Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

DAAD stipendija - iskustva i sta ste culi o tome

[es] :: Vodič za učenje :: DAAD stipendija - iskustva i sta ste culi o tome

[ Pregleda: 7672 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

lekrr

Član broj: 35590
Poruke: 8
*.etf.bg.ac.yu



Profil

icon DAAD stipendija - iskustva i sta ste culi o tome27.09.2004. u 16:04 - pre 237 meseci
E!

Jel zna neko nekog, ko zna nekog, da je dobio DAAD-ovu stipendiju? Interesuje me koliko znate o tome? Sta se najvise gleda, i generalno, koliko se tesko dobija?

Pozdrav
 
Odgovor na temu

Zeleni Obad

Član broj: 17621
Poruke: 78
*.teol.net



Profil

icon Re: DAAD stipendija - iskustva i sta ste culi o tome28.09.2004. u 11:37 - pre 237 meseci
DAAD u potpunosti finansira studij! Drug je dobio stipendiju za postdiplomske studije u Minhenu; jedna od najbitnijih stvari je bila dobar prosjek. Pored toga, imao je i odbranu rada pred komisijom koja dodjeljuje stipendije zainteresovanima... Rekao je poslije da je to bio vjerovatno najtezi dio procedure, ostala iskustva su, kaze, pozitivna...

Sretno
 
Odgovor na temu

lekrr

Član broj: 35590
Poruke: 8
*.etf.bg.ac.yu



Profil

icon Re: DAAD stipendija - iskustva i sta ste culi o tome28.09.2004. u 16:04 - pre 237 meseci
Citat:
Zeleni Obad:Pored toga, imao je i odbranu rada pred komisijom koja dodjeljuje stipendije zainteresovanima...


Hvala. A reci mi o kakvoj odbrani rada govoris? Jel nesto vezano za postdiplomske? Ili je obrazlagao naucni projekat zbog kog ide u Njemacku?

Aj cao.
 
Odgovor na temu

Zeleni Obad

Član broj: 17621
Poruke: 78
*.teol.net.



Profil

icon Re: DAAD stipendija - iskustva i sta ste culi o tome11.10.2004. u 23:16 - pre 236 meseci
Pa, ako sam dobro shvatio, radi se o kombinaciji: projekat koji je, zapravo, tema kojom ce se baviti tokom postdiplomskog studija (projekat je rad na temu iz psihologije, a predmeti na postdiplomskom su usko vezani za temu).

 
Odgovor na temu

lekrr

Član broj: 35590
Poruke: 8
*.etf.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: DAAD stipendija - iskustva i sta ste culi o tome14.10.2004. u 17:03 - pre 236 meseci
Ja sam prosao njihov sajt (www.daad.de) uzduz i poprijeko. Sve mi je jasno. Ali nisam imao priliku da
pricam ni sa kim ko je nekad dobio ovu stipendiju, cisto da znam sta me ceka i kakve su mi sanse. Inace sajt je fenomenalan. Narocito mi se svidjaju linkovi za rangiranje njemackih univerziteta.
 
Odgovor na temu

black_panther
ucenik

Član broj: 248291
Poruke: 14
62.4.33.*



+3 Profil

icon Re: DAAD stipendija - iskustva i sta ste culi o tome27.07.2010. u 17:04 - pre 166 meseci
Ovbo se odnosi samo za NJemačku?! Austrija ne?!
 
Odgovor na temu

lala_land
nezaposlena

Član broj: 303180
Poruke: 9
*.adsl.eunet.rs.



Profil

icon Re: DAAD stipendija - iskustva i sta ste culi o tome01.06.2012. u 10:42 - pre 143 meseci
Pozdrav svima,

mene takođe zanimaju iskustva o ovoj stipendiji, posto planiram da se prijavim sledece godine. Sta se najvise gleda? I jel neko ima u planu da isto pokusa sledece godine, mozda budemo kolege? :P
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: DAAD stipendija - iskustva i sta ste culi o tome

[ Pregleda: 7672 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.