Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kad prebacim .pdf u drugi folder (od onog u koji je skinut)-ne mogu ga otvoriti?

[es] :: Windows aplikacije :: kad prebacim .pdf u drugi folder (od onog u koji je skinut)-ne mogu ga otvoriti?

[ Pregleda: 3030 | Odgovora: 16 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kime1
Srbija

Član broj: 13275
Poruke: 939
*.193.eunet.yu



+2 Profil

icon kad prebacim .pdf u drugi folder (od onog u koji je skinut)-ne mogu ga otvoriti?26.09.2004. u 10:53 - pre 238 meseci
Znači napiše mi "path does not exist,could not open...",o čemu se tu radi (moram da ih držim tamo gde su -tamo se ok otvaraju)?
 
Odgovor na temu

umlu

Član broj: 33953
Poruke: 22
*.neobee.net



Profil

icon Re: kad prebacim .pdf u drugi folder (od onog u koji je skinut)-ne mogu ga otvoriti?27.09.2004. u 17:07 - pre 238 meseci
probaj da reinstaliras adobe reader ili koji vec program koristis
 
Odgovor na temu

kime1
Srbija

Član broj: 13275
Poruke: 939
*.neobee.net



+2 Profil

icon Re: kad prebacim .pdf u drugi folder (od onog u koji je skinut)-ne mogu ga otvoriti?27.09.2004. u 18:44 - pre 238 meseci
Ne vidim zašto bih ga reinstalirao,otvara ok dokumente,i te što skinem sa neta...ali kad ih cut i paste u neki drugi folder-neće?

Još jedno pitanje,ako neko čita ovo uopšte,da ne otvaram novi thread:
kako da insert pages kad štampam neki pdf dokument...znači,ako već nema označene strane,ne znam kako da ih ubacim (a bez toga se teško snaći)-prebacivanje u word ne ide,ako je neki komplikovaniji tekst..?
 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: kad prebacim .pdf u drugi folder (od onog u koji je skinut)-ne mogu ga otvoriti?27.09.2004. u 23:27 - pre 238 meseci
Citat:
kime1: ...ali kad ih cut i paste u neki drugi folder-neće?


Jesi li se ti ovo samo pogresno izrazio ili pogresno i radis?
Sto se tice konverzije, ako ti odgovara, imas program koji se zove (cini mi se) PDF TO WORD i koji ce ti lako konvertovati pdf fajl u word dokument.
PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

Djomloun
Mladjan Jovanovic
Bgd

Član broj: 3604
Poruke: 984
*.vdial.verat.net

ICQ: 158628304
Sajt: blogoye.org/djomlouns


Profil

icon Re: kad prebacim .pdf u drugi folder (od onog u koji je skinut)-ne mogu ga otvoriti?28.09.2004. u 17:00 - pre 238 meseci
Neces verovati ali ja znam barem dva coveka koji kopiruju tako sto idu na cut pa posle paste....ne daj Boze da im nestane struje pre nego sto pejstuju..pricao ja ali njih to ne interesuje;> pokazivao TC etc..ma jock....cut and paste....sta ces;>
Josx dok sam bio klinac baba me je uchila da ne jedem zxut sneg, citamo se na mojoj svasxtari lnk: http://blogoye.org/djomlouns/

ZM0501 :)


//napustio [es]...
 
Odgovor na temu

marko37
Nera Networks
Novi Beograd

Član broj: 6545
Poruke: 714
195.252.85.*



+104 Profil

icon Re: kad prebacim .pdf u drugi folder (od onog u koji je skinut)-ne mogu ga otvoriti?28.09.2004. u 20:31 - pre 238 meseci
Citat:
ali kad ih cut i paste u neki drugi folder-neće?



Da ti to ne pokušavaš da otvoriš isti fajl iz samog Acrobata, u delu File, pa oni nedavno gledani fajlovi na dnu menija?

Mislim, ako je u tome stvar, onda je prilično jasno zašto neće.


Citat:
kako da insert pages kad štampam neki pdf dokument...znači,ako već nema označene strane,ne znam kako da ih ubacim



A?

Šta hoćeš da uradiš tačno? Da ubaciš strane koje su deo drugog pdf fajla? Samo drag & drop na otvoreni pdf fajl u koji želiš da dodaš strane. Ili ako želiš da dodaš par strana iz jednog pdfa u drugi, prvo izvučeš strane iz toga sa Document/Extrac pages, snimiš ih kao zaseban pdf fajl, i onda otvoriš drugi i dodaš tamo gde treba.

Ako hoćeš da dodaš praznu stranu u dokument, imaš na netu plugin za to.

--

"If the enemy is in range, so are you."
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

Član broj: 21153
Poruke: 5499
*.nat-pool.so.sbb.co.yu



+14 Profil

icon Re: kad prebacim .pdf u drugi folder (od onog u koji je skinut)-ne mogu ga otvoriti?28.09.2004. u 20:43 - pre 238 meseci
Citat:
Djomloun: Neces verovati ali ja znam barem dva coveka koji kopiruju tako sto idu na cut pa posle paste....ne daj Boze da im nestane struje pre nego sto pejstuju..pricao ja ali njih to ne interesuje;> pokazivao TC etc..ma jock....cut and paste....sta ces;>


Whaddafuck? Ovako, first of all, to nije kopiranje, to je premeštanje.
A i šta je to sa nestankom struje??? Mogao bi malo to da pojasniš, pa da ti onda ja lepo objasnim kako to ide, i zašto nisi u pravu...

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

byM4k5

Član broj: 22363
Poruke: 428
*.bl.pttrs.net



Profil

icon Re: kad prebacim .pdf u drugi folder (od onog u koji je skinut)-ne mogu ga otvoriti?28.09.2004. u 23:28 - pre 238 meseci
Citat:
Djomloun:
ne daj Boze da im nestane struje pre nego sto pejstuju


Ajd, katuj bilokoji file i resetuj racunar. Vrati se u folder gdje je doticni file i gle cuda, tu je!

Citat:
Djomloun:
TC etc..ma jock....cut and paste....sta ces;>


Ajd pokusaj jos i ovo. Uzmi jednu disketu i nabaci na nju neki prazan file ili neki do 10-ak kB (samo da ne bude velik). Izvadi disketu i zakljucaj je. Ubaci disketu i onda taj file katuj. Idi negdje na C:\ i pejstuj. Aha, Error, ne moze muvati file. Klikni OK i pogledaj taj file je na hardu. Dakle,

Cut + Paste = Copy + Delete
 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: kad prebacim .pdf u drugi folder (od onog u koji je skinut)-ne mogu ga otvoriti?28.09.2004. u 23:44 - pre 238 meseci
Citat:
byM4k5
Cut + Paste = Copy + Delete
Ja ovo zovem F6 (tako se poziva u total comanderu)...
Nego ne rece nama nas prijatelj je li resio problem.

PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

Djomloun
Mladjan Jovanovic
Bgd

Član broj: 3604
Poruke: 984
*.vdial.verat.net

ICQ: 158628304
Sajt: blogoye.org/djomlouns


Profil

icon Re: kad prebacim .pdf u drugi folder (od onog u koji je skinut)-ne mogu ga otvoriti?29.09.2004. u 00:07 - pre 238 meseci
U principu moj odgovor se odnosio na ovo
Citat:

Jesi li se ti ovo samo pogresno izrazio ili pogresno i radis?

Ono sto sam ja pisao gore je kako *neki* ljudi rade.....znaci ne ja i nemas sta da mi objasnjavas....
Iskreno nisam znao da ako se cut-uje i resetuje komp fajl ostaje....ali svejedno meni je to odvratno kada neko hoce da movne/kopira ili bilo sta slicno sa naki fajlom da koristi cut/copy pa paste, moj izbor je uvek TC a ako se radi u Exploreru ona ljudsi pritisnes desni na fajl i vuces ga gde hoces i izabres da li hoces da ga movne copiras etc....nadam se da je sada jasnije...
Josx dok sam bio klinac baba me je uchila da ne jedem zxut sneg, citamo se na mojoj svasxtari lnk: http://blogoye.org/djomlouns/

ZM0501 :)


//napustio [es]...
 
Odgovor na temu

kime1
Srbija

Član broj: 13275
Poruke: 939
*.47.EUnet.yu



+2 Profil

icon Re: kad prebacim .pdf u drugi folder (od onog u koji je skinut)-ne mogu ga otvoriti?29.09.2004. u 00:20 - pre 238 meseci
Ne reših problem...sad ne mogu da se setim,ali mislim da sam zadnji dokument koji sam download-ovao prvo premestio u drugi folder-probao da otvorim-neće,vratim nazad-oće?! da poludiš....

a drugi problem izgleda nije niko razumeo:hoću kao u word da insert pages=numerišem strane da bih znao da se snađem čitajući dokument,jer onako nenumerisan ima velike šanse da ih pomešam,ako ih ne zaheftam...a nešto ne znam kako bih to izveo sa .pdf??


inače nedavno negde pročitah cut=delete + memoriše dati fajl (u clipboard),e sad ne znam kako se ponaša pri nestanku struje,ali mi je sigurno lakše tako da premeštam nego posle da se vraćam,pa desni click pa delete ...pih :)
 
Odgovor na temu

kime1
Srbija

Član broj: 13275
Poruke: 939
*.47.EUnet.yu



+2 Profil

icon Re: kad prebacim .pdf u drugi folder (od onog u koji je skinut)-ne mogu ga otvoriti?29.09.2004. u 00:25 - pre 238 meseci
sad sam jedan dokument otvorio sa dve lokacije i ok je otvorio...
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

Član broj: 21153
Poruke: 5499
*.nat-pool.so.sbb.co.yu



+14 Profil

icon Re: kad prebacim .pdf u drugi folder (od onog u koji je skinut)-ne mogu ga otvoriti?29.09.2004. u 00:30 - pre 238 meseci
Citat:
kime1: inače nedavno negde pročitah cut=delete + memoriše dati fajl (u clipboard),e sad ne znam kako se ponaša pri nestanku struje,ali mi je sigurno lakše tako da premeštam nego posle da se vraćam,pa desni click pa delete ...pih :)


Bzzzt. Wrong answer. Memoriše putanju do fajla, ništa ne briše dok ne završi sa kopiranjem.

Citat:
Djomloun: Ono sto sam ja pisao gore je kako *neki* ljudi rade.....znaci ne ja i nemas sta da mi objasnjavas....
Iskreno nisam znao da ako se cut-uje i resetuje komp fajl ostaje....ali svejedno meni je to odvratno kada neko hoce da movne/kopira ili bilo sta slicno sa naki fajlom da koristi cut/copy pa paste, moj izbor je uvek TC a ako se radi u Exploreru ona ljudsi pritisnes desni na fajl i vuces ga gde hoces i izabres da li hoces da ga movne copiras etc....nadam se da je sada jasnije...


Bzzzt. Wrong answer too. Šta je tu odvratno? Pa sa tim "dragendropom" ili whatever moraš koristiti miša... A ovako lepo ljudski...

A TC... Ma nervira me... Navikao sam na NC, a TC mi izgleda kao ripoff...

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

zYx
Bgd

Član broj: 26575
Poruke: 11
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu



Profil

icon Re: kad prebacim .pdf u drugi folder (od onog u koji je skinut)-ne mogu ga otvoriti?29.09.2004. u 09:15 - pre 238 meseci
Hoce da brljavi ako u path-u imas nasa slova (ili bilo koja osim obicnih abecednih), ili ako je path predugacak.
Ako je nesto od ovoga u pitanju probaj da ispravis pa javi.
poz
 
Odgovor na temu

byM4k5

Član broj: 22363
Poruke: 428
*.bl.pttrs.net



Profil

icon Re: kad prebacim .pdf u drugi folder (od onog u koji je skinut)-ne mogu ga otvoriti?30.09.2004. u 00:09 - pre 238 meseci
@kime1

Ako koristis Adobe Reader, onda otvori *.pdf u njemu (naravno u folderu u kojem radi) i onda idi File -> Save As i snimi ga. Pokusaj tako!
 
Odgovor na temu

kime1
Srbija

Član broj: 13275
Poruke: 939
*.95.eunet.yu



+2 Profil

icon Re: kad prebacim .pdf u drugi folder (od onog u koji je skinut)-ne mogu ga otvoriti?30.09.2004. u 19:56 - pre 238 meseci
Ma pokušao sam i to...nemam pojma šta je,,,,nego neka mi neko kaže da ne mogu da numerišem strane u pdf-u,svaki dan ponešto štampam,pa da ne razmišljam više o tome...
 
Odgovor na temu

byM4k5

Član broj: 22363
Poruke: 428
*.bl.pttrs.net



Profil

icon Re: kad prebacim .pdf u drugi folder (od onog u koji je skinut)-ne mogu ga otvoriti?02.10.2004. u 00:29 - pre 238 meseci
Ajd navedi ciljnu destinaciju gdje premjestas *.pdf. Kao sto rece zYx mozda imas neko nase slovo ili je Path predug.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: kad prebacim .pdf u drugi folder (od onog u koji je skinut)-ne mogu ga otvoriti?

[ Pregleda: 3030 | Odgovora: 16 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.