Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Specifican pristup Dial-up-om

[es] :: Windows desktop :: Specifican pristup Dial-up-om

[ Pregleda: 2491 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Banatski rendzer
Banat

Član broj: 25231
Poruke: 56
*.mobtel.co.yu



Profil

icon Specifican pristup Dial-up-om30.08.2004. u 23:05 - pre 239 meseci
Pre pola sata sam pokusao da podesim dial-up pristup internetu na jednom notebook-u. Naime u pitanju je fujicu-simens, XP home edition na francuskom jeziku, i kada sam kreirao konekciju, neprekidno mi se javlja poruka da moram prvo direktno telefonom okrenuti broj provajdera, i kada dobijem vezu, pritisnem dugme dial na prozoru konekcije, i modem ce poceti da se konektuje?? Kada sam pokusao na regularan nacin da se konektujem na net modem uopste nije uspeo da okrene broj provajdera. Wait for dial tone... opcija je destiklirana, tonsko biranje je u pitanju, ali dzabe sve. I zaista, kada preko telefona direktno okrenem provajdera, dobijem vezu, kliknem na dial, spustim telefonsku slusalicu, modem se konektuje i sve je OK. Da li je neko imao nekad slican problem?
 
Odgovor na temu

Zoolok
Sombor

Član broj: 33179
Poruke: 30
195.252.80.*



Profil

icon Re: Specifican pristup Dial-up-om30.08.2004. u 23:50 - pre 239 meseci
Mozda da probas da ukljucis "Use dialing rules" opciju? Jedino to mi pada na pamet...
 
Odgovor na temu

stsung
NS

Član broj: 12899
Poruke: 432
*.panline.net



+2 Profil

icon Re: Specifican pristup Dial-up-om31.08.2004. u 00:46 - pre 239 meseci
Pozd.
Nije u pitanju greshka - otkachena je "Operator-Assisted Dialing" opcija u Network and Dial-up Connections->Advanced ... sad ne znam kako to ide na francuskom ... u svakom sluchaju u tom meniju advanced to je mislim jedina opcija koja mozhe da se otkachi.
Svako dobro.
 
Odgovor na temu

Banatski rendzer
Banat

Član broj: 25231
Poruke: 56
*.mobtel.com



Profil

icon Re: Specifican pristup Dial-up-om31.08.2004. u 07:01 - pre 239 meseci
Da, u pitanju je bila bas opcija "Operator-Assisted Dialing". Destiklirao sam je i sada sve radi kako treba.
Hvala puno na pomoci.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Specifican pristup Dial-up-om

[ Pregleda: 2491 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.