BrainWaves su manje-vise OK.
Ali sto se tice Telepatije u to sam delimicno ubedjen da je moguce (ja naravno ne mogu).
Zasto mislim da je ovo moguce?
Kao prvo u mozgu se kroz nervne celije krecu elektricni inpulsi zar ne? E kako se ponasa elektricni provodnik kada se kroz njega propusti nekoliko elek. impulsa? Stvara elek. polje oko sebe i to polje utice na drugi provodnik u njegovoj blizini u kojem se infukuje el. struja analogna onoj u prvom provodniku. Znaci oko coveka se javlja "Elektricno polje" koje utice na drugi mozak koji se nadje u blizini, samo je sada na psihi coveka da "protumaci" tu "indukovanu informaciju" u svom mozgu...
Voleo bi da cujem komentare na moju teoriju.
Inache ne znam pravo objasnjenje Telepatije i voleo bih ovom prilikom da je cujem.
 
Odgovor na temu

srki
Srdjan Mitrovic
Auckland, N.Z.

Član broj: 2237
Poruke: 3654
..chandran.sbs.auckland.ac.nz.



+3 Profil

icon Re: BrainWaves, Psihokineza, Telekineza, OOBE, AP...21.10.2004. u 17:22 - pre 237 meseci
Naravno da postoji telepatija. Ubijete kravu i dobicete telepatiju (tele koje pati) :)

Salu na stranu, ubjedjen sam da je telepatija samo slucaj okolnosti i koincidencija.
 
Odgovor na temu

grepme84
Ruma, Srbija

Član broj: 14952
Poruke: 101
*.dial-up.arnes.si.



+1 Profil

icon Re: BrainWaves, Psihokineza, Telekineza, OOBE, AP...21.10.2004. u 20:37 - pre 237 meseci
telepatija, telekineza, psihokineza, to su sve procesi vizualizacije.

Svako od nas poseduje mogucnost telekineze i telepatije samo sto to treba da se vezba, to nije magija i ne spada s neba, vezba se godinama.

Niko ne zna kako to tacno radi/deluje da bi mogli da postavimo definicju ili cak neke zakone.U tim pojavama nema ogranicenja zato svako razvija te sposobnosti na svoj nacin.

srki: pogresno razmisljas.

ksrele: znaci, telepatija je moguca samo kad su ljudi u blizini? pa sta onda imas od toga

mrzi me sad da pisem ionako ne verujete ali evo vam dve adrese pa sami citajte.

za sve skeptike koji veruju samo u neka dokazivanja, dvojica naucnika sa neznamkog centra su delimicno dokazali *kinezu/telepatiju... http://comp9.psych.cornell.edu/dbem/does_psi_exist.html

i jos jedan sajt instituta koji se bavim *kinezom/telepatijom i slicnim temama... http://www.noetic.org/
 
Odgovor na temu

SBSL

Član broj: 11887
Poruke: 2046
212.200.116.*



Profil

icon Re: BrainWaves, Psihokineza, Telekineza, OOBE, AP...21.10.2004. u 23:43 - pre 237 meseci
Citat:
pa bwgen je program, a presetove radis sam


Jer ovo stvarno neko doziveo ili je to jedna velika "navlakusa" ??

Ako neko jeste neka mi napise neke dobre presetove za download..

PoZdRaV

 
Odgovor na temu

sasabraj
aleksandar brajovic
podgorica

Član broj: 25127
Poruke: 487
*.ptt.yu.



+2 Profil

icon Re: BrainWaves, Psihokineza, Telekineza, OOBE, AP...22.07.2006. u 19:14 - pre 215 meseci


DA,i ja bih zelio neke dobre presetove za download,prvenstveno koje se ticu samopouzdanja i Astralne projekcije.Jako mi je drago da je neko stavio ovaj topic.Nadam se da ce biti jos odgovora i linkova.
Veliki pozdrav!!!
brajovic sasa
 
Odgovor na temu

EvilDwarf
Nemanja Slavkovic
Shabatz

Član broj: 102342
Poruke: 4
212.62.58.*

ICQ: 340878756
Sajt: www.monolit.co.sr


Profil

icon Re: BrainWaves, Psihokineza, Telekineza, OOBE, AP...22.07.2006. u 21:22 - pre 215 meseci
program je odlican, i ja se igram sa njim vec par meseci mozda, ali je vec prvi put imao efekat. Koristim najcesce 'Astral Projection 6.3' preset kada legnem u krevet i opustim se...
btw vec duze vreme radim vezbe za ap, tako da kombinujem BWgen sa tim vezbama i imam odlicne rezultate - jednostavno ap traje duze i ne desava se da se prekine zbog promena koncentracije...
~~~ MusiC CreateS TaughtS ~~~
 
Odgovor na temu

llux

Član broj: 63288
Poruke: 419
*.opera-mini.net.



+253 Profil

icon Re: BrainWaves, Psihokineza, Telekineza, OOBE, AP...24.07.2006. u 08:37 - pre 215 meseci
Telekineza. Razmisljao sam o tome i evo sta kaze zdrav razum i logika: Da mozemo da komuniciramo i pomeramo predmete mislima, priroda nam ne bi morala da daje ruke i glas. Ne bi nam se razvile glasne zice. Ja se samo nadam da vi znate kako se covek godinama razvijao. Kako funkcionisu stvari. Kad priroda uoci neki nedostatak, taj nedostatak se uklanja tokom godina. Dobijes ruke na primer
 
Odgovor na temu

sasabraj
aleksandar brajovic
podgorica

Član broj: 25127
Poruke: 487
*.ptt.yu.



+2 Profil

icon Re: BrainWaves, Psihokineza, Telekineza, OOBE, AP...24.07.2006. u 10:00 - pre 215 meseci


Da li je neko koristio Neuro programer 2.Najvise mi se dopada to da odredjene poruke(subliminalne)mozete ukljuciti u neku pjesmu koja se vama dopada i slusajuci tu pjesmu "utiskujete" subliminalnu poruku u podsvijest???
Dajte jos podataka o ovoj i vise nego zanimljivoj temi!!!!
brajovic sasa
 
Odgovor na temu

Astral Projection

Član broj: 36254
Poruke: 714



+4 Profil

icon Re: BrainWaves, Psihokineza, Telekineza, OOBE, AP...25.07.2006. u 01:55 - pre 215 meseci
Ja sam koristio NeuroProgramer, ali sam prestao jer nijesam imao full verziju...
BWGen je mnogo mnogo dobar program. Samo, ako hocete da se bavite "astralnom projekcijom" i cudima, preporucujem vam da ne koristite SAMO bwgen nego da ga kombinujete sa vjezbama "na suvo" :)
:(){ :|:& };:
Peace, Love, Unity, Respect!
 
Odgovor na temu

sasabraj
aleksandar brajovic
podgorica

Član broj: 25127
Poruke: 487
*.ptt.yu.



+2 Profil

icon Re: BrainWaves, Psihokineza, Telekineza, OOBE, AP...28.07.2006. u 13:56 - pre 215 meseci
1.Da li presetovi BWG ili lekcije kod Neuro Programera imaju efekta samo
dok ih slusas ili djeluju na duze staze,umanjujuci recimo stepen
depresije/anskioznosti?

2. Imam neke presetove za Bwg u mp3?Ako ih konvertujem u wav format da li cu time povratiti frekvencije koje su imale prije kompresije u mp3 i da li ce imati efekta ako ih slusam recimo u Winampu?

3. Da li postoje presetovi za poboljsanje raspolozenja?

brajovic sasa
 
Odgovor na temu

DaForgottenEmperor
Cro, PŽ

Član broj: 102155
Poruke: 49
85.114.37.*

Sajt: websitehostinginfo.blogsp..


Profil

icon Re: BrainWaves, Psihokineza, Telekineza, OOBE, AP...28.07.2006. u 14:30 - pre 215 meseci
Citat:
sasabraj: 1.Da li presetovi BWG ili lekcije kod Neuro Programera imaju efekta samo
dok ih slusas ili djeluju na duze staze,umanjujuci recimo stepen
depresije/anskioznosti?

2. Imam neke presetove za Bwg u mp3?Ako ih konvertujem u wav format da li cu time povratiti frekvencije koje su imale prije kompresije u mp3 i da li ce imati efekta ako ih slusam recimo u Winampu?

3. Da li postoje presetovi za poboljsanje raspolozenja?


1. BWGen djeluje na duže staze; ako na primjer pustiš preset protiv glavobolje i slušaš ga minimalno 10-tak minuta, glava te ne boli neko vrijeme.
Za NeuroProgrammer nisam siguran budući da ga nisam koristio.
2. Ako nemaš surround, ili neke efekte uključene, wav fajlovi koje spremiš iz BWG-a djeluju isto kao i valovi koje program direktno generira.
Ako mp3 fajl pretvoriš u wav, nećeš ništa postići. Wav je 'čisti' audio fajl. Kada se enkodira u mp3, izgubi kvalitetu.
3. Pogledaj na http://www.bwgen.com/presets.htm .
 
Odgovor na temu

sasabraj
aleksandar brajovic
podgorica

Član broj: 25127
Poruke: 487
*.ptt.yu.



+2 Profil

icon Re: BrainWaves, Psihokineza, Telekineza, OOBE, AP...28.07.2006. u 14:44 - pre 215 meseci


Kako da presetove pretvorim u wav format???
brajovic sasa
 
Odgovor na temu

DaForgottenEmperor
Cro, PŽ

Član broj: 102155
Poruke: 49
85.114.37.*

Sajt: websitehostinginfo.blogsp..


Profil

icon Re: BrainWaves, Psihokineza, Telekineza, OOBE, AP...28.07.2006. u 15:08 - pre 215 meseci
Otiđi u BWG-u na Wave->Play into .wav file
 
Odgovor na temu

sasabraj
aleksandar brajovic
podgorica

Član broj: 25127
Poruke: 487
*.ptt.yu.



+2 Profil

icon Re: BrainWaves, Psihokineza, Telekineza, OOBE, AP...04.08.2006. u 18:15 - pre 215 meseci


Da li slusanje preseta djeluje ako pri tom slusam neku muziku recimo na Winamp-u?
brajovic sasa
 
Odgovor na temu

[es] :: Nauka :: BrainWaves, Psihokineza, Telekineza, OOBE, AP...

Strane: 1 2

[ Pregleda: 18317 | Odgovora: 27 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.