Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Petnica! - Idem u Petnicu za racunarstvo i matematiku, interesuje me da li jos neko sa foruma isao..

[es] :: Vodič za učenje :: Petnica! - Idem u Petnicu za racunarstvo i matematiku, interesuje me da li jos neko sa foruma isao..

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 21405 | Odgovora: 73 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

EArthquake

Član broj: 20684
Poruke: 884
195.252.103.*



+67 Profil

icon Re: Petnica! - Idem u Petnicu za racunarstvo i matematiku, interesuje me da li jos neko sa foruma isao..09.02.2005. u 18:56 - pre 233 meseci
da je leto prakticirao bih stopiranje kao inace kad idem negde ali na -20 tesko :)))
 
Odgovor na temu

poohica
marina vlajic
nis

Član broj: 47029
Poruke: 22
213.244.197.*

ICQ: 313014460
Sajt: poohica.blogspot.com


Profil

icon Re: Petnica! - Idem u Petnicu za racunarstvo i matematiku, interesuje me da li jos neko sa foruma is09.02.2005. u 20:23 - pre 233 meseci
e, imas bus iz nisa oko 8 ujutru, ali on u valjevo stize oko pola dva... ja sam prosle godine isla u bgd busom oko 6, pa onda odande busom za valjevo u 10... i stize se na vreme!!
 
Odgovor na temu

geologicharka
Ana Mladenovic
isp :)
Pirot, Serbia

Član broj: 35189
Poruke: 15
195.252.107.*

Sajt: www.freewebs.com/anamlade..


Profil

icon Re: Petnica! - Idem u Petnicu za racunarstvo i matematiku, interesuje me da li jos neko sa foruma isao..18.02.2005. u 16:01 - pre 233 meseci
A u koliko tacno krece taj autobus iz Nisa kojim se stize na vreme u Valjevo. Ja bih njime isla ali ne znam da li cu na vreme stici u Nis!
Cogito ergo sum!
 
Odgovor na temu

poohica
marina vlajic
nis

Član broj: 47029
Poruke: 22
212.200.109.*

ICQ: 313014460
Sajt: poohica.blogspot.com


Profil

icon Re: Petnica! - Idem u Petnicu za racunarstvo i matematiku, interesuje me da li jos neko sa foruma is18.02.2005. u 19:09 - pre 233 meseci
nemas iz nisa koji stize na vreme u valjevo, procitaj bolje sta sam napisala!! ja sam prosle godine isla do bgd-a u 6 ujutru, da bih stizala na vreme na seminare...
 
Odgovor na temu

geologicharka
Ana Mladenovic
isp :)
Pirot, Serbia

Član broj: 35189
Poruke: 15
195.252.107.*

Sajt: www.freewebs.com/anamlade..


Profil

icon Re: Petnica! - Idem u Petnicu za racunarstvo i matematiku, interesuje me da li jos neko sa foruma isao..20.02.2005. u 12:49 - pre 233 meseci
A kako je Nikola onda stigao sad na zimskom na vreme, a isao je iz Nisa, ne preko Boegrada. Otisao je jutros jos jedan decko iz Pirota na glg preko Nisa, i valjda je stigao na vreme...
Cogito ergo sum!
 
Odgovor na temu

poohica
marina vlajic
nis

Član broj: 47029
Poruke: 22
*.dialup.neobee.net.

ICQ: 313014460
Sajt: poohica.blogspot.com


Profil

icon Re: Petnica! - Idem u Petnicu za racunarstvo i matematiku, interesuje me da li jos neko sa foruma is20.02.2005. u 18:35 - pre 233 meseci
pa ti onda pitaj nikolu, ne znam ja kako je stigao na vreme....
 
Odgovor na temu

anon21796

Član broj: 21796
Poruke: 135
*.bankerinter.net.



Profil

icon Re: Petnica! - Idem u Petnicu za racunarstvo i matematiku, interesuje me da li jos neko sa foruma isao..04.03.2005. u 16:36 - pre 232 meseci
eeeeeeeeeeee, ljudi bio sam na INFORMATICI , valjda 2003 ili 4 ne secam se vise, ali mogu da kazem da je prvi seminar bio boli glava, mislim ne predavanja, nego drustvo i zezanje, toliko genijalnih ljudi na jednom mestu STRAVA...

Vec je drugi bio smor jer su ljudi bili isti ,a ja sam ocekivao da neki drugi seminar bude sa nama ali ono isto...

Posle nisam imao vremena nesto i nisam mogao da odradim onaj zadatak koji sam imao tako da na leto nisam isao, na moju zalost...

IPAK JE PRVI SEMINAR NAJBOLJI...

lepo je sve to... treba videti...

pozdrav svim likovima koji me se secaju :) :)

JAVITE SE NA MAIL...........
 
Odgovor na temu

lord_NIKON
Milenko Jovanovic
Kula/Novi Sad

Član broj: 31822
Poruke: 83
*.193.EUnet.yu.

Jabber: nikon4@jabber.org


Profil

icon Re: Petnica! - Idem u Petnicu za racunarstvo i matematiku, interesuje me da li jos neko sa foruma is05.03.2005. u 14:04 - pre 232 meseci
KO GOD BUDE DOBIO POZIV ZA PETNICU NEKA IDE .
Upoznace nove ljude, buduce ekstra prijatelje, ima dosta zezanja a moze mnogo da se nauci.
www.safsrbija.com/forum | www.indie-go.com/forum


"I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy." Tom Waits
 
Odgovor na temu

geologicharka
Ana Mladenovic
isp :)
Pirot, Serbia

Član broj: 35189
Poruke: 15
62.108.101.*

Sajt: www.freewebs.com/anamlade..


Profil

icon Re: Petnica! - Idem u Petnicu za racunarstvo i matematiku, interesuje me da li jos neko sa foruma isao..05.03.2005. u 18:11 - pre 232 meseci
Sa kog si ti seminara?
Cogito ergo sum!
 
Odgovor na temu

MC FLEX
Markovic Miljan
Klasicni svirac
Sokobanja

Član broj: 43442
Poruke: 6
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Petnica! - Idem u Petnicu za racunarstvo i matematiku, interesuje me da li jos neko sa foruma isao..06.03.2005. u 13:06 - pre 232 meseci
Yo, ja idem u stanicu od 17-21.03 . Idem na hemiju. Da li jos neko sa foruma ide tada i na koji seminar ???? Inace u ISP idem vec 4 godine, tako da sam prilicno "iskusan" !!! Ako neko ima neko pitanje !?!?!?!?!?!?
pOZZZZZZZZZZZZZz
YO,Yo,YO say hello to MC FLEX
 
Odgovor na temu

Asrai

Član broj: 50916
Poruke: 33
195.252.100.*



Profil

icon Kako ko percepira Petnicu...08.03.2005. u 14:01 - pre 232 meseci
Citat:
Ja sam cuo da je ta petnica jednom g****...
Ovaj moj ortak mi je pricao da je on poducavao profu o tcp/ip...
Sad ne znam sta je istina ali ne verujem da tamo profesori znaju nesto posebno(mislim samo na ovom polju)

Kao i svaki prosecni computer freak cim sam dospela u svoj topli dom stavih naocare i sedoh za comp. Popnem se na net da vidim sta se gde desava kad videh ovu intereasantnu porukicu...Ok, poruka jeste budjava (jos iz februara), ali ja zaista nista ne mogu da precutim, pa ni ovo...
Elem...
Vrlo su mi gotivne price rekla - kazala, stoga zaista volim da cujem tu cuvenu recenicu: "Meni je baba Mileva kazala..." i ja joj u potpunosti verujem iako je ona jedna onako obicna, blago senilna baba, i necu dalje da se upustam u, jelda, stvari za koje mi je ona rekla da su lose...
•••
Dakle...Svi znamo da, da bi dospeo u Petnicu (u daljem tekstu isp) moras da posaljes svoju biografiju, esej i da popunis jos milion raznoraznih formulara. Na osnovu njih komisija odredjuje koga ce da pozove. Normalno, kako nejdemo ni na kakve razgovore oni zaista ne mogu da procene kakvi mi ustvari jesmo. Stoga, u svakoj grupi (ok, ima izuzetaka) uvek ima nekolicina ljudi, koja nije zadovoljna, koja odbija da radi, i koji nikad vise ni ne dodju u isp, i koji kada se vrate, jelda, tamo odakle su dosli (da prostis), mislim na grad iz koga su dosli, pricaju lakovernim ljudima kako je isp sve i svasta i kako su svi predavaci losi, i kako su predavanja losa i kako te muce da radis i blahblah...
Zasto ovo pisem?
Zato sto nije tako i mislim da bi ljudima trebalo zaista mnogo tudjih dobrih misljenja da shvate da je isp verovatno najludja stvar koja ce im se desiti u zivotu, a ako ne to onda bar najkorisnija...
No da se vratim prici...
Svi vec znaju standardne price ne spavanja i tako toga...Za spavanje ima sasvim dovoljno vremena (dakle, svaku noc se mogu sklepati bar 4 sata), ali svi bi radije igrali mafije (nikad necu razumeti zasto i kojim cudom sam svaki put bila mafija...posle je bilo dosadno, stalno su me prvu ubijali) nego spavali u toplom kreveticu. I tako prolaze noci i noci, normalno, ne prospavane, al je ipak svima dobro. Sto se tice hrane zaista je dobra, ne mogu se pozaliti...Predavanja su raznorazna, ali sva do jednog interesantna...Mnogo je dobro i to sto su na primer ljudi sa istorije imali predavanja iz astronomije i biologije, i mi sa lingvistike iz istorije i sociologije i antropologije etc.
Anyway isp zasluzuje zaista tri plusa ( + + + ) i jednostavno si tamo ono sto jesi, pitas sta god hoces i kad god hoces, bez straha da ce predavac poceti tebe da ispituje....Nije ni slicno skoli, i mislim da je stvarno glupo sto mnogi imaju pogresan utisak o ljudima koji su tamo i o isp uopste...
Eto toliko....
Pozdrav )

P.S. Maricu, nisam znala da si se i ovde prikacio....hihihihihihihihihihihihihi....
 
Odgovor na temu

Vladimir Lesic

Član broj: 98936
Poruke: 1
*.ns.ac.yu.



Profil

icon Re: Petnica! - Idem u Petnicu za racunarstvo i matematiku, interesuje me da li jos neko sa foruma isao..13.12.2007. u 21:26 - pre 199 meseci
Kad vec spominjemo igru Mafija; Igrao sam je na Windows-u 98 (dok sam ga imao) ali sada kad sam pokusao da je instaliram na Windows XP, istalacija mi puca izmedju prvog i drugog CD-a! Da li je moguce da je igra pisana iskljucivo za 98-cu, i da li neko zna nacin da se ova igra istalira na XP-u (SP2)?
 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
*.jotel.co.yu.



+638 Profil

icon Re: Petnica! - Idem u Petnicu za racunarstvo i matematiku, interesuje me da li jos neko sa foruma isao..16.12.2007. u 23:26 - pre 198 meseci
jel to pitanje iz petnice?
 
Odgovor na temu

DxD
Cacak

Član broj: 267120
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Petnica! - Idem u Petnicu za racunarstvo i matematiku, interesuje me da li jos neko sa foruma isao..22.05.2011. u 07:53 - pre 157 meseci
E ovako...
Slucajno sam naletela na ovu temu, jer sam trazila seminar za racunarstvo...
1. ISP kao i svaki kamp trazi trud i samo trud... Tamo ste dosli zbog sebe i ako vam se ne svidja, mozete slobodno otici...
2. Petnica je jako zanimljivo selo sa predivnom pecinom...
3. Ja sam upoznala tamo mnoooogooo drugara, zbog kojih sam na kraju krajeva i zaplakala...
4. To je jedno predivno iskustvo kojeg cu se rado secati dok ne umrem...
Tamo ste kakvi ste, ne trebate se petvarati da ste ko zna ko...
I ja sam mislila jao ko ce da ide tamo i uci i uci...
Za spavanje je istina a nema mnogo sna, jer i kada zelite da zaspite, dzunglasi ( oni koji se po hodnicima deru ), ne daju vam mira...
A ta Mafia igra... Sta je to?
I zasto onda ja...
placem zbog tebe?
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Petnica! - Idem u Petnicu za racunarstvo i matematiku, interesuje me da li jos neko sa foruma isao..

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 21405 | Odgovora: 73 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.