Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Lijepo molim za informacije vezane za Ibm Ace.

[es] :: Sertifikati :: Lijepo molim za informacije vezane za Ibm Ace.

[ Pregleda: 2477 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MajaCandrlic

Član broj: 34225
Poruke: 1
*.net.htnet.hr



Profil

icon Lijepo molim za informacije vezane za Ibm Ace. 13.09.2004. u 14:36 - pre 238 meseci
Lijepo bih Vas molila da mi kažete nekoliko stvari vezanih uz tecaj IBM ACE.
Najprije, zanima me prijamni ispit. Naime, clan sam kluba "MENSA". Zanima me da li su pitanja kao na testu inteligencije. Moram priznati da me je prilicno strah, jer cula sam da se padom na prijamnom ispitu gubi pravo na ponovno pisanje prijamnog ispita. Zbog toga Vas pitam da li ima netko kakvih iskustava u vezi s tim ispitom. Mozete li mi reci kakvog su tipa ta pitanja, koliko ih ima i koliko ima vremena za riješavanje tog testa.
Nadalje, zanima me da li je istina da se padom na jednom od ispita na samom tečaju, gubi pravo polaganja njihovih tecaja dozivotno?
Naime, odaberem li smjer programer, mogu li "uhvatiti" slijedeci turnus za smjer administrator?
Molim Vas da mi pomognete odgovorima!

Unaprijed Vam zahvaljujem!

S poštovanjem,
Maja Čandrlić (Molila bih poruke na e-mail: [email protected]. Ne idem ovdje cesto, i stoga Vas molim na e-mail. Hvala!)
 
Odgovor na temu

Dejan Topalovic
Dejan Topalović
Senior Oracle DBA & Senior PL/SQL
Developer, Erste Sparinvest (Erste
Bank), Vienna, Austria
Vienna

Član broj: 635
Poruke: 1374
*.space.wifiwien.at

Sajt: www.baze-podataka.net


+2 Profil

icon Re: Lijepo molim za informacije vezane za Ibm Ace. 13.09.2004. u 15:24 - pre 238 meseci
Zasto se ne obratis direktno onoj ustanovi koja vrsi obuku i ispitivanje za IBM ACE ?
Konkretno, posto si iz Hrvatske, u Zagrebu se mozes javiti firmi Algebra na e-mail [email protected] i traziti sve informacije, koje te zanimaju.

Blog - baze podataka
---------------------
Oracle OCP DBA (9i & 10g)
Oracle Database: SQL Certified Expert
Oracle OCP Developer
Certified MySQL DBA
 
Odgovor na temu

[es] :: Sertifikati :: Lijepo molim za informacije vezane za Ibm Ace.

[ Pregleda: 2477 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.